Rüyada Oğlunu Görmek Ne Anlama Gelir? Oğlunuzu Dövmek, Öpmek, Nasihat Etmek v.b.

0
Advertisement

Rüyada oğlunuzu görmek ne anlama gelir? Oğlan çocuğu görmek rüya tabirleri. Oğlunuzu görmek, dövmek, sevmek, nasihat etmek, gömmek, kavga etmek gibi rüyaların anlamları, tabirleri.

Rüyada Oğlunu Görmek Ne Anlama Gelir? Oğlunuzu Dövmek, Öpmek, Nasihat Etmek v.b.

Kaynak: pixabay.com

Rüyada erkek çocuk sahibi olmak

Rüyada erkek çocuk sahibi olmak, şansı sembolize eder. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz dileğiniz kısa sürede gerçekleşebilir. Sizin için en anlamlı şey, birlikte harekete geçireceğiniz, sizinle aynı ilgi alanlarına ve gelecek planlarına sahip olacak ruh eşinizi bulmanız olacaktır.

Rüyada oğlunu kaybetmek

Rüyada oğlunu kaybetmek, zarara işaret eder. Sevdiklerinizden biri muhtemelen sizi o kadar çok incitecek ki, onlardan bir süre görüşmemelerini isteyeceksiniz. Söz konusu kişinin nezaketinizden yararlandığı ve bu tür davranışlara ve patlamalara tahammül etmeye devam ettiğiniz takdirde aklının başına gelemeyeceği sonucuna varacaksınız.

Rüyada oğluna küfretmek veya onunla tartışmak

Rüyada oğluna küfür etmek veya onunla tartışmak, gerçekleşmemiş dileklerinizin olduğunu ya da ailenizden birinin bu durumda olduğu anlamına gelir. Aile üyelerinizden birisi, sahip olamadığı her şey için bir çok şeyi başarmak zorunda olduğunu hissediyor ve zor durumda olabilir. Eğer söz konusu kişi siz iseniz sakin olmalı ve hayatınıza devam etmelisiniz. Eğer ailenizde bir kişi ise ona yardımcı olmalı ve derdinin ne olduğunu çözmeye çalışmalısınız.

Rüyada oğlunu dövmek

Rüyada oğlunu dövmek, evinizde bir tartışma çıkacağına işarettir. Sizin ve eşinizin muhtemelen farklı ebeveynlik yöntemleriniz var. Bu nedenle, çocuklarınız kimi dinleyeceğini bilemeyecek, bu yüzden hangi durumda hangi ebeveyn işine geliyorsa ona yönlenecek ve bu da evinizde bir tartışma çıkmasına sebebiyet verecektir.

Rüyada oğlunun seni dövdüğünü görmek

Oğlunun seni dövdüğünü görmek, utanmaya işarettir. Her zaman yardım ettiğiniz biri, en çok ihtiyacınız olduğunda size sırt çevirebilir. O kişinin size ne kadar borçlu olduğu konusunda ısrar etmeyecek olsanız da, en azından sizin için çok şey ifade eden güzel bir söz veya başka bir jest bekleyeceksiniz. Ancak sonuç hayal kırıklığı olacaktır.

Advertisement

Rüyada oğluna nasihat etmek

Rüyada oğluna nasihat etmek, onun geleceğinden endişe ediyorsunuz demektir. Bir sorunu olabilir ve yardım etmek için ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Onlara verdiğiniz destek ve sevgi, inandığınızdan çok daha büyük bir anlama sahip, bu yüzden o yönde ilerlemeye devam edin.

Rüyada oğlunun sana tavsiyede bulunduğunu görmek,

Oğlunun sana tavsiyede bulunduğu bir rüya, yanlış bir şey yaptığınızı bildiğinin işaretidir. Muhtemelen geleceğinizi veya ailenizin geleceğini olumsuz etkileyebilecek bazı kararlar verdiniz. Daha iyisi için değişmek için hala çok geç değil, bu yüzden değişimden ve size verilen tavsiyelerden korkmayın.

