Rüyada Gemi Görmek Ne Anlama Gelir? Gemiye Binmek, Geminin Batması

0
Advertisement

Rüyada gemi görmek ne anlama gelir? Rüyada gemiye binmek, gemi kullanmak, geminin batması, gemi inşa etmek, savaş gemisi, vapur, tanker nedir, yorumları.

 rüyada gemi

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada Gemi Görmek

Suda büyük bir gemi görürseniz, bu ani bir finansal kazancı sembolize eder. Yatırım yaptığınız parayı geri kazanmanız ve hatta bundan kazanç elde etmeniz mümkündür. Bu kadar kısa sürede bu kadar büyük bir miktar beklemiyordunuz. Size daha fazla kazanç sağlayacak yeni girişimler planlamaya hemen başlayacaksınız.

Rüyada Küçük bir gemi görmek

Rüyada küçük gemi görmek, sonunda hayatınızda huzurlu bir dönem geçireceğinize işarettir. Birçok türbülanstan sonra durum stabilize olacak ve tekrar rahatlayabileceksiniz.

Rüyada Karaya oturmuş bir gemi görmek

Karaya oturmuş bir gemiyi görmek, kendinize ve kararlarınıza güvenmediğiniz anlamına gelir. Karar vermeden önce her zaman bir şeyi iki kez düşünmeniz gerektiğine inandınız. Ancak bunu biraz abartacaksınız ve herkes size daha kararlı olmanızı tavsiye edecek. Her ayrıntıyı sorgulayacak ve diğer insanların sizin yerinizde olsa daha farklı davranacağını veya daha iyi sonuçlar alacağını düşüneceksiniz.

Rüyada bir gemide olmak

Rüyada gemide olmak, romantik bir seyahat özlemi içindesiniz demektir. Romantizmin yanı sıra dinlenmeye de ihtiyacınız var ki bu rüyalarınıza bile geliyor. Partnerinizi uzun zamandır ziyaret etmeyi planladığınız bir yere sizinle birlikte gitmeye ikna etmeye çalışacaksınız.

gemi

Kaynak: pixabay.com

Rüyada bir gemiden atlamak

Rüyada bir gemiden atladığınızı gördüyseniz, başkalarının sizi kontrol ettiği anlamına gelir. Çevrenizdeki insanların sizi yargılarken her hareketinizi izlediği hissine kapılıyorsunuz. Zor kararlar vermenizde kimse size destek olmayacak, sadece sizi eleştirecekler. Bedeninizden çıkmak ve kimsenin sizi tanımadığı bir yerde kaybolmak isteyeceksiniz.

Advertisement

Rüyada gemi kullanmak

Rüyada bir gemide kaptanlık yapıp, gemiyi kullanmak, kendi yaşamınızı yönettiğiniz anlamındadır. Rüyayı gören kimse, kendi yaşamını kendi çabalarıyla düzenlemektedir. Ve ilerleyen süreç, bu kimse için başarıların habercisi olacaktır.

Rüyada Geminin Batması

Rüya sahibinin, iş hayatında çok daha büyük atılımlar yapmak ve kazandığı parayı iki, üç kat arttırmak için çok büyük ve daha farklı çalışmalar gerçekleştireceğine, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına ve bu ortaklıktan çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada bir gemi inşa etmek

Rüyada bir gemi inşa ettiğinizi görüyseniz, belirli işler söz konusu olduğunda bir profesyonelden biraz tavsiye almanız gerektiği anlamına gelir. Kendinize çok fazla güveniyorsunuz çünkü bir işi yapmanız sadece bir doğru yolu olduğuna inanıyorsun. Ancak, her şeyde en iyi olmadığınızı anlamalısınız, bu yüzden kibrinizin size zarar vermesine izin vermeyin. İnatçı olmayın, çünkü bu daha önce yaptığınız her şeyi olumsuz etkileyebilir.

Rüyada başka insanların gemi inşa ettiğini görmek, hayranlığı sembolize eder. Tutumları ve düşünce tarzı ile sizi etkileyecek biriyle tanışacaksınız. Hayatı dolu dolu yaşamaktan korkmuyor, eleştirilere ve günlük yorumlara dikkat etmiyor ve onay istemiyor. Böyle olmak istediğinizi düşünürsek, sizi değişmeye motive edecektir.

Rüyada bir gemi resmi çizmek

Rüyada bir gemi resmi çizdiyseniz, yatırımınız boşa gidecek ve kayıp yaşayacaksınız demektir. Bu sadece mali durumunuzla ilgili olmak zorunda değildir. Bir kişiye çok fazla sabır ve zaman ayırmış olmanız mümkün, ancak bir hata yaptığınızı anlayacaksınız. Her neyse, yeni bir şeyler öğrenecek ve pişmanlık duymadan yolunuza devam edeceksiniz.

