Rüyada Kusmak, İstifra Etmek Ne Anlama Gelir? Başkasının Kustuğunu Görmek

0
Advertisement

Rüyada kusmak, istifra etmek neye delalettir? Rüyada başkasının kusması, sarhoş birinin kusması, üstünüze kusulması ne anlama gelir, yorumları.

Rüyada kusmak

Kontrolsüz bir şekilde kusmak hayatımızda hiç hoş bir an değildir, ancak aynı zamanda kaçınılmazdır ve çoğu zaman iyi bir nedeni vardır. Genellikle bir geceyi dışarıda içki içerek veya kötü bir yemek yedikten sonra olur. Sembolik olarak, bugün çevremizden duyabileceğimiz birçok ifadeden sonra kusma dürtüsüne kapılırız.

rüyada kusmak

Arka plan kaynak: pixabay.com

Rüyada kusmak, iş için iyi bir işarettir. Önümüzdeki dönemde bir projeye para mı yatırayım yoksa devredelim mi diye ikilemde kalmanız olasıdır çünkü bu sizin için çok riskli görünecektir. Ancak, ‘Cesaret eden kazanır’ sözü sizin durumunuzda da doğru olacaktır, bu da rakiplerinizin sizi geçmesini istemiyorsanız harekete geçmeniz gerektiği anlamına gelir.

Rüyada kendi üstünüze kusmak, söylediğiniz bir şey için üzgün olduğunuz anlamına gelir. Muhtemelen sevdiğiniz birini gücendirdiniz çünkü gergindiniz. Sözlerinizi ve davranışlarınızı kişisel algılamaması gerektiğini ona göstermek için, karşınızdaki kim olursa olsun aynı tepkiyi vereceğinizi anlatmaya çalışacaksınız.

Rüyada Başkalarının üzerine kusmak

Rüyada başkalarının üzerine kusmak , haksızlığa uğrayacağınız anlamına gelir. Size yardım ederken, yarardan çok zarar verdiğine inanarak birinin çabasını görmezden gelmeniz mümkündür.

Rüyada diğer insanların kustuğunu görmek

Başkalarının kustuğunu görmek, rakiplerinizi yeneceğiniz anlamına gelir. Herkesin kendini kanıtlaması ve iyi bir izlenim bırakması için iş yerinizde amansız bir kavga çıkması muhtemeldir. Yeterince enerji biriktirmenize, bitiş çizgisine gelmenize ve hedefinize ulaşmanıza yetecek sabrınız olacak.

Advertisement

Rüyada birisinin üzerinize kustuğunu görmek

Rüyada her tarafınıza kusan insanlar görmek, boşuna uğraştığınız anlamına gelir. Birine davranışları hakkında ders vermeye çalışmanız mümkündür, ancak beklediğinizden tamamen farklı tepkiler verecektir. Ona gerçekten yardım etmek isteyeceksiniz, ancak çaba göstermek yeterli olmayacaktır.

Rüyada Kan kusmak

Bu korkunç ve stresli rüyayı gördüyseniz, bu rüya sizi yatağa ve hatta hastaneye yatırmakla tehdit eden ciddi sağlık sorunlarına işaret edebilir. Sağlığınızı bozmayın ve en kısa zamanda doktora görünün. Sizi rahatsız eden sorun hakkında zaten bir fikriniz varsa, buna odaklanın, ancak tam bir kontrol yaptırmak kötü bir fikir olmaz, böylece tehlikeli bir hastalığınız olmadığından emin olursunuz.

kusmak

Rüyada Kusmuğa basmak

Rüyada kusmuğa bastığınızı gördüyseniz, kusmuğun yaklaşık olarak nasıl göründüğünü hatırlamanız önemlidir. Renksizse ve fazla göze çarpmıyorsa, hiç ummadığınız kişiler size yardımcı olacak anlamına gelir. Bu yardım, bir sorununuzu çözmekle ilgili olabileceği gibi, gerçekleştirmek istediğiniz bir proje veya fikir için maddi destek olarak da gelebilir. Kusmuk çok kötüyse veya kokusunu alıyorsanız, çevrenizden hiç tanımadığınız biri sizi kandırmak ve hiç ummadığınız bir anda size yanlış yapmak istiyor demektir.

Sarı veya yeşil bir şey kusmak

Yeşil veya sarı bir şey kustuğunuzda, bazı sorunlardan veya endişelerden kurtulmaya çalışıyorsunuz, ancak bunda başarılı olamıyorsunuz demektir. Belirli bir durumu çözmek için yeterince uğraşmıyor olabilirsiniz, ancak birisinin planlarınızın gerçekleştirilmesine müdahale etmesi de mümkündür. Bu, güvenilir kişilerden ve yakınlarınızdan yardım istemeniz gerektiğinin bir işareti olabilir, çünkü gelecekte çok fazla zarara neden olabileceğinden, o sorunu bir an önce çözmeniz gerekir.

Rüyada çocuğun kusmasını görmek

Rüyada kusan bir çocuk görmek, gençliğinizden kaçırdığınız fırsatlardan dolayı üzgün olduğunuz anlamına gelir. Güzel anılar sizi çocukluğunuza bağlıyor, bu yüzden hayatınızın tasasız olduğu zamanlara geri dönebilmeyi diliyorsunuz. Rüyada başkasının çocuğunun kustuğunu görmek, hayatta yeni bir başlangıcı sembolize eder. Muhtemelen bir iş kararıyla ilgilidir. Başka bir şirkette veya yurt dışında bir iş bulmanız veya kendi işinizi kurmaya karar vermeniz olasıdır.

Advertisement

Rüyada sarhoş birinin kustuğunu görmek

Sarhoş bir kimsenin rüyada kustuğunu görmek, birisinin sizi kandırdığına işarettir. Bir kişi birçok şey vaat etmiş olabilir ama bu vaatlerini yerine getirmek için hiçbir şey yapmıyor. Tüm bunların ne hakkında olduğunu keşfetmenin ve onlarla yüzleşmenin zamanı geldi.

Rüyada hasta birinin kustuğunu görmek

Rüyada hasta birinin kustuğunu görmek, yakın zamanda girdiğiniz bir ilişkinin veya arkadaşlığın başınıza büyük dert açacağına delalettir. Güveninizden yararlanacak birine açılabilirsiniz.


Leave A Reply