Rüyada Koç Görmek Ne Anlama Gelir? Koç Kesmek, Süslemek, Saldırması

0
Advertisement

Rüyada Koç görmek neye işarettir? Rüyada koç kesmek, koç sürüsü görmek, koç süslemek, koça binmek, saldırması ne demektir? Koç rüyalarının yorumları.

rüyada koç

Arka resim kaynak: pixabay.com

Rüyada Koç Görmek

Rüyada görülen koç, güçlü kuvvetli ve aynı zamanda saygı değer bir kimse olarak tanımlanır. Rüyasında koç gören kimse, kendisini yüksek bir seviyeye taşıyacak, yardımda bulunacak bir kimse ile karşılaşır. Bu insan sayesinde hayallerine yaklaşır. Eğer kendisi de çabalar ve bu fırsatı iyi değerlendirirse hayallerini gerçekleştirebilir. Bir koçu omuzlarında taşıyan nüfuslu birinin kanadı altına girer.

Rüyada koç kesmek

Rüyada koç kesmek, bir adağın gerçekleşmesi anlamındadır. Eğer bir şey adadıysanız ve gerçekleştiyse, adağınızı yerine getirmeniz gerekir. Eğer henüz gerçekleşmediyse gerçekleşmesi yakındır.

Hamile bir kadın rüyada koç görürse, bir erkek evlâd doğuracağına işaret eder. Aynı rüyayı bekâr bir kimse görse, yeni bir yuva kurup evleneceğine hükmedilir. Ayrıca, ilk doğacak çocuğunun erkek olacağına yorumlanır. Rüyada bir koçun boynuzunu kırmak günah işlemeye tanımlanır. Kimi zamanda bir işin bozulacağına işaret sayılır.

koç

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Koça binmek

Bir kimse rüyada bir koç aldığını ve üzerine bindiğini görse, günahtan kurtulup tövbe etmeye niyetinin olduğuna hükmedilir. Şayet koçun üzerinden düşerse bu niyetinden vazgeçeceğine işarettir. Eğer düşmez ise, niyetinin ciddi olduğuna yorumlanır.

Rüyada koç satın almak

Kimi zaman rüyada koç almak, iyi bir dost kazanmaya, iyi bir iş ortaklığına işaret sayılır. Bir kimse rüyada kendisine bir koç verildiğini görse, beklemediği bir yerden yardım göreceğine hükmedilir. Eğer kendisine bir sürü verildiğini görürse, sürü değerinde mal kazanacağına işarettir. Koç sürüsü aynı zamanda uzun ömür olarak da yorumlanır.

Advertisement
koç

Kaynak: pixabay.com

Rüyada koç süslemek

Koç süslemek evlilik, kısmet anlamına gelir. Rüyanızda koç süslediyseniz veya süslenmiş koç gördüyseniz, eğer bekarsanız evliliğin önünün açılacağına işarettir. Kısmet anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda aileye yeni bir insanın katılması anlamına da gelir. Bu kişi evlilik yoluyla aileye katılacak bir kişi olabileceği gibi yeni bir bebeğin aileye katılması anlamına da gelebilir.

Rüyada Koç Saldırması

Koç saldırması güçlü bir düşmana işarettir. Bu güçlü düşman her ne kadar sizin düşmanınız olsa da aslında bu insanla başka şartlarda çok iyi anlaşabilirdiniz. Maalesef şartlar sizi karşı karşıya getirmiş gibi duruyor. Şartlar değişene kadar birbirinize zarar vermeden ilerleyebilirseniz, bu düşman ilerde güçlü bir dosta dönüşebilir.


Leave A Reply