Rüyada Garson Görmek, Garsona Sipariş Vermek, Garsonluk Yapmak Nedir?

0
Advertisement

Rüyada garson görmek ne anlama gelir? Rüyada garson olarak çalışmak, garson ile tartışmak, garsona sipariş vermek ne demektir? Garson ile ilgili rüyaların yorumları.

Rüyada Garson Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Garson Görmek

Rüyanızda bir garson görürseniz, bu gereksiz harcamaları simgeler. Siz becerikli olmaya alışkın birisiniz ve iki yakanızı bir araya getirmenin yollarını bulmakta son derece başarılısınız. Yüksek kazançlarınız olmasa da, her zaman şık giyinirsiniz ve borçlarınızı ve kötü mali durumunuzu unutmanıza yardımcı olan aktif bir sosyal hayatınız vardır.

Bir garsonun size hizmet ettiğini görmek

Rüyanızda size hizmet eden bir garson görmeniz mantıklı düşünemediğiniz anlamına gelir. Muhtemelen bir yetişkin olmanıza rağmen hala sizinle ilgilenmelerini beklediğiniz aile üyelerinizden çok büyük beklentileriniz var.

Duygusal ve finansal olarak onlara bağımlısınız, bu yüzden size verdikleri her şeyin karşılığını vermek yerine, şımarık ve sorumsuz olduğunuz için size kızdıklarında çılgına dönüyorsunuz.

Rüyada garson olmak

Garson olmayı hayal ediyorsanız, bu biriyle tartışacağınız anlamına gelir. Aileniz muhtemelen üniversiteye devam ederken bir iş bulma ya da kendi alanınızda bir iş bulana kadar başka bir şey yapma niyetinizi desteklemeyecektir.

Kendi başınıza para kazanmanın nasıl bir şey olduğunu öğrenir öğrenmez yükümlülüklerinizi ihmal edeceğinizi veya diploma almanıza bile gerek olmayan bir teklifi kabul edeceğinizi iddia edeceklerdir.

Advertisement

Rüyada bir garsonla dertleşmek

Rüyanızda bir garsona üzücü hayat hikayenizden bahsediyorsanız, ya yalnızsınız ya da yakınınızdaki bazı insanlar sizi hayal kırıklığına uğratmış demektir. Muhtemelen sevdiğiniz insanların desteğinden ve ilgisinden yoksunsunuz, bu yüzden rüyanızda bir yabancıya sırrınızı açtınız.

Bir yabancıya sır vermenin bir arkadaşa vermekten daha kolay olduğunu söyledikleri düşünülürse, bir garsona sır vermeye karar vermiş olmanız şaşırtıcı değildir.

Bir garsonun size hayat hikayesinden bahsettiği bir rüya, birisinin sizden yardım isteyeceği, ancak bu konuda hiçbir şey yapamayacağınız anlamına gelir. Arkadaşlarınızdan biri sizden borç para isteyebilir, ancak onlara verecek yeterli paranız olmayacaktır veya sizden bir proje için yardım isteyeceklerdir, ancak bunu yapacak zamanınız olmayacaktır.

Bir garsonla tartıştığınızı görmek

Rüyada bir garsonla tartışmak, adaletsizliğin size zarar vereceği anlamına gelir. Birisi muhtemelen sizi yapmadığınız bir şeyle suçlayacaktır. Masum olduğunuzu kanıtlamak için bildiğiniz her şeyi deneyeceksiniz, ancak bu işe yaramayacak. Hala suçlu olduğunuza inanacaklar, bu yüzden sizi dinlemek istemeyecekler. Duygularının sakinleşmesi için onlara biraz zaman tanıyın, kısa süre sonra sizden af dilemek için size ulaşacaklardır.

Rüyada başkalarının bir garsonla tartıştığını görmek

Başka birinin bir garsonla tartıştığını görürseniz, yeni tanıştığınız iki kişi arasında hararetli bir konuşmaya tanık olacaksınız demektir. Sizin varlığınız onların birbirlerine karşı bazı çirkin suçlamalarda bulunmalarını engellemeyecektir. Dahası, sizin de olaya dahil olmanızı ve kimin haklı olduğuna karar vermenizi isteyeceklerdir.

Tabii ki siz buna katılmayı reddedecek, tartışmalarında arabulucu olmak istemediğinizi açıkça söyleyeceksiniz.

Advertisement
garson

Kaynak: pixabay.com

Rüyada bir garsonla kavga etmek

Rüyanızda bir garsonla kavga etmeniz, olumsuz duygularınızın sizi yönlendirmesine izin verdiğiniz ve sevdiğiniz birini kırdığınız anlamına gelir. Davranışınızı başka şeyler kışkırttı, ama siz en çok sevdiklerinizi terslediniz. Eğer bu, olumsuz duygu patlamalarınızı daha iyi kontrol etmeniz için bir ders değilse, o zaman başka hiçbir şey size bunu öğretmeyecektir.

Rüyanızda başka birinin bir garsonla kavga ettiğini görürseniz, yanlış bir şey yapmadığınız halde başınızın belaya gireceği anlamına gelir. Bazı insanların hoşuna gitmeyen fikrinizi savunuyor olabilirsiniz. Aynı fikirde olmadığınızı kabul etmek ve bununla barışmak yerine, sizi tutumunuzu değiştirmeye ikna etmeye çalışacaklardır.

İnançlarını kolayca değiştiren biri olmadığınızı düşünürsek, muhtemelen sonunda hararetli bir tartışmaya gireceksiniz.

Bir garsonun içkiyi döktüğünü görmek

Rüyanızda bir garsonun içkinizi döktüğünü görüyorsanız, bu birinin öfkesinin veya hayal kırıklığının kurbanı olacağınız anlamına gelir. Muhtemelen toplum içinde işini yapmakta zorlanıyormuş gibi görünen biriyle tartışacaksınız.

Ancak, onlara bunun için para ödediklerini düşünüyorsunuz, bu yüzden bu tür gerçeklere dayanarak kendinizi savunacaksınız. Bundan sonra ağızlarından hangi kötü sözlerin çıkacağını hayal bile edemezsiniz.

Rüyanızda kahvenize tüküren bir garson görüyorsunuz

Bu rüya kendinizle ilgili algınızla ilgilidir. Sık sık başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğünü merak ediyorsanız, kendinize güvenmiyorsunuz demektir. Bir şeyi iyi yaptığınızı kanıtlamak için sürekli onay arıyorsanız, muhtemelen özgüven eksikliğiniz var demektir. Bu yüzden mutlu olmak için birçok fırsatı kaçırıyorsunuz.


Leave A Reply