20 Ekim Hangi Burç? 20 Ekim’de Doğanların Özellikleri Aşk Para Durumu

0

20 Ekim günü doğanlar hangi burçtur? 20 Ekim gününde doğanların kişilik özellikleri nelerdir? Aşk, para ve sağlık durumu, uyumu.

20 ekim

Advertisement

20 Ekim Doğumluların Burcu

Terazi

20 Ekim Gezegeni

Yönetici gezegeniniz, hayattaki pahalı zevklerinizi simgeleyen Venüs’tür. Aynı zamanda nasıl kolayca para ve sevgi çekebildiğinizi gösterir.

20 Ekim Doğum Günü Sembolleri

Terazi, Terazi Güneş Burcunun Sembolüdür

20 Ekim Doğum Günü Tarot Kartı

Doğum Günü Tarot Kartınız Kıymettir. Bu kart, hayatınızı değiştirecek önemli kararlar alma zamanınızın geldiğini gösterir.

Advertisement

20 Ekim Doğum Günü Burç Uyumluluğu

 • Terazi burcu altında doğan insanlarla en uyumlusunuz: Bu ilişki büyüleyici ve harika olacak.
 • Oğlak burcunda doğan insanlarla uyumlu değilsiniz: Bu ilişki karmaşık ve kafa karıştırıcı olacak.

20 Ekim Şanslı Sayı

 • 2 Sayısı – Bu sayı dokunma, denge, iyi karar verme becerileri ve maneviyat anlamına gelir.
 • 3 Sayısı – Bu, eğlence, zeka, özgürlük, güzellik ve yaratıcılık anlamına gelen bir sayıdır.

20 Ekim Doğum Günü İçin Şanslı Renkler

 • Gümüş: Bu, sofistike, modern düşünce, zenginlik ve masumiyeti simgeleyen zarif bir renktir.
 • Beyaz: Bu, barışı, saflığı, genişlemeyi ve ruhsal uyanışı simgeleyen bir renktir.

20 Ekim Doğum Günü İçin Şanslı Günler

 • Pazartesi – Ay’ın yönettiği bu gün, hayatımızdaki farklı durumlarda hareket etmek yerine nasıl tepki verdiğimizi sembolize ediyor.
 • Cuma – Venüs tarafından yönetilen bu gün, hayatımızdaki ilişkilerin ve güzel şeylerin sembolüdür.

20 Ekim Burç Taşı Opal

Opal değerli taş, yoğunluk, doğruluk, denge ve gelişmenin simgesidir.

20 Ekim’de Doğanlar İçin İdeal Doğum Günü Hediyeleri

Erkek için ipek bir kaşkol ve kadın için parfümlü mumlar.

terazi

20 Ekim’de Doğanların Karakter Özellikleri

Eğer doğum günüz 20 Ekimse, Terazi ve Akrep dönemine denk gelir. Daha büyük olma potansiyeline sahip zeki bir kişisiniz. Çekici, seksi, zarifsiniz ve bazen alaycı bile olabilirsiniz. Duygularınız çok yüksek ve güçlü, başa çıkması zorsunuz.

Bugün 20 Ekim doğum gününüzse, sessiz bir karaktersiniz. Terazi burçları, her iki dünyanın en iyisine veya en kötüsüne sahip olabilir. Aslında, arkadaşlarınız açık sözlü olma eğiliminizin olduğunu ve kibirli olabileceğinizi söylüyor. Bu nedenle, mantıksal varoluş durumunuzu ve hissettiklerinizi dengelemek için zaman ayırmanız önerilir.

İnsanlar soğuk olduğunuzu düşünebilir, ancak bir görevi tamamlamak için ekstra motivasyona ihtiyaç duyan şefkatli bir bireysiniz. 20 Ekim doğum günü kişiliği romantizm ve aşk söz konusu olduğunda bazen idealisttir. Yanlış insanlara aşık olma eğiliminiz var.

Advertisement

Doğum gününüzün sizin hakkınızda söylediği şey, tutkulu bir Terazi olduğunuzdur. Arkadaşlarınızdan ve sevgililerinizden çok şey talep esiyor olabilirsiniz ancak siz de çok şey veriyorsunuz. Değer verdiğiniz kişilere karşı nazik, sadık ve dürüst birisiniz.

Birinin sevgilisi olarak bu Terazi doğum günü kişisi tipik olarak ilk özür dileyen kişi olacaktır. Ek olarak, sevdiklerinizi kaybetme riskini almaktansa bir tür anlaşmaya varmaya hazırsınız.

