Rüyada Zaman Yolculuğu Yapmak, Zamanda Geriye Gitmek, İleriye Gitmek

0
Advertisement

Rüyada zaman yolculuğu yaptığını görmek, zamanda geçmişe yada geleceğe gitmek, zaman makinesi görmek ne anlama gelir? Zaman yolculuğu ile ilgili rüyaların anlamları, yorumları.

Rüyada Zaman Yolculuğu Yapmak

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada Zaman Yolculuğu Yapmak

Rüyada Zamanda Geleceğe Gitmek

Rüyada zamanda yolculuk yaptıysanız ve gelecekte kendinizle görüştüyseniz, kendinizle konuştuysanız, bu, ileriki yıllar için kendinizi görmeyi istediğiniz noktanın çok net olduğu ve planlarınızın düzgün bir şekilde yapılmış olduğunu gösterir. Muhtemelen ailenizle birlikte sakin bir hayat sürüyorsunuz ve gelecekte hepinize dair bir vizyonunuz var. Bundan sonra hayatınızın neye benzemesini istediğinizi tam olarak biliyorsunuz ve vizyonunuzun gerçekleşmesi ihtimali çok yüksek.

Rüyada kendinizi gelecekte, dünyanın sonunun geldiği bir dünyada görürseniz, bu, hayatınızın önemsiz şeylerle aşırı yüklendiği anlamına gelir. Bunun size ne kadar zarar verdiğini göremeyeceğiniz noktaya kadar kendinize yükleniyorsunuz. Yarınınız, nerede olacağınız, ne yapacağınız konusunda korkuyor, endişe ediyorsunuz. Ne olursa olsun değiştiremeyeceğiniz bazı şeylerin olacağını ve bu konuda kesinlikle yapabileceğiniz hiçbir şeyin olmadığını anlamalısınız.

Şu anda yaşam kalitenizi ve mutlu kılmak için neler yapabileceğinize odaklanmaya çalışın, gerisi kader tarafından halledilecektir ve her ne olursa olsun, böylesine harika bir ortamda yaşama fırsatımız olduğu için minnettar olmalıyız.

zaman makinesi

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Zamanda Geçmişe Gitmek

Rüyanızda, yaptığınız ve şu anda acı bir şekilde pişmanlık duyduğunuz bir hatayı düzeltmek için geçmişe döndüğünüzü gördüyseniz, bu yakın gelecekte güç toplayabileceğiniz ve kendinizi affedebileceğiniz anlamına gelir.

Rüyada geçmişe giderek eski aşkınızla aşk yaşadığınızı görmek ise, o kişiyi ve eski günlerinize duyduğunuz bir özlemin sonucudur. Duygular, bunun gibi rüyaların en yaygın tetikleyicileridir. Hissettiğiniz pişmanlıklar olabilir. Ancak bu tip rüyaları görmek sizin için çok sağlıklı bir durumdur. Çünkü bu tür geçmişle ilgili rüyaların sonucunda daha güçlü ve kendinden emin bir şekilde hayatınızda ilerlemeniz, geçmişle yüzleşip, geçmişin önünüzde engel olarak durmasını kaldırmanız anlamına gelir.

Advertisement

Rüyada Zaman Makinesi Yapmak, İcat Ettiğinizi Görmek

Bu rüya yakın zamanda üzerinde çalıştığınız projenizin yada aklınıza gelen çılgın fikrin başarı ile sonuçlanacağına işaret eder. İnsanların delice bulduğu düşünceleriniz belki de o kadar kötü fikirler değildir. Doğru bildiğiniz yolda ilerleyin, insanların size neyi yapamayacağınızı söylemelerine fırsat vermeyin.

zaman makinesi

Kaynak: pixabay.com

Diğer Olası Rüyalar

Zamanda yolculuk rüyalarının bazı versiyonlarında, geçmişte kaybettiğiniz birini veya gelecekten ruh eşiniz olan birini görmek ile senaryolardır.

Artık hayatta olmayan sevdiğiniz birini görme ve onunla konuşma fırsatına sahip olduğunuzu görmek, o kişiyi vaktinden önce kaybetmenizden dolayı hala acı çektiğiniz anlamına gelebilir. Maalesef zaman geri dönemez, ama işte rüyalarımızda, bazen uzun zaman önce olmuş olabilecek güzelliği ve çirkinliği deneyimleyebilir ve ondan bir ders çıkarabilir ve hayatımıza devam edebiliriz.

Zamanda yolculuk ettiğinizi ve doğmamış bir çocuğu görmek ve hatta onunla konuşmak, çocuk sahibi olup olmayacağınızla ilgili endişelerinizi gösterebilir. Ya da çocuklarınız varsa, bu onların refahı hakkındaki endişelerinizi açığa çıkaran bir rüya olabilir; işin aslı, mutlu ve sağlıklı olacaklar. Ayrıca, iyi ebeveyn olma isteğinizi de yansıtıyor, tüm ebeveynlik görevlerinizi iyi bir şekilde yerine getirebileceğinizden endişeleniyorsunuz.

Rüyada zamanda yolculuk ettiğinizi ve gelecekte kendi cenazenize katıldığınızı görmek, çevrenizdeki insanların sizin hakkınızda ne düşündüklerinden emin olmadığınız anlamına gelir. Ancak insanların düşüncelerine çok fazla takılmamanızı öneririz. Çoğunlukla rüya, maskelerin yakında düşeceğini gösterir ve tam olarak kimin kim olduğunu göreceksiniz.

Advertisement


Leave A Reply