Red Kit Karakterlerinin İsimleri ve Karakterlerin Özellikleri Nelerdir?

0
Advertisement

Red Kit (Lucky Luke) isimli çizgi filmdeki karakterler, resimleri ve özellikleri. Red Kit karakterleri.

Resim İsimleri Kimdir Karakter Özellikleri
 red-kit Red Kit (Lucky Luke) Gölgesinden hızlı silah çeken yalnız kovboy Sadık beyaz atı Düldül (Jolly Jumper) ve sevimli köpeği Rin Tin Tin (Rantanplan) ile beraber suçluların ve adaletsizliğin amansız düşmanıdır
 duldul Düldül Red Kit’in sadık beyaz atıdır. Çok zeki bir at olan Düldül, satranç oynamak ve ip cambazlığı gibi yeteneklere sahiptir. Kriz anlarında Red Kit’e çok yardımcı olur. Vahşi Batı’ya yolculuklarında ona eşlik eder ve gelişen olaylar hakkında okuyuculara esprili yorumlar yapar.
 rintintin Rin tin tin Red Kit’in sevimli köpeğidir  Dalton kardeşler’in kaldığı cezaevinin köpeğidir. Aptal bir köpektir. Düldül onu hiç sevmez.
 daltonlar Dalton Kardeşler Amansız Haydut kardeşler banka soyguncusu dört erkek kardeş. Red Kit ile amansız bir kaçma-kovalama mücadelesi içindedirler.
 Joe-Dalton Joe Dalton Dalton Kardeşler’in en ufak tefek olanıdır  Daltonlar’ın en tehlikeli ve en zeki olanıdır. Kızınca hemen silahına sarılır, aslında iyi bir atışçıdır ama Red Kit ile karşılaştığında şansı yaver gitmez. Red Kit’ten ve aptal köpek Rin Tin Tin’den nefret etmektedir.
 jack-william-dalton Jack&William Dalton Ortanca kardeşler büyük ve küçük kardeşlere göre daha renksiz kişiliklere sahiptirler. Sık sık Averel’e saldıran Joe’yu sakinleştirmeye çalışırlar.
 Averell-Dalton Averell Dalton en uzun boylu ve en genç olan Dalton Averel iyi huyludur ve bazen aptallığı onun dürüst konuşmasına yol açar, bu da bazen Red Kit’in Dalton Kardeşler’i hapse göndermesini kolaylaştırır. Ancak yaptığı yemekleri eleştiren olursa sinirlenip saldırganlaşabilir


Leave A Reply