Rüyada Oğlan Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada oğlunu küçük görmek, küçümsemek

Rüyada oğlunu küçümsemek, gerçek hayatta ona karşı çok katı olduğunuz anlamına gelir. Muhtemelen çok fazla potansiyele sahip olduğunu, ancak yapabileceği her şeyi başarmak için yeterli hırsı olmadığını biliyorsunuzdur. Tembelliği nedeniyle hedeflerine ulaşamadığına inanıyorsunuz, ancak tavsiyenizi almasını istiyorsanız, yaklaşımınızı değiştirmelisiniz. Bağırmadan ve kalbini kırmadadn istediklerinizi kendisine söyleyebilirsiniz. Aksi durumlarda sonuç alma şansınız bulunmamaktadır.

Rüyada oğlunun seni küçümsediğini görmek,

Bu rüya oğluna zulmettiğin anlamına gelir. Muhtemelen onu bir şeyle suçladınız veya savunmasında ne söyleyeceğini dinlemeden onu küçümsediniz. Bu, gelecek için varsayımlara değil gerçeklere dayalı sonuçlara nasıl varılacağı konusunda bir ders olması açısından sizin için önemli.

Rüyada oğlunuzu emzirmek

Çocuğu olan bir kadın, oğlunu emzirmeyi rüyasında gördüyse eğer, kendisine büyük kazanç sağlayacak bir şeye yatırım yapacağına işarettir. Diğer bir olasılık da, tüm çok istek duyduğunuz bir şeyi satın alacaksınız. Çocuğu olmayan bekar bir kadın, oğlunu emzirmeyi rüyasında gördüyse eğer erkeklerle olan karışık ilişkileri nedeniyle birisinin onun hakkında dedikodu yapabileceği anlamına gelir.

Rüyada oğlunu öpmek

Rüyada oğlunu öpmek, sizi seven insanlara yumuşak tarafınızı göstermeniz gerektiğine işarettir. Oldukça kapalı ve katı bir insansınız ve bu itibarı kimse için değiştirmek istemiyorsunuz. Ancak sevdikleriniz, onları sevdiğinizi ve desteklediğinizi bilmeli ve hissetmelidir. Güvendiğiniz insanlara duygularınızı göstermek yanlış bir şey değildir.

Advertisement

Rüyada oğluna sarılmak

Rüyada oğluna sarılmak, onu öptüğün bir rüyaya benzer anlamlara gelebilir. Bu tür rüyaların mesajı, özellikle size olan sevgisini ve sadakatini daha önce defalarca kanıtlamış olan insanlara karşı duygularınızı gizlememenizdir. İhtiyacınız olduğunu hissettiğinizde şefkat göstermelisiniz. Bazen bazı insanların bizim için ne kadar önemli olduğunu çok geç fark etmemiz korkunç bir durumdur.

Rüyada oğlunun gülmesini görmek

Rüyada oğlunun gülmesini görmek, gerçek hayatta güzel anlar yaşayabileceğiniz anlamına gelir. Aile üyelerinizden veya arkadaşlarınızdan biri gurur duyacağınız bir şey yapabilir. Herkese anlatacaksınız ve hatta o kişinin onuruna bir parti vereceksiniz.

Rüyada oğlunun ağladığını görmek

Oğlunun ağladığını gördüğün bir rüya maalesef iyiye işaret değildir. Onu rahatsız eden sorunlar hakkında daha sık konuşmanız gerekebilir. Bir kriz geçiriyor olabilir ve siz bunun hakkında hiçbir şey bilmiyorsunuz. Onun mahremiyetine saygı duymalısınız ancak aynı zamanda size güvenebileceğinizi de bilmesini sağlamalısınız.

