Rüyada Boğulduğunu, Boğulan Birini Görmek, Boğulmak Ne Anlama Gelir?

0
Advertisement

Rüyada boğulduğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada suda boğulmak, birini boğulmaktan kurtarmak ne demektir? Boğulmak rüyalarının yorumu.

Rüyada Boğulmak

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Boğulmak

Rüyada boğulduğunu gören kimsenin ilk düşünmesi gereken, hayatında biri ya da bir şeyin onu boğuyor gibi hissettirip hissettirmediğidir. Eğer öyle bir durum söz konusu ise, bu duyguları ve stresi yatağa getiririz ve rüyamıza girer.

Boğulma rüyaları ile ilgili en yaygın senaryoları ve arkasında yatan nedenleri ve anlamları listeleyeceğiz.

Rüyada Suda Boğulduğunu Görmek

Bu rüyayı gören kişi, gerçekte sırtındaki sıkıntılar ve problemlerle boğulmuş olabilir. Belki de bu sorunlar işinizle ilgilidir veya belki de gerçek hayatta sizi boğacak bazı aile veya ilişki problemleriniz vardır.

Bu sorunları ve özellikle de böyle rüyaları görmezden gelmemeliyiz, çünkü bu kabusların durması için sorunların çözülmesi gerekiyor. Ne yapacağınızı bilmiyorsanız, sorunlarınız hakkında biriyle konuşun veya yardım isteyin. Olumsuz duyguların hakimiyetine izin verirseniz, depresyona girebilir ve olumsuzluklar hayatınızı ele geçirebilir. Böyle bir rüyaya dikkat ettiğinizden emin olun ve ciddi bir şey sizi strese sokuyorsa yardım isteyin.

boğulmak

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Birini boğulmaktan kurtarmak

Bu rüya ise olumludur. Aslında zor bir zaman geçiren biri için büyük bir destek alacağına işarettir. Belki de bu kişinin kim olduğunu zaten biliyorsunuz ve ona yardım teklif ettiniz. Sizin için önemli birinin yardımınıza ihtiyacı olması kötü gibi görünse de siz ona yardım edebilecek durumdasınız ve bu iyi bir şey. Bu rüya yardım isteyenler için iyi haberler veriyor ve bir yakınınızın yaşadığı sorunlar başarıyla çözülecek.

Advertisement

Rüyada Birisinin Sizi Boğduğunu Görmek

Birisi tarafından boğulma rüyası, size yakın olan veya sık karşılaştığınız bir kişiyle olan ilişkinizi temsil eder. Bu kişiyle olan ilişkiniz pek iyi değil ve bu kişi etrafımızda olduğunda aslında çok fazla stres hissediyorsunuz.

Belki bu kişi o meraklı iş arkadaşınızdır yada okulda sizi çekemeyen kızdır. Bu kişiyi görmezden gelmek veya onunla ilgili sorunları çözmeyi denemek en iyisidir.

Bu rüya aynı zamanda genel olarak insanlarla kötü ilişkileri temsil edebilir ve günlük hayatınızda çok sinirli davranışlar sergilediğinizi gösterebilir. Bu durumda sorun muhtemelen sizin içinizdedir, bu nedenle kötü ruh halinize bir çözüm bulmaya çalışın ve sizi rahatsız eden iç sorunları çözün.

Rüyada Birini Boğmak

Bu rüyanın yorumu da diğerine benzerdir. Diğer insanlarla olan ilişkinizi veya büyük olasılıkla onlarla olan kötü ilişkinizi temsil eder. Bu durumda duygularınızı anlamaya ve sizi gerçekte neyin rahatsız ettiğini bulmaya çalışın.

Rüyada Okyanusta Boğulmak

Rüyalarımızda gördüğümüz şeylerin boyutları çok önemlidir. Küçük bir nehirde boğulmak ile okyanusta boğulmak aynı değildir. Bir okyanusta yüzerken boğulduğunuzu gördüyseniz, o zaman duyguların çok aşırı yükseldiği ve taşmak üzere olduğunu var sayabiliriz. Belki de diğer insanlarla ve içsel duygularınızla başa çıkmada çok iyi bir insansınız, ancak bu aralar daha önce olduğu gibi üstesinden gelmek o kadar kolay olmuyor ve büyük bir meydan okuma ile karşı karşıyasınız. Her an isyan edebilirsiniz.

boğulmak

Kaynak: pixabay.com

Bu, işinizle veya size çok fazla yüklenen veya çok talepkar olan romantik ilişkinizle ilgili olabilir ve bunalmış gibi hissediyorsunuz ve gerçekleşen bu değişiklikleri takip edemiyorsunuz.

Advertisement

Büyük bir dalga tarafından boğulduysanız, gerçek hayatınızda sizi şaşırtan ani bir zorlukla karşılaşmış olabilirsiniz. Bunun olmasını beklemiyordunuz ancak şimdi bu yeni durumla yüzleşme zamanı.

Rüyada Bir Havuzda Boğulmak

Havuz bir okyanustan çok farklıdır. Bir havuzda boğulma rüyası, genel olarak hayatınız hakkındaki endişelerinizi temsil eder. Bu rüya işiniz yada ilişkiniz ile ilgili endişeleri de işaret ediyor olabilir. Hayatınızla ilgili şu ana kadar kadar yaptıklarınızın geleceğiniz yeterli olup olmadığı konusunda endişeleriniz olabilir. Eğer bu konuda endişeliyseniz harekete geçmeli ve bir miktar değişiklikler yapmalısınız.

Rüyada Boğulmaktan Kurtarılmak

Bu rüyanın olumlu bir anlamı var. Bu, sahip olduğunuz engelleri ve sorunları aşabileceğinizi temsil eder. Tehlikeli ve hayati durumlar başarıyla aşılacak. Bu rüya aynı zamanda üzerinde çalıştığınız bir iş projesi ya da belki de bir sağlık sorunuyla ilgili olumlu gelişmelerin habercisidir.


Leave A Reply