Başkalarının gemi resmi çizdiğini gördüğünüz bir rüya, duygularınızın incineceğini gösterir. İş arkadaşınız muhtemelen hatanızı herkesin önünde gösterecektir. Daha önce de hatalar yapmış olsanız bile, sizi küçük düşürecekleri için incineceksiniz. Bunu bu kadar ciddiye almış olmanız, niyetlerinin kötü olduğu anlamına gelmez.

Advertisement
gemi

Kaynak: pixabay.com

Rüyada yanan bir gemi görmek

Rüyada gemiyi siz yaktıysanız, partnerinizi size uygun bir şey yapması için manipüle etmeye çalışacağınız anlamına gelir. Onu yolunun daha iyi olduğuna ve haklı olduğuna ikna etmeyi başaracaksınız. Tavsiyenizi kabul edecek ve bunu bir zafer olarak göreceksiniz. Ancak oyun oynamayı bırakın çünkü size geri tepebilir.

Rüyada geminin yandığını görmek veya alevler içinde bir gemi görmek , bir sorunu umduğunuzdan daha kısa sürede çözeceğinize delalettir. Anlayışınız sayesinde düşmanınızı alt edeceksiniz. Neyse ki, kötü planları başarısız olacak.

Rüyada bir gemi satın almak

Bir gemi satın aldığınızı gördüyseniz, çok özel bir kişinin dikkatinizi çekeceği anlamına gelir. Onu baştan çıkarmak veya bir konuda ikna etmek için her şeyi yapacaksınız ve başarılı olursanız dünyanın en şanslı insanı olduğunuza inanacaksınız.

Rüyada gemi satmak

Rüyada gemi sattığınızı görmek, parayla satın alamayacağınız şeyleri sonunda takdir etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Zor anlarda, aile üyelerinden ve arkadaşlardan gelen sevgi ve desteğin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız.

Rüyada Savaş gemisi görmek

Rüyada savaş gemisi görmek, iş nedeniyle ailenizden ve arkadaşlarınızdan uzun süre ayrı kalacağınız anlamına gelir. Hasret ile eziyet çekeceksiniz ve çoğu zaman yalnız hissedeceksiniz. Birkaç kez her şeyden vazgeçmek isteyeceksiniz ama ailenize keyifli ve kaygısız bir hayat sunmak istediğinizi anlayacak ve bu düşünceden vazgeçeceksiniz. Büyük fedakarlığınız maddi olarak karşılığını verecek, ancak sevdiklerinizle birlikte birçok değerli anı kaçıracaksınız.

Rüyada Yat görmek

Rüyada bir yat gördüğünüzde, tüm planlarınızı gerçekleştirmenize yardımcı olacak etkili bir kişiyle tanışacağınız anlamına gelir. Tanıdıkları sayesinde büyük sorunlardan kurtulmanıza yardımcı olması için ona daha yakın olmaya çalışacaksınız. Bazı fedakarlıklar yapmanız gerekecek, ancak karşılığını alacaksınız.

Rüyada kruvazör görmek

Rüyada kruvazör görmek, bunun iki anlamı olabilir. Rahatlamak ve günlük endişelerinizi unutmak için egzotik bir gezi hayal ediyor olabilirsiniz. Diğer bir anlamı ise kaçırılan fırsatlar için üzgün olmanızdır. Muhtemelen bir işi reddettiniz veya duygusal bir ilişkinizi kestiniz ve ancak daha sonra bir hata yaptığınızı fark ettiniz. Geçmişte yaşamanın bir anlamı yok. Şimdiki an için savaşmanın ve geleceğinizi planlamanın zamanı geldi.

Rüyada Tanker görmek

Rüyada büyük bir petrol tankeri görmek, doğaçlama yeteneğinizi sembolize eder. Sizi üzebilecek beklenmedik durumlar yoktur. Zekanız ve maharetli doğaçlamalarınız sayesinde her sorundan kurtulabilirsiniz. Bu nedenle iş arkadaşlarınız size hayran kalıyor ve sizinle çalışmaktan keyif alıyorlar. Böyle bir yeteneği kullanmanın farklı yollarını düşünün.

Rüyada Vapur görmek

Rüyada vapur görmek, taşınmaya karar vereceğiniz anlamına gelir. Aniden böyle bir karar vermeniz olasıdır, bu yüzden sizi tanıyan herkes şaşıracaktır. Planınız başka bir şehirde sadece geçici olarak kalmak olacak, ancak daha sonra hayatınızı orada kurmaya karar vereceksiniz. Bu hayattaki en iyi kararlarınızdan biri olacak.


Leave A Reply