Rüyada Borsa Görmek, Hisse Senedi Almak veya Satmak, Borsanın Çıkması

0
Advertisement

Rüyada borsa görmek ne anlama gelir? Rüyada hisse senedi almak veya satmak, borsanın çıkması yada düşmesi neye delalettir, borsa rüyalarının yorumları.

rüyada borsa

Kaynak: pixabay.com

Rüyada borsa görmek

Öncelikle yakın zamanda borsaya yatırım yaptıysanız veya işiniz borsada alım satım yapıyorsanız bu rüya günlük hayatınızın bir yansıması olacaktır. Bu sebepten anlam çıkarmaya çalışmak, yorumlamak doğru olmaz. Bu durumlar haricinde rüyanın yorumları şöyledir.

Rüyada borsa görmek, para kaybını veya kazancını sembolize eder. Sonucu her saat değişen öngörülemeyen bir işe para yatıracaksınız. Maceracı bir insansınız, bu yüzden büyük dalgalanmalar sizi daha da fazla cezbedecek. 9’dan 5’e klasik iş size sıkıcı geleceği için bu işin beraberinde getirdiği riskler içinde keyif alacaksınız. Sevdikleriniz sizi bir yetişkin gibi davranmanız ve güvenli bir iş bulmanız konusunda uyaracak.

Rüyada Borsaya Gitmek

Rüyada borsaya gitmek, işteki ilerlemeyi sembolize eder. Şirketinizde kalsam mı yoksa ayrılsam mı diye düşündükten sonra, ilerleyen süreçte patronunuza neler yapabileceğinizi gösterme şansı yakalayacaksınız. Her şey yalnızca size ve motivasyonunuza bağlı olacaktır. Birisi sizi fark ederse, daha iyi bir işte çalışma fırsatı elde etmeniz olasıdır.

Bu rüyanın bir başka anlamı da heyecanlı bir aşk yaşayacağınıza işarettir. Partneriniz, ne bekleyebileceğinizi asla bilemeyeceğiniz biri olacak. Teklif edilme umutlarınızın gerçekçi olmadığını fark edeceksiniz, bu nedenle ilişkiniz sürerken belirsizliğin içinde rahatlayacak ve tadını çıkaracaksınız.

borsa

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Borsada hisse senedi satmak

Rüyada hisse senedi satmak, sizi şu anda içinde bulunduğunuz zor bir mali durumdan kurtarabilecek büyük para kazanma hayalleri kurduğunuz anlamına gelir. Beklenmeyen harcamalar ve ihtiyaçlarınızı karşılamayan bir maaş sizi umutsuzluğa sürüklüyor. Bu nedenle, popüler olmayan yöntemlere ve hatta yasadışı para kazanma yollarına yönelebilirsiniz, yapmayın.

Advertisement

Rüyada Borsada hisse senedi almak

Hisse senedi satın aldığınızı gördüyseniz, bu risk korkusunu sembolize eder. Bir şeye para yatırmış olabilirsiniz, ancak bunun işe yarayıp yaramayacağından tam olarak emin değilsiniz. Sevdikleriniz muhtemelen bunu yapmamanızı tavsiye etti, ancak siz içgüdülerinize güvenmeye karar verdiniz. Şu anda yapabileceğiniz tek şey, doğru şeyi yaptığınızı ummak.

Rüyada Hisse senetlerinin düştüğünü görmek

Hisse senetlerinin fiyatının düştüğünü görmek, çok kötümser olduğunuz anlamına gelir. Son zamanlarda küçük problemler bile size çözülemez görünüyor. İyi haber şu ki, bunların hepsi uzun sürmeyecek bir aşama.

borsa

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Hisse senetlerinin yükseldiğini görmek

Rüyada hisse senedi fiyatlarının yükseldiğini görmek, alacağınız kararın sonucundan korkmanıza rağmen doğru bir karar çıkacağına delalettir. Ancak bu, eylemlerinizle tüm ailenin veya size güvenen herkesin varlığını tehlikeye atmanıza izin verildiği anlamına gelmez.

Rüyada Borsacı olmak

Borsa komisyoncusu olduğunuzu görmek, stresli durumlarla iyi başa çıkabilen becerikli bir kişi olduğunuz anlamına gelir. Harika bir sezginiz var, bu nedenle zor kararlar vermekle ilgili bir sorununuz yok. Bu nedenle, birçok kişi sizin yetenekli bir kişi olduğunuza inanır ve bu nedenle iş söz konusu olduğunda sizden sık sık tavsiye isterler.

Rüyada bir borsacı ile konuşmak

Bir borsacıyla konuştuğunuzu gördüyseniz, yakın gelecekte iş bulmanıza veya fikirlerinizden birini satmanıza yardımcı olacak biriyle tanışmanız mümkündür. Ancak her ihtimale karşı dikkatli olun çünkü bu kişi hiçbir şeyi karşılıksız yapmayan birisi. İş şartlarını önceden belirleyin, böylece eliniz boş kalmazsınız.

Rüyada başkasının borsacıyla konuşması, partnerinizin veya bir arkadaşınızın size uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir hediye verebileceğine delalettir. Sevdiğiniz biriyle kısa bir yolculuğa çıkmanız da mümkündür.

Advertisement


Leave A Reply