Rüyada Muska, Tılsım Görmek Ne Demek? Muska Takmak, Vermek, Almak, Dolanması

0
Advertisement

Rüyada muska görmek ya da rüyada tılsım görmek ne demek? Muskayı almak, vermek, boynuna dolanması, tılsımlı eşya hediye etmek, muska çıkarmak ne anlama gelir?

Rüyada Muska, Tılsım Görmek Ne Demek? Muska Takmak, Vermek, Almak, Dolanması

Rüyada muska ya da tılsım görmek, birinin sizi koruduğu anlamına gelir. Partneriniz aşırı korumacı bile olabilir, bu ilk başta sizi rahatsız etti, ancak zamanla böyle bir tavırdan hoşlanmaya başladınız ve hatta biraz şımartıldınız. Ayrıca, erkek veya kız kardeşinizle ilişkiniz her zamankinden daha iyi olacak. Çocuklukta birbirinizi kıskandınız ve anne babanızın sevgisi için savaştınız. Durum şimdi çok farklı. Bir konuşma yapacak ve birbirinize düşündüğünüzden daha çok benzediğinizi ve birbirinize çok yardımcı olabileceğinizi anlayacaksınız. Ayrıca sizinle ilgilenen ve kimsenin size yanlış yapmasına izin vermeyecek bir iş arkadaşınız olabilir. Bu kişi, diğer meslektaşlarınızla bir anlaşmazlık yaşarsanız sizi savunacak ve mümkün olan en iyi şekilde sizi destekleyecektir.

Aynı zamanda bu tarz rüyalar başkalarının sizi korumasını istemediğinize delalet eder. Çok gururlusunuz ve kimsenin sizinle ilgilenmesine izin vermiyorsunuz. Partneriniz muhtemelen bundan hoşlanmayacak ama sizinle birlikteliğinin devam etmesini istiyorsa bu durumu kabul etmesi gerekecek.

Rüyada muskayı çıkarmak

Aşırı fedakarlığa delalet eder. Ailenize karşı çok düşüncelisiniz ve her zaman kendinizi en sonda tutuyorsunuz. Başkalarının isteklerini sizinkinden daha çok önemsiyorsunuz, bu yüzden önce onları yerine getiriyorsunuz. Bu sebeple günün sonunda size nadiren zaman ve para kalabiliyor. Çevrenizdeki insanların onlar için yaptıklarınızı takdir etmemesi ve yaptıklarınızdan pişmanlık duymanız ihtimali olsa bile bunu kimseye itiraf edemeyeceksiniz.

Rüyada boynunuza dolanmış bir muska görmek

Rüyada boynunuza bir muska dolandığını görmek, bilinçaltınızın size kendinizi kısıtlanmış hissettiğinizi söylediği anlamına gelir. Çevrenizdeki insanlar muhtemelen ihtiyaçlarınızı anlamıyor ve kendilerine göre riskli olabileceği için çoğu zaman bir şey söylememenizi veya yapmamanızı tavsiye ediyor. Yapılması gereken tek doğru şeyin bu olduğuna inandığınız için aynı fikirde değilsiniz ve bir şey yapmak veya bir şey hakkında konuşmak zorunda hissediyorsunuz.

Advertisement

Rüyada başkasının boynunda muska görmek

Rüyada başkasının boynunda muska görmek, birisinin size yardım edeceğine işarettir. Muhtemelen para ya da iş sorunlarınız var ve yakın arkadaşınız ya da yeni tanıştığınız biri bile yeniden ayağa kalkmanıza yardımcı olacak. Söz konusu kişi, topluluğunuz tarafından büyük saygı görüyor ve birçok güçlü insanı tanıyor, bu yüzden sorununuz konusunda size yardımcı olabilirler.

Rüyada birine muska hediye etmek

Birine muska hediye etmek, bir kişiye karşı güçlü duygular beslemeye delalet eder. Muska verdiğiniz kişi tanıdık ise sadece o kişiyi koruma ihtiyacı hissediyorsunuz anlamına gelir. O kişiye büyük saygı ve sevgi duyuyorsunuz demektir. Ancak, bir yabancıya muska veriyorsanız, kendinizi çok düşündüğünüzü gösterir.

nazar

Kaynak: pixabay.com

Rüyada muska hediye etmek

Rüyada birinin size muska hediye ettiğini görmek, isteyerek olmasa da bir kişinin sırrını açığa çıkaracağınıza delalettir. O kişi arkadaşınız veya meslektaşınız hakkında kalabalık bir ortamda sizi şok edecek bir şey söyleyeceksiniz. Bilgilerin yanlış olabileceğini aklınızda bulundurmalısınız, bu nedenle dürtüsel sonuçlar çıkarmadığınızdan emin olun.

