Rüyada Ereksiyon Ne Anlama Gelir? Bir Kadının, Bir Erkeğin Ereksiyon Görmesi Ne Demek?

0

Rüyada ereksiyon görmek ne demektir? Rüyada ereksiyon olduğunuzu görmek, partnerinizi ereksiyon olduğunu görmek, halka açık alanda ereksiyon olmak, ereksiyon olamamak ne anlama gelir? Ereksiyonun çeşitli varyasyonların rüya tabileri ve açıklamaları.

Rüyada Ereksiyon Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yatakta ereksiyon yaşamak

Bu rüya yalnızlık hissine işaret edebilir. Uzun bir süredir kimseyle samimi olmamış olmanız, zihinsel sağlığınız üzerinde bazı etkiler bırakmış olabilir. Ayrıca, sizi çeken ve daha önce deneyimlemediğiniz dürtü ve duygulara sahip olan bir kadın hakkında yoğun düşüncelere sahip olmanız da mümkündür.

Rüyada Banyoda ereksiyon yaşamak

Bu rüya, önemli diğerine fantezilerinizi anlatmaya hazır olmadığınızı ve onun sizi anlamayacağından korktuğunuzu gösterir. Uzun süredir bir ilişkide ya da evliyseniz, sevdiğiniz kişiyle her konuda konuşmakta zorluk çekmemelisiniz. Ancak ilişkiniz yeni başlamışsa, heyecan verici düşüncelerinizi paylaşmak için biraz bekleyebilirsiniz.

Rüyada İş yerinde ereksiyon yaşamak

Bu rüya kariyerinizde ilerleme anlamına gelir. Çabalarınız, çalışma disiplininiz, bilgi ve becerileriniz sonunda layıkıyla ödüllendirilebilir. Belki başka bir şehirde veya eyalette kariyerinize devam edecek ve yeni bir hayat kuracaksınız.

Rüyada Halka açık alanda ereksiyon yaşamak

Bu rüya, esneklik gerektiren karmaşık bir görevin sizi beklediğini gösterir. Uzun süredir aynı işte çalışanlar için özellikle geçerlidir. Kariyerinizde ilerlemek için hoşlanmadığınız bir şeye uyum sağlamanız gerekebilir.

Rüyada Ereksiyon Yaşayamadığınızı Görmek

Bu rüya özgüven eksikliğini simgeler. İş ve kişisel hayatınızda ilerleme kaydetmenizi engelleyen derinlemesine kök salmış güvensizlik ve kötü geçmiş deneyimleriniz olabilir. Daha iyi ve daha ilginç bir gelecek için üzerinde çalışmanız gerekebilir.

Rüyada Başka bir erkeğin ereksiyon yaşamasını görmek

Bu rüya genellikle birisiyle rekabet halinde olduğunuzu ifade eder. İş arkadaşınız veya arkadaşınız sizin arzuladığınız şeylere sahip olabilir ve ondan daha iyi olmak için çaba gösterebilirsiniz. Ayrıca, insanların sizi överken size haz verdiğiniz ve bunun için her şeyi yapmaya hazır olduğunuz anlamına da gelebilir.

Kadınların Gördükleri Rüyalar İçin

Rüyada Yakışıklı bir erkek kişinin ereksiyonu

Bu rüya, bir kadının gizli bir hayranı olduğunu ima eder. Sizi seven biri var, ancak bunu itiraf etmekten korkuyor. Belki bazı işaretleri fark etmiş olabilirsiniz, ancak onları görmezden gelmeye karar vermişsinizdir. Eğer dikkat etmeye başlarsanız, bu kişinin kim olduğunu yakında anlayabilir ve buna ne yapacağınıza siz karar vereceksiniz.

Rüyada Şişman bir erkek kişinin ereksiyonu

Bu rüya, bir kadının birisine hoşlanmadığını nazik bir şekilde söylemekte zorlanacağını gösterir. Çekici bulmadığınız biri uzun bir süredir sizi etkilemeye çalışıyor olabilir. Nazik davranmaya çalıştınız ancak bu davranış, kişiyi daha da cesaretlendiriyor gibi görünüyor. Muhtemelen kaba olmak istemezsiniz, ancak büyük bir ihtimalle seçeneğiniz olmayacak.

