Cadılar Bayramı İçin Korkunç ve İlginç Ev Dekorasyonları, Kapı Süslemeleri

0
Advertisement

Cadılar Bayramı için ev dekorasyonları, ilginç ve korkunç dekorasyonlar, kapı dekorasyonu, süslemeleri örnekleri. Cadılar Bayramı için ev kapıları.

Cadılar Bayramı Kapı Süslemeleri

Cadılar Bayramı kapı dekorasyonu

Kapıyı mumyaya dönüştürmüşler. Aslınca yapılması çok kolay bir süsleme olmuş. Beyaz bir sargı ile kapıyı sarıp, kartondan da iki göz yapıldı mı, masrafsız, uğraşısız yaratıcı bir süsleme.

Cadılar Bayramı kapı dekorasyonu

Hazır satılan örümcek stickerını kapıya yapıştırmak suretiyle cam kapıyı örümcek ağı ile kapatılmış görünümüne bürümek kolay olmuş. Ancak cadılar bayramı bitince o yapıştırıcıyı oradan çıkarmak sorun olabilir gibi geldi bana.

Cadılar Bayramı kapı dekorasyonu

Advertisement

Cadılar bayramı ruhu kapıya asılan bir iskelet ile yansıtılmış. Dışarıya da konulan cadılar bayramının olmazsa olmaz bal kabağı ve hayaletleri.

Cadılar Bayramı kapı dekorasyonu

Beyaz kağıtlardan yapılan küçük küçük hayaletler, sonbaharın kurumuş yaprakları ile birlikte kapıya iliştirilmiş. Çok güzel olmuş bence. Yapraklar da değişik bir hava vermiş.

Plastik kabaklardan yapılmış iki göz ve ağız da bantla yapılmış. Kapının renginin kırmızı olması süslemenin görünebilir olmasını sağlamış. Yeşil plastiklerden de saç yapılmış. Çok kolay ve etkili bir süsleme olmuş.

Cadılar Bayramı kapı dekorasyonu

İki vudu bebeği benzeri çalı bebekler asılmış. Çok sade. Balkabağı olmasa cadılar bayramını insanın aklına getimeyen bir süsleme olmuş.

Advertisement

Yarasalardan yapılmış güzel ve korkutucu bir süsleme olmuş. Aslına bakarsanız kapının kendisi zaten korkutucu. Rengi değişik. Yerdeki sonbahar yaprakları da kombini tamamlamış.

Cadılar Bayramı kapı dekorasyonu

Kapıyı cadıya dönüştürmek mümkün mü? Mümkünmüş. Kapının üstüne takılan bir cadı şapkası, yapıştırılan bir göz ve ağız güzel bir cadı kapı halini almasını sağlamış.

Cadılar Bayramı kapı dekorasyonu

Cadılar bayramına ait eşyalar kapıya takılmaya çalışılmış. Ne buldularsa takmışlar. Hayalet, örümcek, korkunç bir atkı. Kapı da bantlanmış. İçerisinin tehlike olduğu hissini veriyor. Başarılı.

cadilar-bayrami-kapi

Yukarıdaki resimlerden birinde kırmızı kapıya uygulanan süsleme bu sefer de mavi kapıya uygulanmış. Bantın rengi ona göre siyah seçilmiş. Kırmızı kapı kadar etkileyici durmasa da kötü değil. Kolay ve başarılı bir kapı süslemesi.

Cadılar Bayramı İçin Dekore Edilmiş Evler

Şu yabancılar eğlenme fırsatını hiç kaçırmıyorlar. Cadılar bayramı bahanesiyle -tabi yeterince parası olanlar- evlerini de dekore ediyorlar. Bazıları gerçekten de profesyonel bir ekibin yapabileceği tarz dekorasyonlar. Benim hoşuma gidiyor mu? Evet çok değişik ve eğlenceli geliyor. Maratonluktan kurtulmak için güzel bir uğraş. İşte sizlerle için Cadılar Bayramı vesilesiyle dekore edilmiş evleri paylaşıyoruz.

Cadılar Bayramı Dekorasyonu

Örümcek korkusu olan birinin bu eve girebileceğini hiç sanmıyorum. Her yer örümcek… Yılbaşı için alınan ışıklar biraz ek dekorasyon malzemeleri ile cadılar bayramına uygun hale getirilebilir. Sanırım yukarıdaki evde de bu uygulanmış.

Cadılar Bayramı Dekorasyonu

Advertisement

Evinize girerken sandalyede oturan bir hayalet ve kucağında bir kedi ile karşılaşmak pek arzulanan bir durum olmasa gerek ancak burada pek bir güzel durmuş.


Leave A Reply