Rüyada Kurbağa Görmek Ne Anlama Gelir? Kurbağa Yakalamak, Yemek, Öldürmek

0

Rüyada kurbağa görmek ne demektir? Rüyada kurbağa yemek, öldürmek, üstünüze atlaması, yemek, elinizde tutmak, kurbağa sürüsü ne anlama gelir, yorumları.

rüyada kurbağa

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Kurbağa Görmek

Rüyada suda bir kurbağa görmek

Rüyanızda suda bir kurbağa görürseniz, bu bir dolandırıcılığı simgeler. Sevgiliniz veya iş ortağınız size dünyaları vaat edebilir ama sözünü tutmayabilir. Neler olup bittiğini fark ettiğinizde çok geç olacaktır çünkü anlaşmanın size düşen kısmını çoktan yerine getirmişsinizdir.

Rüyada kurbağa öldürmek

Rüyanızda bir kurbağa öldürdüğünüzü görüyorsanız, bu kıskanç olduğunuz anlamına gelir. Muhtemelen birinin ilişkinizi, arkadaşlığınızı veya işinizi tehlikeye attığına inanıyorsunuz. O kişiyle sürekli rekabet edecek ve ondan daha iyi olduğunuzu kanıtlamak için çaba göstereceksiniz.

Rüyada bir havuzda birden fazla kurbağa görmek

Rüyanızda bir havuzda birden fazla kurbağa görürseniz, bu iş konusunda şanslı olacağınız anlamına gelir. Muhtemelen kendinizi yaptığınız işe adayacaksınız ve sonuçlar da bunu takip edecek. Boş zamanınızdan fedakârlık edeceksiniz, ancak bu ödemeniz gereken başarının bedelidir.

Rüyada bir kurbağayı öpmek

Eğer bir kurbağayı öptüğünüzü gördüyseniz, bu olgun bir insan olduğunuz anlamına gelir. Dış güzelliğe önem vermiyorsunuz ama arkadaşlarınızı ve partnerlerinizi niteliklerine göre seçiyorsunuz. Şekil yerine özle ilgilenirsiniz ve yalnız kalmayı kötü arkadaşlarla birlikte olmaya tercih edersiniz.

Rüyada kurbağa bacağı yemek

Rüyada kurbağa bacağı yediğinizde, bu deney yapmayı sevdiğiniz anlamına gelir. Birçok ilgi alanı olan ve her zaman yeni bir şeyler denemek isteyen çok yönlü birisiniz. İnsanlarla kolaylıkla ortak bir zemin buluyorsunuz, bu yüzden herkes arkadaşlığınızdan hoşlanıyor.

Kurbağaların etrafınızı sardığını görmek

Eğer kurbağaların etrafınızı sardığını gördüyseniz, bu, verdiğiniz kararın doğruluğundan emin olmadığınız anlamına gelir. Geçmişe dönerek hiçbir şey elde edemezsiniz, bu yüzden yaklaşan fırsatları kaçırmamak için geleceğe odaklanmalısınız.

kurbağa

Kaynak: pixabay.com

Çimlerde bir kurbağa görmek

Rüyada çimlerde bir kurbağa görmek yeni ve ilginç bir tanışıklığı sembolize edebilir. Yakında yakınlaşacağınız ve çok iyi arkadaş olacağınız biriyle tanışabilirsiniz. Hatta bir düğünde o kişinin nedimesi ya da sağdıcı olabilirsiniz veya tam tersi de olabilir.

Rüyada evinizde bir kurbağa görmek

Rüyanızda evinizde bir kurbağa görürseniz, birinin size yaklaşmasına izin verirken doğru seçimi yapıp yapmadığınızı merak ettiğiniz anlamına gelir. Yakın zamanda yeni bir arkadaşla tanışmış veya bir ilişkiye başlamış olabilirsiniz. Önceki deneyimleriniz size diğer insanlara karşı dikkatli olmanız gerektiğini öğretmiştir ve bu kişinin hayatınıza çok erken girmesine izin verdiğinizden korkuyorsunuz.

Rüyada bir kurbağanın üzerine bastığınızı görmek

Rüyada bir kurbağanın üzerine basmak, sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Sahip olduğunuz semptomlar kendiliğinden kaybolmayacaktır. Ancak, internet veya dergilerin yardımıyla kendi kendinize teşhis koymak veya ilaç kullanmak daha da kötüdür. Durum daha da karmaşık hale gelmeden doktorunuzdan yardım istemelisiniz.

Bir kurbağanın üzerinize atladığını görmek

Bir kurbağanın üzerinize atladığını gördüyseniz, hızlı tepki vermenizi gerektiren bir durumla karşılaşacağınız anlamına gelir. Başınızı daha fazla belaya sokmamak için bir sonraki adımınızı dikkatlice seçmeniz gerekecek. Güvendiğiniz birinden tavsiye istemekten korkmanıza gerek yok.

Bir kurbağanın başka birinin üzerine atladığını gördüyseniz, sevdiğiniz biri için endişelendiğiniz anlamına gelir. Sevdiğiniz insanlardan birinin bir sorunu var ve siz ona nasıl yardım edeceğinizi bilmiyorsunuz. O kişiye verdiğiniz sevgi ve desteğin önemini göz ardı etmemelisiniz.

