Rüyada Dolu Görmek Ne Demek? Dolu Yağması, Doludan Kaçmak

0
Advertisement

Rüyada dolu görmek ne anlama gelir? Rüyada dolu yağması, dolu yağarken açıkta durmak, dolunun ardından gök gürlemesi ve şimşek çakması, yaz gün dolu yapması ne demek?

Rüyada Dolu Görmek Ne Demek? Dolu Yağması, Doludan Kaçmak

Kaynak: pixabay.com

Dolu rüyalarda sık görülen bir motif değildir. Rüyada dolu görmek çeşitli anlamlara gelebilir. Karşılıksız aşık olanlar, duygularına karşılık alamayacakları için acı çekerler; çiftçiler kötü hasat alırken, işadamları mali kayıplarla sorun yaşarlar. Her şey, bir rüyanın gerçekleştiği bağlama ve onu takip eden ayrıntılara veya duygulara bağlıdır. İnsanlar dolu rüyası görürken genellikle panik, korku ve heyecan hissederler.

Rüyada dolu yağdığını görmek

Dileğinizin gerçekleşmeyeceğine işarettir. İlk başta umut verici görünecek bir işe başlayabilirsiniz, ancak bir süre sonra hesaba katmadığınız birçok harcama olduğunu fark edeceksiniz. Birkaç yıl sonra bile yatırdığınız parayı geri kazanamayacak olmanız da sizi rahatsız edecektir. Size kolayca zarar verebilecek risklerle yüzleşme cesaretiniz de olmayacaktır. Çok çalışmanıza ve çabalamanıza rağmen kendi işinizin patronu olamadığınız ve özel bir şirket açamayacağınız için hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

Rüyada dolu yağarken açıkta durmak

Dolu yağarken açıkta durmak, birinin suçunu üstleneceğinize delalettir. Önem verdiğiniz kişi muhtemelen umursamaz davranacak ve onu korumak için her şeyi yapacaksınız. Karşılaşabileceğiniz sonuçlar hakkında endişelenmeyeceksiniz, ancak çevrenizdeki insanların olumsuz tepkileriyle cesurca başa çıkacaksınız.

Rüyada dışarıda birinin olduğunu görmek

Dolu yağarken dışarıda birinin olduğunu görmek, yakınlarınızdan birinin hayal kırıklığına uğramasına delalettir. Partneriniz veya arkadaşınız muhtemelen gerçek yüzünü gösterecek ve bundan hoşlanmayacaksınız. Artık onların tamamen farklı bir insan olduğunu ve artık hiçbir ortak noktanızın olmadığını anlayacaksınız. Bu kişi ya da kişilerden uzaklaşmanız ve hayatınıza devam etmeniz yeterli olacaktır.

dolu

Advertisement

Rüyada dolunun ardından gök gürlemesi ve şimşek çakması

Rüyada yağmur, dolu ve gök gürültüsünü aynı anda görmek endişe ve korkuları sembolize eder. Şimdi bir yol ayrımındasınız ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Bir yandan hayatınızda istikrar isterken diğer yandan bundan sıkılacağınızdan korkuyorsunuz. Bu özellikle evlenmeyi veya çocuk sahibi olmayı planlayan kişiler için geçerlidir. Bunu ne kadar isteseniz de belirsizlikten korkmanız normaldir. Ancak hayatta hiçbir şey sadece siyah veya beyaz değildir. Gerçek şu ki, birçok engelle ve zorlukla karşılaşacaksınız, ancak bunlarla başarılı bir şekilde başa çıkacağınızı bilin.

Rüyada Sıcak bir yaz gününde dolu yağdığını görmek

Sıcak bir yaz gününün ortasında dolu yağdığını görmek, trajikomik bir durumla karşı karşıya kalacağınıza, ancak şansınızın tükenmeyeceğine delalettir. Bazen bir şeyle savaşacak kadar güçlü olmadığına inansanız da, birçok insanın size imrendiği muazzam bir zihinsel güce sahipsiniz.

Doludan kaçmak

Doludan kaçtığınız bir rüya kararsızlığı sembolize eder. Muhtemelen gerçek hayatta ciddi kararlar vermekten ve sorumluluk almaktan korkuyorsunuz. Şimdiye kadar büyük sorunlarla uğraşma şansınızın olmadığı doğru, ancak bazı durumlar sizi yakında bunu yapmaya zorlayacaktır. Güvendiğiniz birinden tavsiye isteyin, ancak kararı tek başınıza verin. Bu bağımsızlığın ilk adımıdır, bu nedenle korku ve kararsızlık tamamen doğaldır.

Rüyada birinin doludan kaçtığını görmek,

Bu rüya gelecekte iyi bir iş teklifi alabileceğinizi gösterir. Risk korkusu, onu kabul etmenizi engelleyebilecek tek şeydir. Şu anda işinizden veya maaşınızdan memnun değilseniz, kaybedecek bir şeyiniz yok demektir. Bununla birlikte, işinizi seviyorsanız ve teklif sizden vazgeçmenizi gerektiriyorsa, bir karar vermeden önce her şeyi iyi düşünün.

Rüyada elinizde dolu olduğunu görmek

Rüyada elinizde dolu görmek, beklenmedik bir şekilde zenginleşeceğinize delalettir. Sık sık piyango oynayan insanlar sonunda şanslı olacaklar, iş risklerini almaya hazır olanlar ise cesaretin karşılığını görecekler. Ancak, her şeyin artıları ve eksileri vardır. Bu sefer kötü olan şey arkadaşlarınızdan ve tanıdıklarınızdan gelen büyük kıskançlık olacak ve bunu hissedeceksiniz.

Dolu Yağması

Kaynak: pixabay.com

Rüyada kürekle dolu toplamak

Kürekle dolu toplamak, bilginizi, becerilerinizi ve zekanızı başkalarına kazanç sağlamak için kullanmaktan yorulduğunuza delalettir. Şu anda yaptığınız iş, patronunuzun çok para kazandığını bilseniz bile, muhtemelen istediğiniz kazancı getirmiyor. Bu nedenle daha sık kendi işinizi kurmayı düşünüyorsunuz. Ufak ufak kendi işinizi kurmak için girişimlere başlayın ancak kurmaya çalıştığınız işin bir geleceği olduğundan tamamen emin olana kadar mevcut işinizde çalışmaya devam edin.

Advertisement

Dolunun ürününüze zarar verdiğini görmek

Gerçek hayatta bir çiftçi iseniz bu rüya yorumlanmamalıdır. Ancak tarımla ilginiz yoksa bu rüya zarar ve ziyan anlamına gelir. Muhtemelen size yarardan çok zarar getirecek bazı hamleler yapacaksınız. Bu, pahalı ama işe yaramaz bir ev aleti, veya makinenin satın alınması için geçerlidir.

Rüyada dolunun mülkünüzü yok ettiğini görmek

Dolunun çatınızı, pencerelerinizi veya tüm evi tahrip ettiğini gördüğünüz bir rüya, partnerinizle ilgili problemler olduğunu gösterir. Aranızdaki şeyler muhtemelen eskisi gibi çalışmıyor. Muhtemelen birlikte olmasaydınız hayatınızın nasıl görüneceğini ve ayrılmanız mı yoksa bu ilişkide kalmanız mı gerektiğini düşünüyorsunuz. Partneriniz ile kavga ederken şimdilik böyle büyük kararlar vermeyin. Vazgeçmek yerine ilişkinizi geliştirmeye çalışın.


Leave A Reply