Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir? Köpek Isırması, Köpek Sevmek

0
Advertisement

Rüyada Köpek görmek, köpek sevmek, beslemek, köpek ısırması ne demektir? Rüyada Köpek görmek ne anlama gelir, Köpek ile ilgili rüya yorumları

Rüyada Köpek Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek köpeğin cinsine, büyüklüğüne ve davranış şekline göre değişir. Rüya sahibi gerçek hayatta köpek seven birisi ise köpek rüyaları genellikle dost anlamına gelir. Eğer kişi köpek sevmeyen veya köpekten korkan birisi ise bu rüyalarda köpek genellikle düşman, zarar verme eğilimi olan bir kimse anlamına gelir. Rüyada görülen sevimli bir köpek, arkadaş canlısı, sevecen bir dost anlamına gelir. Saldırgan bir köpek ise düşmanlık yapmaya meyilli bir kimsedir.

Rüyada Köpek Satın Almak

Rüyanızda bir köpek satın aldığınızı gördüyseniz, tanıdığınız insanlardan veya arkadaşlarınızdan yardım alacağınıza işarettir. Sizin yararınıza yapacaklarına delalet eder.

Bu rüya aynı zamanda bir eş ya da yeni bir arkadaşa sahip olmanızın bir işareti olabilir.

Köpek Isırması

Kaynak: pixabay.com

“Rüyada köpek ısırması”

Rüyada köpeğin saldırması, ısırması, zarar vermesi, düşmanlarınız tarafından zarar görmeye işaret eder. Bu rüya sahipleri genellikle düşmanlarından haberdardır ancak zararı engelleyemezler. Rüya sahibinin köpekten kaçması bile genellikle az da olsa bir zarar göreceğine, sıkıntı yaşayacağına delalettir.

Rüyasında köpek tarafından ısırılan, iş dünyasındaki rakiplerinden zarar görür. Rüyada ne kadar üzüntü duyarsanız, gerçek hayatta da o kadar büyük bir zarar görürsünüz. Ayrıca, rüya kıskançlık belirtisi de olabilir. Yakın arkadaşlarından biri seni kıskanabilir ve davranışlarından dolayı hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Advertisement
Rüyada Köpeğin Bacağınızdan Isırması;

Yaşamınızdaki dengeyi sağlama yeteneğinizin kaybına işaret edebilir. Hedeflerinize ulaşmak için ilerlemek istiyor olabilirsiniz ancak aynı zamanda yeni bir duruma yaklaşmakta tereddüt ediyorsunuz..

Bir köpeğin ellerini yaladığını ve arkadaşça havladığını görmek, aynı zamanda arkadaşınız olan düşmanlarınızın, size karşı düşmanlık yapmaktan vazgeçip, tavırlarını değiştireceklerine işarettir.. Sizinle anlaşmaya çalışacaklar.

Köpek sevmek

Kaynak: pixabay.com

“Rüyada köpek sevmek”

Rüyada köpeğin kuyruk sallaması, kendisini sevdirmesi dostluk anlamındadır. Dostlar tarafından karşılanmak, dostlara kavuşmak anlamına gelir. Rüyada köpek elinizi yalıyorsa güzel bir teklif almaya, anlaşma yapmaya işarettir.

Rüyada Bir Köpeğin Sizi Koruması

Böyle bir rüya daha yüksek güçler tarafından korunmanın bir habercisidir. Böyle bir korunma iş hayatınızda yükselmeye, maddi rahatlamaya yada okul başarısına sizi taşıyabilir. Bu rüya aynı zamanda, davranışlarınız ve niyetleriniz üzerinde çok iyi bir kontrolünüz olduğunu gösterir.

“Rüyada köpek uluması”

Rüyada uluyan köpek görmek uzaktan gelecek ürkütücü bir haberdir. Birçok köpeğin aynı anda uluması ise bir felaket habercisidir. Rüyada iki veya daha fazla köpeğin kavga ederek birbirine saldırdığını görmek ise düşmanların birbirine girmesi anlamına gelir.

Havlayan Köpek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Havlayan Bir Köpek Görmek

Rüyada köpek havlaması duymak, genellikle kötü bir işarettir. Bazı olumsuz haberler almaya ya da yakın gelecekte bazı olumsuz ve talihsiz durumlarla karşı karşıya olduğunuzu gösterebilir. Havlayan köpek rüyaları aynı zamanda rüya sahibinin gerçek hayattaki davranışlarıyla da ilişkili olabilir. Rüyasında havlayan köpek gören kişinin, son zamanlarda oldukça huysuz olduğu ve davranışlarıyla etrafındaki insanları rahatsız ettiği anlamına gelebilir. Eğer bu rüya sahibi bir patronsa, çalışanlarına bağırıyor, öğretmense öğrencilerine bağırıyor ve o kişiler de rahatsız oluyor olabilir.

Advertisement

Bazen bu rüya sürekli şikayet eden bazı arkadaşlarınıza işarettir.

Rüyada kendi köpeğinizin size havlaması, başkalarının sosyal durumunuzu ve maddi imkanlarınızı kıskandığını anlamına gelir.Mutlu bir şekilde havlayan bir köpek, yakın bir gelecekte sosyal buluşma ve zevkli sohbetlere işarettir. Belki de istediğiniz sosyal çevrenin bir parçası oldunuz.

Rüyada Bir Köpeğin Sizi Takip Etmesi

Eğer bir köpek sizi rüyanızda takip ettiyse, böyle bir rüya, özellikle potansiyel olarak tehlikeli faaliyetlerde bulunduğunuza işarettir. Sağlığınız ve güvenliğiniz  için dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

“Rüyada köpeğin elbisenizi yırtması”

Rüyada köpeğin elbisenizi yırtması, parçalaması ise pek de aklı selim olmayan bir kişinin hakkınızda çirkin dedikodular yapacağı anlamına gelir.

köpek yavrusu

Kaynak: pixabay.com

“Rüyada köpek yavrusu görmek”

Rüyada görülen köpek yavrusu ise sevimli bir çocuğa, rüyada görülen av köpeği yakın zamanda elde edeceğiniz mala mülke delalet eder. Rüyasında köpek yavrusu gören kimse evli ise çocuk sahibi olur. Eğer bekar ise yuva kurar, evlenir. Köpek yavrusu rüyaları hep çoğalmaya, aileye, çocuk sahibi olmaya işarettir.

“Rüyada köpek ile sohbet etmek”

Rüyanızda bir köpek ile sohbet ettiğinizi konuştuğunuzu görürseniz eğer sizin bir müddet diğer insanlarda uzak kalıp inzivaya çekileceğinize gizleneceğinize yorumlanır.

“Rüyada köpek gezdirmek”

Rüyada köpek gezdirmek, arkadaş edinmeye, değişik çevrelere girmeye işarettir. Eğer rüyanızda bir köpekle yürürseniz, böyle bir rüya yakın gelecekte başarıya işaret edebilir.

“Rüyada köpek beslemek”

Rüyada köpeğe yemek vermek, düşmanını etkisiz hale getirmeye, okşayıp sevmek ise düşmanını dosta çevirmeye delalettir. Böyle bir rüya güvenilirliğinizin, kararlılığınızın ve bağımsızlığınızın bir göstergesi olabilir.


Leave A Reply