Elinizde bir kurbağa tuttuğunuzu görmek

Elinizde bir kurbağa tuttuğunuzu gördüyseniz, ahlaki inançlarınıza aykırı bir şey yapacağınızı ima eder. İşinizi kaybetmemek ya da kendiniz ve sevdikleriniz için daha iyi bir gelecek sağlamak için bunu yapmak zorunda kalacaksınız.

Bir başkasının elinde kurbağa tuttuğunu gördüğünüzde, birisinin davranış veya düşünce tarzının sizi tiksindireceği anlamına gelir. O kişiyle hiçbir ortak noktanız olmadığını fark edeceksiniz.

Bir kurbağanın sizi ısırdığını görmek

Eğer bir kurbağanın sizi ısırdığını gördüyseniz, bu sizin ilerleme kaydetmenizi engelleyen bir güven eksikliğini sembolize eder. Daha iyi bir gelecek istiyorsanız üzerinde çalışmanız gereken köklü komplekslerden bahsediyor olabiliriz. Rüyanızda bir kurbağanın başkasını ısırdığını gördüyseniz, sevdiğiniz kişiyi uyuşukluktan kurtulmaya ve daha mutlu ve başarılı olmak için hayatındaki bazı şeyleri boşuna değiştirmeye ikna etmeye çalışacağınızı ima eder. Ne yazık ki, o kişi kendi değerini kendisi bulmak ve buna göre hareket etmeye başlamak zorunda kalacaktır.

Rüyada canlı bir kurbağa yemek

Rüyada canlı bir kurbağa yemek, gelecekte prensiplerinize karşı çıkacağınız anlamına gelir. Bazı konularda kesin tutumlarınız var ve inançlarınıza göre hareket etmek için çaba sarf ediyorsunuz. Ancak aşk buna karşı çıkmanıza ve asla yapmayacağınıza inandığınız şekilde davranmanıza neden olabilir. Başka birinin canlı bir kurbağa yediğini gördüğünüz bir rüya, bir kitabı kapağına göre yargılamamanız gerektiği anlamına gelir. İnsanlara size değerlerini göstermeleri için bir şans vermelisiniz. Bunun yanı sıra, o insanlarla aynı durumda hiç bulunmadıysanız, onların kararlarını veya eylemlerini eleştirme hakkına sahip olmadığınızı da anlamalısınız.

zehirli ok kurbağası

Kaynak: commons.wikimedia.org

Rüyada kurbağa pişirmek

Rüyada kurbağa pişirmek, kuruntulu olduğunuz anlamına gelir. Birinin ya da bir şeyin iyi yönde değişeceğine inanıyor olabilirsiniz. Ancak, o kişinin değişmesini beklemek yerine mutlu olmak için elinizden gelen her şeyi yapmak daha akıllıca olacaktır.

Zehirli bir kurbağa görmek

Rüyada zehirli bir kurbağa görmek, sonunda bir sorunla başa çıkmak için yeterli cesareti toplayacağınız anlamına gelebilir. Muhtemelen uzun zamandır sorunun kendiliğinden çözüleceğini ya da başka birinin ilgileneceğini umarak halının altına itiyordunuz. Bu durumda zaman sizin müttefikiniz değil, düşmanınızdır.

Rüyada ölü bir kurbağa görmek

Rüyada ölü bir kurbağa görmek, bir şeyden vazgeçtiğiniz anlamına gelir. Birisi veya bir şey için savaşmış ve sonunda savaşınızın boşuna olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Zamanınızı ve enerjinizi daha yapıcı şeylere ve sizi mutlu eden şeylere yönlendirebileceğiniz sonucuna vardınız.

Rüyada yeşil kurbağa görmek

Rüyada yeşil kurbağa görmek rahatsız edici durumları simgeler. Muhtemelen yakın olduğunuz biri hakkında bilmediğiniz iki kişi arasında geçen bir konuşmayı yanlışlıkla duyacaksınız. Gerçek muhtemelen sizi incitecek, ancak hayatınızda ilk kez gördüğünüz biriyle bu konuda konuşmayacaksınız.

Sarı bir kurbağa görmek

Rüyada sarı bir kurbağa, karmaşık ve stresli bir durumda sorumluluk ve olgunluk göstereceğiniz anlamına gelir. Ancak o zaman yıllar içinde daha akıllı hale geldiğinizi ve gençliğinizde tamamen farklı davranacağınızı ve hatta kendinize zarar vereceğinizi fark edeceksiniz.

Kırmızı bir kurbağa görmek

Rüyada kırmızı bir kurbağa ihaneti sembolize eder. Yıllarca örnek aldığınız biri sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Söz konusu kişinin saygı duyduğunuz özelliklerinden çok daha fazla kusuru olduğunu fark edeceksiniz. Her zaman böyle miydi yoksa son zamanlarda mı böyle bir insana dönüştü diye merak edeceksiniz.

Rüyada siyah bir kurbağa görmek

Rüyada siyah bir kurbağa görmek, bir düşmanınız veya rakibiniz olduğu anlamına gelir. Yakın zamanda bir iş başvurusunda bulunmuş olabilirsiniz, ancak bu işi alamayacaksınız çünkü başka bir kişi nüfuzlu arkadaşlarının yardımıyla bu yeri kendisi için güvence altına almıştır.


Leave A Reply