Rüyada Enjeksiyon Yaptığını yada Yapıldığını Görmek Ne Anlama Gelir?

0
Advertisement

Rüyada enjeksiyon görmek, enjeksiyon yapmak yada yaptırmak ne anlama gelir? Rüyada iğne yaptırmak, koluna, gözüne, kalbine iğne yapılması nasıl yorumlanır.

enjeksiyon

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Enjeksiyon Görmek

Enjeksiyon veya şırınga motifli rüyalar, özellikle de gerçek hayatta iğneden korkuyorsanız, oldukça rahatsız edicidir. Yorumları, rüyanın bağlamına ve ardından gelen ayrıntılara bağlı olarak değişebilir.

Rüyaların anlamları çok daha önemsiz olabilir. Yakın zamanda bir iğne veya serum yediyseniz, bu sizde bir etki bırakmıştır. Eğer bir sağlık çalışanıysanız, rüyayı yorumlamanıza gerek yoktur.

Popodan iğne yapıldığını görmek

Eğer rüyanızda birinin size poponuzdan iğne yaptığını görüyorsanız, bu sizi uzun ama oldukça keyifli bir yolculuğun beklediğine işaret eder. Birlikte seyahat edeceğiniz insanlar muhtemelen ilginç ve iyi bir ruh hali içindedir, bu nedenle son varış noktanıza yolculuk sizin için zor olmayacaktır.

Birinin poposuna iğne yapıldığını görmek

Rüyanızda birinin poposuna iğne yaptığınızı görüyorsanız, bu, arkadaşınızın size ilginç bir deneyiminden bahsedeceği ve sizin de onu kıskanacağınız anlamına gelir. Muhtemelen onların yerinde olmak isterdiniz; ancak kıskançlığınızı gizlemeniz gerekir çünkü bu arkadaşlığınıza zarar verebilir.

Rüyada kolunuza iğne yaptırdığınızı görmek

Rüyanızda birinin kolunuza bir iğne yaptığını görüyorsanız, bu odaklanma eksikliğini simgeler. Son zamanlarda birçok iş birikti çünkü çalışmak istemiyor ve hata yapmaya devam ediyorsunuz. Biraz ara vermek fena bir fikir değil. Birkaç gün ara vermek size zarar vermez ve enerjinizi ve çalışma motivasyonunuzu yeniden kazanmanıza yardımcı olur.

Advertisement

Rüyanızda birinin koluna iğne yaptığınızı gördüyseniz

Rüyada birinin koluna iğne yapmak, başka birinin işini yapacağınız anlamına gelir. Patronunuz muhtemelen size birinin hatalarını düzeltmenizi emredecektir. Bu nedenle oldukça hayal kırıklığına uğrayacaksınız, ancak pes etmeyeceksiniz çünkü siz pes eden biri değilsiniz. İyi yaptığınız bir iş için uygun şekilde ödüllendirilmeme ihtimaliniz var.

Birinin omzunuza iğne yaptığını görmek

Rüyanızda birinin size omzunuzdan iğne yaptığını görüyorsanız, bu sabrınızın ve hoşgörünüzün test edileceği anlamına gelir. Dik kafalı biriyle çalışmak zorunda kalabilirsiniz, bu nedenle en basit görevler bile oldukça karmaşık görünecektir. Bir noktada her şeyden vazgeçmek isteyeceksiniz, ancak böyle düşünmekten vazgeçeceksiniz çünkü bunun geleceğinize zarar vereceğini biliyorsunuz.

Birinin omzuna iğne yapmayı görmek

Birinin omzuna iğne yaptığınız bir rüya, yıllardır idol olarak gördüğünüz birinin sizi hayal kırıklığına uğratabileceğini gösterir. Bir durum gözlerinizi açmanıza ve söz konusu kişinin erdemlerinden çok kusurları olduğunu fark etmenize neden olacaktır. Hatta bundan sonra ondan tamamen uzaklaşabilirsiniz.

