Hastalık İle İlgili Rüyalar ve Anlamları, Hastalık Çeşitleri Rüya Yorumları

0
Advertisement

Rüyada hasta olmak, hastalık, doktor görmek ne anlama gelir? Hastalık ile ilgili rüyalar, anlamları, açıklamaları.

Sağlık

Hastalık İle İlgili Rüyalar ve Anlamları

Kanserden ateşli hastalıklara, iğne korkusundan ölümcül kadar hastalık hepimizin korkulu rüyası! Ya doktor, hastane, ameliyat üçgenine ne demeli! İşte korkulu hastalıklardan, hemşire fobisine kadar rüyalar ve onların çağrıştırdıkları…

Ateşlenmek: Rüyada ateşlenmek, önemli konular dururken önemsiz işlerle çok vakit kaybettiğiniz için kendinize çekidüzen vermeniz konusunda size bir uyarıdır.

Öte yandan vücudunuzun dile gelişi anlamına da gelir. İçeride gelişmekte olan bir hastalığın habercisi de olabilir.

Diş hekimi: Rüya esnasında bir diş hekiminin dişlerinizi yapıyor olması, birlikte iş yaptığınız, iş yaşamınızı paylaştığınız bir kişinin ahlakından ve samimiyetinden şüphe edeceğiniz anlamına gelir.

Advertisement

Doğum: Rüyasında doğurduğunu görmek büyük mutluluk ve oldukça yüklü bir mirasa işarettir. Yaşamınızda büyük değişikliklerin meydana geleceğini ve farklı ama yeniden doğmuş gibi yaşayabileceğiniz bir hayatın müjdecisidir.

Doktor: Doktor görmek tuhaf bir şekilde iyi sağlık durumunun ve genel anlamda yaşamınıza egemen olacak refahın bir belirtisidir. Eğer bir doktor ile nişanlıysanız, bu rüya sizi aldatabileceğiniz konusunda uyarır.

Hemşire: Rüyada hemşire görmek bir hastalığın ya da arkadaşlarınız arasında yaşanacak bir şanssızlığın habercisidir. Bir hemşirenin evinizden çıkışını görmek ise tam tersine ailenizin sağlığının iyi olduğu anlamına gelir.

Kan: Kanlı giysiler, önünüzde bulunan güzel bir kariyeri yok etmek isteyen düşmanları gösterir. Bilinçaltının çok iyi tanıdığı bu kişileri siz de az çok tahmin edebilirsiniz. Vücudun herhangi bir yerindeki kanayan yara, fiziksel rahatsızlıklar ve endişe olarak yorumlanır. Gerçek rahatsızlıklarınız yoksa dikkatli olmanızda yarar var. Diğer bir taraftan da yaygın bir inanışa göre rüyada kan görmek rüyanın bozulması anlamına gelir.

Kanser: Rüyada kanseri yenmek, genel koşullarda kesin bir iyileşmenin belirtisi olarak algılanır ve aynı zamanda fakirlikten zenginliğe geçiş anlamına gelir. Kesin ve keskin bir zaferin de işaretidir.

Kanser hastalığını görmek ise, bir yakının hastalığının ya da sevdiğiniz bir kişi ile kavga edeceğinizin habercisidir. Aman dikkat!

Advertisement

Ölüm: Rüyada ölümü görmek, daha önce gelişiminize katkıda bulunup size sevinç vermiş olan bir yerden veya kişiden, yeniden ve büyük yardım göreceğinizin işaretidir. Başkalarının ölümünü görmek, sizin ve arkadaşlarınızın talihinin açılacağının göstergesidir… Ölümü görülen kişinin ömrünün uzadığı şeklinde de yorumlanır.


Leave A Reply