Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları 2020

0
Sponsorlu Reklamlar

Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon (2 Yıllık) taban puanları. 2019 – 2020 yerleştirme sonuçlarına göre Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2020 Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon (2 Yıllık)Taban Puanları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon (2 Yıllık) Bölümü

2019 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2020 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı / Meslek – Yüksekokul Adı / Bölümü / Kont. / Taban Puanı

ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ / Meslek Yüksekokulu / Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon / 40 / 279,12578

Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon

90%
90%

3D modelleme uzmanı, bilgisayar yazılım programlarını kullanarak tasarımların üç boyutlu modelini veya nesnelerin görsellerini oluşturan multimedya sanatçısıdır. Nesnenin yapısal fizibilitesini test etmek veya bitmiş ürünü doğru bir şekilde temsil etmek için mevcut skeç veya fikirleri modellere çevirir. Tıp, mimari, mühendislik gibi pek çok farklı sektörde istihdam edilebilir.

  • İş İmkanları
    9
  • Kazanma Zorluğu
    9
  • Kullanıcı Oyları (0 Oy Verilmiştir)
    0

Sponsorlu Reklamlar

Bir Yorum Yazmak İster misiniz?