İddaa’da İzmir Bayındır’dan Rekor Kazançlı Kupon

0

İddaa tarihinin en büyük ikramiyesi İmzir Bayındır’lı bir talihliye çıktı. Hemd e aynı kuponu iki kere oynayarak…

İddaa'da rekor kazanca sahip kupon ve kuponun ödeme çıktısı

İddaa’da rekor kazanca sahip kupon ve kuponun ödeme çıktısı

Sanırız çok ender rastlanan bir durum ile karşı karşıyayız. İzmir’in Bayındır ilçesinde yaşayan Ferdi Sılay isimli kişi Bayındır Canlı Beldesinde 22 Şubat günü 2 liralık bir kupon oynadı. 1’e 234256 veren kuponu 2 misli oynayarak tam 468512 lira kazandı.

İşin ilginç tarafı bir gün sonra yaşanıyor. Çünkü 23 Şubat’ta yine aynı kuponu aynı şekilde oynamış. Yani duruk yere 4 liraya 927024 lira kazandı. İnsanın aklına zaman makinesi mi yaptı acaba ya da rüyasında mı gördüde aynı kuponu iki gün üst üste oynadın diye geliyor.

Ferdi Sılay ertesi gün Bayındır’da ki şubeden parasını çekemiyopr ve İzmir’e gelip parasını tahsil ediyor. Bayındır Canlı’dan ayrılan Ferdi Sılay’ın tekrar beldeye dönmediği (haklı olarak) bildirildi.

NKFU olarak son sözü şu şekilde söylemek isteriz: İster resmi olsun isterse de illegal ne olursa olsun kumar kumardır ve kumarda yukarıda yaşanan milyonda birlik örnekler haricinde kazanan pek görülmemiştir. Unutmayın Kasa daima kazanır oyuncu daima kaybeder o sebeple bu tarz oyunlardan uzak durun en iyi ihtimalde bile memleketinizden ayrılmak zorunda kalırsınız.Sosyal Medyada Paylaş.

Yorum Yazın