Geçmişi hatırlayan bir yetişkin olarak, çocukluğunuzun pek çok hoş anısı varmış gibi hissetmeyebilirsiniz. Size çok fazla hoşnutsuzluk veren kaos ve kargaşayı hatırlıyorsunuz. 20 Ekim burç doğum gününde doğan insanlar genellikle ne pahasına olursa olsun çatışmalardan kaçınırlar. Ancak herhangi bir ilişkide olduğu gibi, sizi rahatsız eden duygu ve hislerle başa çıkmalısınız.

Geleceğinizle devam etmek bazen geçmişi geçmişte bırakıp önce bu sorunlarla ilgilenmeye bağlı olabilir. Terazide bu durum için bir denge ve sabır bulun ve kendinizin büyümesini izleyin.

Para durumu

20 Ekim doğumlular, paranızı kullanma konusunda çok iyi olmayabilirler. Para harcamaktan ve birinci sınıf kıyafetlere, mobilyalara ve arabalara sahip olmaktan veya o an için seyahat edebilmekten zevk alırsınız. Zevkli olduğunuz doğru olsa da, ne kadar harcadığınıza dikkat etmelisiniz.

Evet, kendinize iyi davranmalı ama paranızın bir miktarını da sonrası için saklamalısınız. Bir acil durum ortaya çıkabilir ve buna hazırlıklı olmazsınız. Bütçeleme ve finansal planlama için ipuçlarına ve programlara akıllı telefonlardan bile erişilebilir.

İş yerindeki 20 Ekim doğum günü kişiliğine gelince, gerçeği bulmaya kendini sizden daha çok adayan biri yoktur. Ellerinizi kirletmekten hoşlanmasanız da son derece hırslı olabilirsiniz. Bugün doğanlar mükemmel avukatlar, moda tasarımcıları, sanatçılar, yazarlar ve yöneticilerdir. Belki de tüm burçların en çok yönlü olanısınız.

Sağlık

20 Ekim doğum günü astroloji analizi, sağlığınızın büyük olasılıkla iyi olduğunu gösteriyor. Karakteristik olarak sırtınız, böbrekleriniz ve mesanenizle ilgili sorunlarınız vardır. Aslında egzersiz yapmaktan zevk alabilirsin… kendini iyi hissetmeyi ve harika görünmeyi sağlar.

Bugün doğanlar, egzersiz için belirlenmiş bir programa bağlı kalarak, daha iyi çalışabilirler. Gücünüzü içeri almak stresi azaltabilir. Haftada birkaç kez bu eğlenceli olabilir. Belli bir sağlık düzeyini korumanız önemlidir.

Başlangıç ​​çizgisinde doğmuş bir Terazi olarak, 20 Ekim doğum günü anlamları, akıllı ve kendine güvenen bir kişi olma ihtimalinizin yüksek olduğunu gösteriyor. Eleştirel olabilirsiniz ama dürüstsünüz. Duygusal bir denge bulmak sizi istikrarlı bir Terazi yapabilir.

Kalbiniz yerine zekanızı kullanmak, belki de önemli kararlar için daha iyidir. Bazıları umursamadığınızı düşünebilir. Ama gerçek şu ki, açık sözlülüğünle diğer insanları üzmek istemiyorsunuz. Durumları daha da kötüleştirmek yerine işleri doğru şekilde yapmak için zaman ayıracaksınız. Rutinlerden hoşlanmasanız da, egzersiz için zaman ve program yapmalısınız.

Advertisement

20 Ekim’de Doğan Ünlüler

Dr Joyce Brothers, Snoop Dogg, Bela Lugosi, Mickey Mantle, Jelly Roll Morton, Tom Petty, Virender Sehwag

O Yıl Bu Gün – Tarihte 20 Ekim
 • 1822 – London Sunday Times ilk yayını yayınladı.
 • 1977 – Lynyrd Skynyrd bugün üyelerinden birini kaybetti. Ronnie Van Zant bir uçak kazasında öldü.
 • 2006 – Oyuncu Jane Wyatt öldü.
 • 2013 – Kelly Clarkson ve Brandon Blackstock evlilik yeminleri.

20 Ekim gününün önemli olayları ve 20 Ekim doğumlu ünlüleri bize yorumlardan yazarak, yazıyı geliştirmemize yardım edin.


Leave A Reply