Rüyada Battaniye Görmek Ne Anlama Gelir? Yeni Yada Eski Kirli Battaniye

0
Advertisement

Rüyada battaniye görmek ne anlama gelir? Rüyada yeni veya eski battaniye görmek, battaniyeye sarılmak, battaniye satın almak nedir?

rüyada battaniye görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Battaniye Görmek

Rüyada battaniye görmek, rüyayı gören bekârsa evlenmek ya da nişanlanmak olarak, rüyayı gören evli ise iyi bir iş olarak yorumlanır. Rüyada battaniye ile uyuyan birini örtmek, rüyayı gören kişinin örttüğü kişiyi koruyacağının, onu koruması altına alacağının bir işareti olarak yorumlanır.

Rüyada battaniyeyi görmek yeni ve eski olmasına göre farklı şekillerde ifade edilir. Rüyanda güzel kokan yeni bir battaniye, aile içinde mutluluk, zarafet, sıcaklık ve huzur olarak yorumlanır. Rüyada görülen parlak renkli battaniye, gerçek hayatta, özellikle iş ve meslek hayatında ilgi odağı olmanın bir işaretidir. Battaniyenin rengi parlak sarı ise, alacağınız ilginin sonucu olarak kayda değer bir profesyonel başarı elde etmeyi bekleyin.

battaniye

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Eski Yırtık Kirli Battaniye Görmek

Ama eski, yıpranmış, kötü kokulu bir battaniye; zorluk, sıkıntı ve günahları ifade eder. Eski battaniye aynı zamanda rüya sahibinin etrafındaki dedikodulara ve kötü niyetli insanlara da işaret ediyor.

Yırtık ve kirli bir battaniyeyi görmek eşinizin sadakatsizliğinin işareti de olabilir ve sizi eskisi gibi sevmediğini hissedebilirsiniz. Rüyanızda kirli bir battaniye veya yorgan görmek, etrafınızda kıskanç biri olabileceğini söyler. Rüyanızda yırtık bir battaniye görmek, istemeden tutmadığınız bir söz nedeniyle yakın bir akrabanızın zarar göreceğinin işaretidir.

Bu rüya tekrar ediyorsa, aynı yolda devam etmenin yapılacak doğru şey olup olmadığı konusunda bazı ikilemler olduğu anlamına gelebilir.

Advertisement

Rüyada Battaniye Satın Almak

Rüyada battaniye satın almak, evliyseniz eşinizin iyi bir eş olduğuna, bekarsanız evlilik için bir adım atacağınıza yorumlanır. Bir battaniyeyi yakmak, karı koca arasında kavga etmenin bir işaretidir ve bunun sonucu bir ayrılık olabilir.

Rüyada çarşıdan battaniye aldığınızı görmek, rüya sahibinin çok sayıda arkadaş edineceğinin ve bunların iyi arkadaşlar olacağının bir işaretidir. Bir rüyada battaniye görmek, bu rüyayı gören kişinin nişanlanacağını veya evleneceğini söyler. Evli bir kişinin rüyasında bir battaniye görmesi iyi bir işin işaretidir. Rüyada temiz bir battaniye veya yorgan görmek, sadakat ve gülümsemeyle karşılanacağınız, işinizin yoluna gireceği ve sağlığınızın güzel olacağı anlamına gelir.

battaniye

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Bebek Battaniyesi Görmek

Rüyada bir bebek battaniyesi görmek, kişisel hayatta neşe ve mutluluk yaşadığınıza işaret edebilir. Bu, çoğunlukla diğer insanların çok mutlu ve neşe dolu eylemlerinin bir sonucu olarak ortaya çıkacaktır. Göreceğiniz saygıyı beğeneceksiniz.

Rüyada Bir Battaniyeye Sarılmak

Rüyada bir battaniyeye sarılmak, gerçek hayatta sahip olduğunuz bazı korkulara işaret edebilir. Bunun nedeni, psikolojik bir ortama dönüştürülebilen koruyucu bir bariyer biçimini temsil eden battaniyenin olmasıdır. Bu rüya aynı zamanda gerçek hayatınızdaki bir şeye karşı savunmasız hissettiğinizi de gösterebilir.


Leave A Reply