Damar içine enjeksiyon yapıldığını görmek

Rüyanızda bir damara enjeksiyon yaptırdığınızı görüyorsanız, bu aile hayatınızdaki olumlu değişiklikleri simgeler. Evlenebilir veya bebek sahibi olabilirsiniz. Bir başka olasılık da bir aile üyenizin, akrabanızın ya da yakın arkadaşınızın başına böyle bir şey gelmesidir.

iğne

Damar içine enjeksiyon yapıldığını görmek

Rüyanızda birinin damarına iğne yapmak, bazı insanları memnun etmek için çok çalıştığınız anlamına gelir. Sık sık onların ihtiyaçlarını ve isteklerini kendi isteklerinizin önüne koyuyorsunuz. Yapamam, istemiyorum ya da yapmayacağım demeyi öğrenmenin tam zamanıdır. Eğer bunu yapmazsanız, bir gün mutsuz ve tatminsiz bir insan olarak uyanacaksınız.

Advertisement

Rüyanızda midenize bir iğne yaptırdığınızı görmek

Rüyanızda midenize bir iğne yaptırdığınızı görmek bir ayartmayı simgeler. Sigarayı bırakan kişiler sadece bir sigara içmek isteyebilir. Eğer diyet yapıyorsanız, diyetinizi bozmak isteyebilirsiniz. Öte yandan, evliyseniz ya da bir ilişkiniz varsa, partnerinizi aldatmaya kalkışabilirsiniz.

Rüyada birinin midesine iğne yapıldığını görmek

Birinin midesine iğne yaptığınız bir rüya, günahsız olmadığınız için başkalarına vaaz vermemeniz gerektiği anlamına gelir. Hayatın size neler yaptırabileceğini bilmeden bir şeyi asla yapmayacağınızı söylemek kolaydır. Başkalarına sorunlarını nasıl çözecekleri konusunda tavsiyelerde bulunmayı bırakmalı ve bunun yerine kendi sorunlarınızla ilgilenmelisiniz.

Birinin kalbinize iğne yaptığını görmek

Bu rüya gerçek hayatta tutkulu anların habercisidir. Partnerinizle iletişiminiz gelişebilir ve bu da cinsel yaşamınız üzerinde olumlu bir etki yaratacaktır. Eğer uzun süredir bekarsanız, kısa ama çok yoğun bir ilişki yaşayabilirsiniz. Ne siz ne de diğer kişi daha ciddi bir şeye girmek istemeyeceksiniz, bu yüzden sadece fiziksel olarak kalacaktır.

Birinin kalbine iğne yapmayı görmek

Birinin kalbine iğne yaptığınızı gördüğünüzde, bu gizli bir hayranınız olduğu anlamına gelir. Sık sık karşılaştığınız ama iletişim kurmadığınız birinden bahsediyoruz. Muhtemelen size gizlice baktığını fark etmişsinizdir ama bunu görmezden gelmeye çalışmışsınızdır. Eğer bekarsanız, o kişiye bir şans vermemeniz için hiçbir neden yok.

Gözünüze iğne yapıldığını görmek

Gözünüze iğne yapıldığını gördüyseniz, bu insanlara güvenmediğinizi ve başkalarının önünde rahatlamak için çok zamana ihtiyacınız olduğunu gösterir. Muhtemelen bu yüzden sık sık yalnız kalıyorsunuz.

Birinin gözüne iğne yapıldığını görmek

Bu rüya dedikodulara inanmamanız gerektiğini gösteriyor. Daha önce de kötü söylentilerin hedefi oldunuz ve bunların gerçekle hiçbir ilgisi olmadığını biliyorsunuz. Aynı şey diğer insanlar için de geçerlidir.

Rüyada kanlı bir iğne görmek

Rüyada görülen kanlı bir iğne, sevdiğiniz biriyle yaşadığınız bir tartışmayı simgeler. Bu bir aile üyesi, eş ya da yakın bir arkadaş olabilir. Her neyse, önemsiz şeylerin sizi sevdiğiniz insanlardan uzaklaştırmasına izin vermemelisiniz.


Leave A Reply