Rüyada Çirkin bir erkek kişinin ereksiyonu

Bu rüya, bir kadının yüzeysel olmakla suçlanacağını gösterir. Bir şeyi önünde birisine açıklamış olabilirsiniz ancak bu tutum eleştirinin hedefi olacak. Eğer haklı olduğunuza inanıyorsanız, tutumunuzu savunmanızın bir anlamı yoktur.

Rüyada Yaşlı bir erkek kişinin ereksiyonu

Bu rüya, bir kadını zorlu bir dönemin beklediğini gösterir. Muhtemelen birçok problem ve zorlukla yüzleşeceksinizdir. Bu krizi aşmak için çok fazla enerji, çaba ve sabra ihtiyacınız olacak. Motivasyonunuzu korumanız ve yaptıklarınızın olumlu sonucuna inanmanız gereklidir.

Rüyada Partnerinizin ereksiyonu

Bu rüya, bir kadının uzun bir süredir sevgilisiyle samimi olmadığını gösterir. Muhtemelen stres, iş ve diğer yükümlülükler nedeniyle birbirinize zaman ayıramıyorsunuz. Başka bir olasılık ise çekim ve sevginin azalmış olması ve alışkanlığın geriye kalan tek şey olmasıdır. Eğer hala partnerinizi seviyorsanız, ilişkiniz üzerinde çalışmanız gerekecektir.

Rüyada Arkadaşınızın ya da tanıdığınız birinin ereksiyonu

Bu rüya, bir kadının yakında ilginç bir iş teklifi alabileceğini gösterir. Birisi size bir işbirliği veya yaptığınız işte ilerleme fırsatı sunabilir. Başka bir olasılık ise birisinin yatırımıyla işinizi başlatmanız veya genişletmenizdir.

Rüyada Partnerinizin ereksiyonu olamaması:

Eğer partnerinizin ereksiyonu olamadığını gördüğünüz bir rüya görürseniz, ona karşı bir şeylerden dolayı içten içe kırgın olduğunuzu gösterir. Bunun açıkça ifade etmeyeceksiniz, ancak pasif-agresif davranmaya devam edeceksiniz. Bu tür davranışların ilişkiniz için olumsuz sonuçları olabilir. Dürüst ve açık olmak adil olacaktır, çünkü ilişkinizin işlemesi ve her ikisinin de mutlu olması için tek yoldur.

Hem Kadın Hem de Erkekler İçin Ereksiyon Rüya Tabirleri

Rüyada Ereksiyon hakkında konuşmak

Bu rüya, vizyonunuzu genişletmeniz gerektiğini gösterir. Yeni insanlarla tanışmalı ve yeni deneyimler kazanmalısınız. Önyargılara hayatınızı kontrol ettirmiş olabilirsiniz, ancak yakında bunun boşuna olduğunu anlayacaksınız. Rahat bölgenizden çıkmak için yeterli cesareti topladığınızda, birçok şeyin daha iyiye doğru değişeceğini göreceksiniz.

Rüyada Başkalarının ereksiyon hakkında konuşması

Bu rüya, duygusal olarak kapalı bir kişi olduğunuzu gösterir. Duygularınızı, planlarınızı ve hatta hayallerinizi başkalarıyla paylaşmıyorsunuz. Ancak, sizi rahatsız eden bir durum hakkında başkalarının fikrini duymak bazı durumlarda faydalı olabilir.

Rüyada Bir rüyada ereksiyon hakkında okuma

Bu rüya, hayatta karşılaşabileceğiniz her duruma hazırlıklı olmak için çaba harcadığınızı gösterir. Sürprizleri sevmez ve spontane biri değilsiniz. Doğrudan gerçekleri söylemeyi tercih edersiniz. Bu nedenle, pek çok arkadaşınız olmayabilir.

Rüyada Bir fotoğrafta erekte bir erkeği görmek

Bu rüya, birinin sizin davranışlarınızı yanlış yorumlayacağını gösterir. Birisine nazik olabilir ve bunu bir baştan çıkarma girişimi olarak algılayabilirler. Başka bir olasılık, çekingenliğinizi kibir olarak algılayabilecek birisi olabilir.

Rüyada erekte bir erkek heykeli görmek

Bu rüya, değerli bir hediye alabileceğinizi gösterir. Birisi sizi etkilemek veya size yardım istemek istiyor olabilir. Bu kadar çok para harcamış olmalarından dolayı kötü hissedeceksiniz, ancak hızlı bir şekilde üstesinden geleceksiniz.


Leave A Reply