Rüyada Alçı Görmek Ne Anlama Gelir? Alçı Yapmak Karmak Alçılı Ayak

0

Rüyada alçı görmek ne anlama gelir? Rüyada alçı yapmak, alçı karmak, alçıdan kalıp çıkarmak, alçılı ayak, kol görmek nedir, yorumları.

Rüyada Alçı Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Alçı Görmek

Rüyada görülen alçı, alçı ile ne yapıldığına göre farklı anlamlarda yorumlanır. Alçı yapmak genellikle hatayı örtbas etmek olarak yorumlanırken, toz alçı fırsatları kaçırma veya hayal kırıklığına uğrama şeklinde yorumlanır. Alçı sıvanın ellerinize bulaşmış olması ise hayata karşı olan önyargılı tutumunuza işarettir.

Rüyada Alçı Yaptığını Görmek

Rüyada bir yeri alçıladığını gören, büyük bir hatayı örtbas ederek dedikoduları önlemeye çalışır. Bir yeri alçı sıva ile düzeltmeye çalışan kişi, gerçek hayatta da hatasını telafi etmeye çalışır. Rüyada alçılar dökülüyorsa, gizlenen bir olay ortaya çıkabilir; hatta bu yüzden büyük bir rezalet de yaşanabilir. Birini bir yeri alçılarken görmek, sizden bir hatasını saklayan bir yakınınızın varlığına işarettir.

Rüyada bir alçı ustası görmek ve bu alçı ustasının alçı yapması, bir konuda yada bir projede size yardımda bulunacak başarılı ve işinin ehli bir insanın olacağına işaret eder. Yardım almak şeklinde yorumlanır.

alçı

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Alçı Karmak

Rüyada alçı kardığını görmek bazı durumlarda gerçek hayatta rutin bazı işlerle meşgul olmaya ve çevredeki fırsatları görememeye işaret eder. Alçı kardığını gören kişi kadınsa, bu o kişinin sevdiği erkek yada hayatında olan kişi ile ilgili kafasının karışık olduğuna işaret edebilir. Hayatındaki kişiyi bir konuda etkilemeye yada dikkatini çekmeye çalışıyor olabilir.

Rüyada alçıdan Eşya Yapmak

Alçı kullanarak bir şeyin kalıbını almak, düşündüğünüz bir işle ilgili olarak birine danışacağınız anlamına gelir. Eğer alçı kalıp yapmakta başarılı olduğunuzu görürseniz, ortaya çıkacak yeni bir proje, iş imkanı yada bir kazanç kapısı olarak yorumlanır. Ancak başarılı olamadıysanız, gerçek hayatta daha fazla çabalamanız ve yeni konuları öğrenmeye açık olmanız gerektiği anlamına gelir.

alçılı kol

Rüyada alçıda kol bacak vb. görmek

Kol ya da bacağın alçılandığını görmek, aile üyeleri arasında veya akrabalarla sorun yaşanması olarak yorumlanır.  Bir tartışma yada kötü bir söz duymaya yorumlanabilir. Buna karşılık alçının çıkarıldığını görmek, yaşanan sorunların tatlıya bağlanacağını anlatır. Eğer alçı yapılırken acı duyuluyorsa, beklenmeyen gelişmelerle sevinç yaşanır


Leave A Reply