Rüyada Davul Görmek Ne Anlama Gelir? Davul Çalmak, Davul Sesi Duymak

0
Advertisement

Rüyada davul görmek ne demektir? Rüyada davul sesi duymak, davul çalmak, çalanları görmek nasıl yorumlanır? Davul ile ilgili rüyaların anlamları.

rüyada davul

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada Davul Görmek

Rüyada davul görmek, haklarınız için savaşmak zorunda kalacağınız anlamına gelir. Sıkı çalışmanızı ve çabanızı kendiniz takdir etmezseniz, kimse bunu sizin için yapmaz. Önümüzdeki dönemde etrafınızda elde ettiğiniz başarıya katkınızı küçümsemek isteyecek kişilerle karşı karşıya kalacaksınız. İş arkadaşlarınızın sizi görmezden geldiğini ve tüm kredileri üstlenmek istediklerini anlayacaksınız.

Rüyada davul sesi duymak

Rüyada davulun çaldığını duyarsanız, bu tartışmaları sembolize eder. Aile üyelerinizle ciddi bir soruna dönüşecek bir tartışma yaşayacaksınız. Kaçmayı ve bağımsız olmayı düşünmeye başlamanız mümkündür. Anlattığınızdan daha fazlasını bilmek istedikleri ve her adımınızı izledikleri izlenimine kapılacaksınız.

davul

Kaynak: pixabay.com

Rüyada davul çalmak

Rüyada davul çalmak, birinin sizi kullandığını ima eder. Muhtemelen yeni tanıştığınız, sizi kullanmak için size daha yakın olmaya çalışan bir kişidir. Sizin sayenizde işte veya okulda başarıya ulaşmak isteyecektir. Baştan dürüst olsaydı bu sizin için sorun olmazdı, ancak gerçek niyetini saklamaya çalıştığı için tüm durum sizi rahatsız edecek.

Rüyada başkası davul çalıyorsa, geçmişte söylemediğiniz veya yapmadığınız söz veya eylemlerden dolayı üzgün olduğunuz anlamına gelir. Daha önce vermiş olduğunuz bazı kararlar nedeniyle hayatta başardığınız şeylerden memnun değilsiniz. Bazı şeyleri değiştirmek için hala geç değil ama değiştirmeniz gereken ilk şey kendinizsiniz. Bunu zamanında fark etmek için çabalar ve doğru davranmaya başlarsanız, hayatta istediğiniz her şeyi yapabileceksiniz.

Rüyada davul satın almak

Rüyada davul satın almak, mutluluğunuz ve refahınız nedeniyle hırslarınızı ihmal ettiğiniz anlamına gelir. Her zaman yaratıcı bir şeyler yapmanın hayalini kurdunuz, ancak finansal durumunuz sebebiyle daha karlı bir şey yapmaya karar verdiniz. Kararlarınızdan dolayı üzgün değilsiniz ama bazen sahip olduğunuz potansiyeli kullanmadığınızı hissediyorsunuz. Hayallerinizi bir hobi ile gerçekleştirmeye çalışın, çünkü belki de bir gün hobinizin ana gelir kaynağınız olabilir.

Advertisement
davul

Kaynak: pixabay.com

Rüyada davul satmak

Rüyada davul sattığınızı gördüyseniz, birisinin size güvenerek söylediği bir sırrı istemeden açığa çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Arkadaşınızın tepkisini gördüğünüzde ne yaptığınızı anlayacaksınız ama çok geç olacak. Neyse ki, niyetinizin kötü olmadığını bildiği için bunun için sizi suçlamayacaktır. Ancak, kiminle ve ne zaman konuştuğunuza dikkat edin ve ne söylediğinize dikkat edin, böylece sık sık bu uygunsuz durumlara düşmezsiniz.

Rüyada Davulcu Görmek

Bu rüya iç huzuru bulma ihtiyacınızı sembolize eder. Şu anda içinden geçmekte olduğunuz zor bir dönem psikolojinizi olumsuz etkiliyor, bu yüzden bitkinliğin yanı sıra sıklıkla korku veya panik hissediyorsunuz. Bu duygular nadir değildir, özellikle de onlar hakkında konuşacak kimseniz yoksa. Güvenebileceğiniz biriyle konuşmayı deneyin veya bir profesyonelden tavsiye isteyin çünkü bu durum uzun vadede zihinsel ve fiziksel sağlığınızı tehlikeye atabilir.


Leave A Reply