Rüyada Bezelye Görmek, Bezelye Yemek, Pişirmek, Ayıklamak Ne Demektir?

0
Advertisement

Rüyada bezelye görmek ne anlama gelir? Rüyada bezelye toplamak, yemek, pişirmek, ayıklamak, almak yada satmak ne demektir? Bezelye ile ilgili rüyaların yorumları.

rüyada bezelye

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada bezelye toplamak

Rüyada bezelye topluyorsanız, malınızı artıracağınıza işarettir. Çok çalışmanın ve emeğin karşılığını aldığınıza dair harika bir örneksiniz. Size teklif edilen çok fazla deneyim ve itibar kazandıracak her düzgün işi kabul ettiniz. Birçok yönetici sizi işe almak isteyecektir, bu nedenle sizin için işe yarayan ve yaşam kalitenizi önemli ölçüde artıracak koşulları belirleyecek bir konumda olacaksınız.

Rüyada başkasının bezelye topladığını görmek, iş arkadaşınızın patronunuza yaklaşmak için sizi kullanmaya çalışabileceğine işarettir. Kendileri hakkında farklı ve daha iyi bir imaj yaratmak için iyi ilişkinizi kullanacaklar. Eylemleri sizi tehlikeye atmadıkça hiçbir şey yapmayın. Bununla birlikte, güvenilirliğinizi mahvettiklerini fark ederseniz, onları durdurduğunuzdan emin olun.

Rüyada bezelye yemek

Rüyada bezelye yemek, yapmadığınız bir şeyle suçlanacağınıza işarettir. İş arkadaşlarınız sizi kıskanabilir ve her türlü yöntemi kullanarak otoritenizi sorgulamaya çalışacaklardır. Tüm durumun farkında olsanız bile, gerginlik ve çatışma yaratmamak için asılsız saldırılara katlanmak zorunda kalacaksınız.

Rüyada başkasının bezelye yediğini görmek, haksız yere suçlanacak birini koruyacağınız anlamına gelir. Durumunu düşünecek ve eleştiriyi hak etmediği sonucuna varacaksınız. Diğer insanlar sizi bir işgüzar bir avukat olarak görebilir, ancak doğru olanı yaptığınızı bildiğiniz sürece bu tür takma adlar için endişelenmemelisiniz.

Rüyada bezelye dikmek

Rüyada bezelye dikmek, evinizdeki ilerlemeyi sembolize eder. Büyük bir yaş farkının ve hayata farklı bakış açılarının bir sonucu olarak, geçmişte akrabalarınızla muhtemelen anlaşmazlıklar yaşadınız. Ancak ilerleyen süreçte ortak bir dil bulmayı başaracaksınız. Onlardan ileride işinize yarayacak pek çok şey öğrenebileceğinizi fark edeceksiniz.

Advertisement

Rüyada bezelye konservesi açmak

Rüyada bezelye konservesi açmak , başınıza açtığınız dertlere delalettir. Çok dürtüsel bir insansınız ve görünüşe göre diğer insanların duygularını umursamıyorsunuz. Öfkeliyken korkunç şeyler söyleyebilirsiniz ama ne yaptığınızı fark ettikten sonra o kadar utanıyorsunuz ki aynaya bile bakamıyorsunuz. Her şey sakinleştiğinde, kendinizi affettirmeye ve diğerlerini, söylediğiniz şeyleri gerçekten kastetmediğinize ikna etmeye çalışıyorsunuz.

bezelye

Kaynak: pixabay.com

Rüyada bezelye ayıklamak

Bir erkek rüyasında bezelye ayıkladığını gördüyse, bu yeni bir tanıdıklığı sembolize eder. Muhtemelen hayatınıza yeni bir bakış açısı getirecek biriyle tanışacaksınız. Birçok şeye daha olumlu bir bakış açısıyla bakmaya başlayacaksınız. Bir kadının aynı rüyayı görmesi, onunla benzer ilgileri paylaşmayan biriyle boş konuşmaları sembolize eder. Sizi kibarlıktan yoracak ve strese sokacak biriyle bir fincan kahve içmeyi kabul edebilirsiniz.

Rüyada bezelye pişirmek

Bu rüya iş sorunlarının bir işaretidir. İş yerinde gerçekten stresli bir gün geçirebilirsiniz veya önemli bir toplantıyı ertelemeniz gerekebilir. Şu anda işsizseniz veya emekli iseniz, muhtemelen bir şey sizi zamanınızı diğer insanlara adamaya zorlayacaktır. Arkadaşlarınız veya aile üyeleriniz sizi çok zaman alacak bir şey yapmak için görevlendirebilir. Yalvarışlarına evet dediğiniz için pişman olma ihtimaliniz yüksek.

Rüyada bezelye satın almak

Rüyada bezelye satın almak, iyi bir yatırımı sembolize eder. Bir ev, apartman dairesi, araba veya beyaz eşya almayı düşünüyorsanız, seçiminiz sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Bununla birlikte, sahada sizden çok daha fazla deneyime sahip kişilerin faydalı tavsiyelerini reddetmeyin.

bezelye

Kaynak: pixabay.com

Rüyada bezelye satmak

Bezelye sattığınız bir rüya, hayal ettiğiniz şeyi çok ter, kan ve gözyaşı ile elde edeceğiniz anlamına gelir. Muhtemelen başarılı olmak için zor bir yol seçmişsinizdir, ancak yalnızca birkaç kişinin size inanması size motivasyon veriyor. Büyük bir çaba ve inatla istediğinizi elde edeceksiniz. Hayaliniz gerçeğe dönüştüğünde, sizin hakkınızda söylediklerini herkese hatırlattığınızdan emin olacaksınız. İntikam iyi bir motive edici olsa da, intikam arzunuzun bir saplantı haline gelmesine izin vermeyin.

Rüyada çiğ bezelye yemek

Çiğ bezelye yediğiniz bir rüya, beklediğinizden daha az kazancı sembolize eder. Muhtemelen bir şeye çok fazla çaba ve zaman harcadınız, ancak ödül ve sonuçlar gelmedi. Terfi almayı veya daha fazla maaş almayı umuyorsanız, biraz daha sabırlı olmanız gerekecek. Yurt dışından iyi haberler bekliyorsanız sizi hayal kırıklığına uğratabilirler.

Advertisement

Rüyada çürük bezelye görmek

Bir rüyadaki çürük veya küflü bezelye, sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerektiğini gösterir. Kendinizi iyi hissetseniz bile düzenli kontrolleri ertelemeyin. Bir doktora gitmek ve tavsiyelerini dinlemek için biraz zaman ayırın.


Leave A Reply