Rüyada oğlunun hasta olduğunu görmek

Rüyada oğlunun hasta olduğunu görmek, yanlışlıkla birinin sırrını keşfedebileceğiniz anlamına gelir. Muhtemelen yanlış zamanda yanlış yerde olacaksınız. Ancak, hikaye kontrolden çıkabileceğinden, bunun hakkında başkalarıyla konuşmanıza gerek yok. Sonunda dedikoduyu başlatan siz olmak istemezsin.

Rüyada Oğlan Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada oğlunun evlendiğini görmek

Rüyada oğlunun evlendiğini görmek, güzel bir yaşam döneminin seni beklediğine işarettir. İş ve özel hayatınızdan memnun olabilir ve rahatlayabilirsiniz. Pillerinizi şarj etmek ve gelecek için bir plan yapmak için bu aşamayı kullanmalısınız. Bu süre zarfında aklınıza gelen her şeyi zahmetsizce gerçekleştirebileceksiniz.

Rüyada oğlunun askere gittiğini görmek

Rüyada oğlunuzun askere gittiğini görmek, yakında ayrılabileceğiniz anlamına gelir. İş veya okul için seyahat edebilirsiniz. Bu sizin için zor olacak, ancak her gün temas halinde olacaksınız. Kavuşma günü geldikçe ise sabırsızlanacak ve kavuşma heyecanı ile kalan günleri tek tek sayacaksınız.

Rüyada oğlunun yaralandığını görmek

Bu rüyanın birden fazla anlamı olabilir. Rüyada oğlunuzun bir savaşta veya sokak çeteleri arasındaki silahlı bir çatışmada yaralandığını gördüyseniz, çok korkuyorsunuz demektir. Muhtemelen bunun için bir nedeniniz vardır. Ancak bu kadar endişelenmeye devam ederseniz zihinsel ve fiziksel sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz. Rüyada oğlunun bir banka soygunu sırasında canının yandığını gördüyseniz, hoşlanmayacağınız bir şey yapacağına işarettir.

Rüyada oğlunun boğulduğunu görmek

Oğlunun nehirde, gölde veya denizde boğulduğunu görmek, sevdiğiniz insanlardan birinin duygusal, ahlaki veya finansal bir krizden geçtiği anlamına gelir. Muhtemelen bu konuda hiçbir şey bilmiyorsunuz çünkü kendi sorunlarınıza odaklanıyorsunuz. O kişiye, hayatının böylesine zorlu bir dönemini olabildiğince kolay atlatabilmesi için destek vermelisiniz.

Rüyada oğlunun kaçırıldığını görmek

Rüyada birinin oğlunun kaçırdığını görmek, pireyi deve yapabileceğinize delalettir. Zihinsel durumunuza zarar veren paniklemeye eğilimlisiniz. Belirli anlarda o kadar çok stres altındasınız ki, olası en kötü senaryoları düşündüğünüz için başkalarının size ne söylediğini duyamıyorsunuz. Bazı şeyleri değiştiremezsiniz ama kendinizi her zaman değiştirebilirsiniz.

Rüyada oğlunu gömmek

Rüyada oğlunu gömmek iyiye işarettir. Bu tür rüyalar, çocuğunuzun geleceği hakkında endişelenmenize gerek olmadığını gösterir. Muhtemelen yaptığı bazı eylemlerden dolayı ondan şüphe duyuyorsunuz. Ancak rahatlayabilirsiniz çünkü geleceği güzel olacak ve uzun yaşayacak.

Rüyada rahmetli / ölmüş oğlunu görmek

Rüyada ölen oğlunun hayatta olduğunu görmek onu özlediğinize işarettir. Onunla konuştuysanız, bazı eski yaraların asla iyileşmeyeceği, ancak hayatınıza devam etmeniz gerektiği anlamına gelir. Rahmetli oğlunuzla tartışmayı gördüyseniz, kendinize devam etmek için bir şans vermeniz gerektiği anlamına gelir.

Advertisement


Leave A Reply