Rüyada muska yapmak

Rüyada muska yapmak, başta ilginizi çekmeyecek fakat daha sonra üzerinizde derin etkiler bırakacak birisiyle tanışacağınıza delalettir. Muhtemelen yaşam hedeflerinizin çoğuna ulaşmanıza yardımcı olabilecek birinden bahsediyoruz. Rüyada başka birinin muska yaptığını gördüyseniz, hem özel hem de iş hayatınızda uygun bir dönemin sizi beklediğine delalettir.

Rüyada muska bulmak

Rüyada muska bulmak, yaşam planlarınızın çoğunu gerçekleştireceğiniz anlamına gelir. Şu anda doğru yolda değilmişsiniz gibi görünebilir, ancak başarının bir gecede gelmediğini kısa sürede anlayacaksınız, bu yüzden sabırla adım adım atacak ve yaşam hayallerinizi gerçekleştirmeye doğru gideceksiniz.

Rüyada muska kaybetmek

Rüyada muska kaybetmek, hem iş hem de özel hayatınızda küçük şeylerin sizin için önemli olduğuna işarettir. Önemsiz şeyler sizi mutlu eder ve büyük bir başarı ya da görkemli bir kariyer için çabalamazsınız. Aynısı, bir partner veya yakın arkadaşlarınızla olan ilişkiniz için de geçerlidir. Bu da sizi her insan grubunda favori yapar.

Advertisement

Rüyada bir tılsımı ya da muskayı yok etmek

Başkalarını memnun etme arzusunda kendinizi ve ihtiyaçlarınızı ihmal edebileceğiniz anlamına gelir. Bir molaya ihtiyacınız olduğuna dair işaretleri görmezden gelirken, uzun zamandır sevdiklerinizi ve işinizi ön planda tutuyorsunuz. Sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz ve bir hobi veya fiziksel aktivite için zaman bulmanız gerekecek.

Rüyada yakılmış bir muska görmek

Rüyada yakılmış bir muska görmek, kaybı sembolize eder. Maddi bir kayıp yaşayabilirsiniz. Riskli bir yatırım veya pervasız bir harcama, bir arkadaşınızdan yardım veya borç istemenize neden olabilir. Zamanla harcama ve kazanç dengenizin bozulduğunu anlayacaksınız, bu da sinir bozucu olacaktır. Bir daha benzer durumlarla karşılaşmamak için maddi durumunuzu mutlaka dengelemelisiniz.

Rüyada başka birinin ellerinde muska olduğunu görmek

Rüyada bir başkasının elinde ya da bileğinde muska olduğunu görmek, birini koruma ihtiyacı hissettiğiniz anlamına gelir. Ebeveynler genellikle böyle rüyalar görür. Çocuklarınızın geleceği için endişeleniyor olabilirsiniz ve bu endişe duygusunu bir rüyaya aktarmış olabilirsiniz.

Rüyada yastığın altında muska bulundurmak

Rüyada yastığın altında muska görmek, yüzleşmekten kaçındığınız bir problemin olduğuna işarettir. Zamanın ya da bir başkasının bununla ilgileneceğini umarak onu halının altına itmeye devam ediyorsunuz. Bu sefer başkalarına güvenemezsiniz çünkü bu durumda zaman müttefikiniz değil, düşmanınızdır. Bu durumla ne kadar erken başa çıkmaya karar verirseniz, o kadar çabuk mümkün olan en iyi şekilde problemi çözebileceksiniz.

Rüyada muska saklamak

Rüyada muska sakladığınızı görmek, bazı alışkanlıklarınızdan utandığınıza delalet eder. Muhtemelen daha önce kimseyle onlar hakkında konuşmadınız çünkü insanların sizi anlayamayacağından korkuyorsunuz. Başkalarının, olmanı beklediklerini düşündüğün şey yerine seni olduğun gibi sevmelerine izin vermen gerekebilir.

Rüyada birinin muskanızı çaldığını görmek

Rüyada birinin muskanızı çaldığını görmek paranoyak olduğunuz anlamına gelir. Tüm dünyanın sana karşı olduğuna inanmaya eğilimlisin, bu yüzden ilerleme kaydedemiyorsun. Ancak, gerçek çok daha basittir. Hangi hataları yaptığınızı anlar ve sorumluluklarını üstlenirseniz ders alırsınız ve benzer şeyler bir daha başınıza gelmez.

Muska

Kaynak: pixabay.com

Rüyada muskayı çöpe atmak

Rüyada muskayı çöpe atmak, yanlış kişilerle takılarak kaybettiğiniz benlik saygısını sonunda kazanmayı başaracağınıza delalettir. İçine kapandın ve bir kişi yüzünden niteliklerine ve kendine inanmayı bıraktın. Onlardan uzaklaştığınızda, hareket etmeyi sevmeye başlayacaksınız ve her şey daha iyiye doğru değişecek.

Bir muska takıyorsanız veya yakın zamanda bunun hakkında konuştuysanız, rüyayı yorumlamanıza gerek yoktur çünkü beyniniz uyku sırasında aldığı bilgileri işliyor.


Leave A Reply