Rüyada Organ Görmek Nedir? İç Organ Görmek Uzuvların Kopması Anlamı

0
Advertisement

Rüyada Organ görmek ne anlama gelir? Rüyada iç organları görmek, kolların kopması, dilin düşmesi, gözün çıkması ne demektir, yorumları.

Rüyada Organ Görmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Organ Görmek

Rüyada vücudun iç organlarını görmek, bir durumun düzgün işlemediğine dair bir tehlike veya rahatsızlık hissini temsil edebilir. Bir ilişkinin veya durumun normal davranmadığından rahatsızlık duymak anlamına gelir. Ek anlam için organ türlerini düşünün.

Organlar iç organlar veya uzuvlar olabilir. Düşen, kopan vücut parçalarıyla ilgili rüyalar, hayatınızın bazı yönleriyle ilgili endişelerinizi gösterebilir veya sağlığınız hakkında yüksek benliğinizden gelen uyarılar olabilir.

Organ düştüğünde ama yine de bir şekilde vücudunuza bağlı olduğunda, bu genellikle önlenebileceği veya düzeltilebileceği anlamına gelir.

Organın vücudunuzdan tamamen düştüğü, bu konuda herhangi bir şey yapmak için çok geç olduğunu gördüyseniz,  yapabileceğiniz en iyi şeyin kendinizi, sağlığınızı güçlendirmek olduğunu gösterebilir.

Düşünüzde düşen organ veya organları not edin ve daha doğru bir yorum için mümkün olduğunca çok ayrıntı yazın.

Advertisement

Bu rüya görmenin diğer anlamları, bir şeyden korkmaya, bilinçaltında başa çıkmaya çalıştığınız yoğun anlamlara kadar değişebilir.

Rüyada Gözün Çıktığını Görmek

Bir rüyada birinin gözlerini çıkarmak ve sonra düşmesine izin vermek, umutsuz hissettiğiniz anlamına gelir. Gözler bilgi, farkındalık ve anlayışın temsilcileridir, bu nedenle bu organın düşmesiyle ilgili rüya görmek bu üç şeyin eksikliğini temsil eder.

Gözlerinizin düştüğünü görürseniz ve sonra her şey kararırsa, hiçbir şey göremiyorsanız  karşılaşacağınız sorunlarla başa çıkmakta zorlanacağınız anlamına gelir. Gözleriniz düştüğü halde hala görebildiğinizi görmek, henüz bir şeylere tamamen kör olmadığınız ve durumunuzun yine de kolaylıkla düzeltilebileceği anlamına gelir.

Burnun Koptuğunu Görmek

Burnunuzun kopmasını içeren bir rüya, bu çok meraklı olduğun anlamına gelir. Başkasının burnunun koptuğunu görmek, birinin size yalan söylediğini gösterir.

Rüyada Kulak Görmek

Kulaklarınızı rüyanızda görmek, özellikle de düşerse ve onu tutmaya başlarsanız veya yere düşerse, bilinçaltınız size dinlemenizi söyler. Kendi düşüncelerinizden başka kimseyi veya hiçbir şeyi dinlemiyor olabilirsiniz.

Birinin kulağın çekerseniz veya birinin kulağını çıkarırsanız, bu, kimin kulağını çektiğinize bağlı olarak o kişiyi dinlemeye ve talimatları uygulamaya zorlandığınızı gösterir.

Advertisement
beyin

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Dilin Düşmesi

Rüyada dilinizin aniden düşmesi, bu, sahtekarlığınızı gösterir. Alışılmadık görünen bir dil, aynı zamanda biriyle kötü konuştuğunuz anlamına gelir ve bir başkasının dilini çıkarmak, uyanık hayatınızda birinden nefret ettiğiniz, ancak onu özgürce ifade edemediğiniz anlamına gelir.

Rüyada Kolun Olmadığını Görmek

Rüyada kolların olmaması kendinizi yetersiz hissetmeniz anlamına gelir. Kendinize veya başkalarına yardım edemeyeceğinizi hissediyor olabilirsiniz ve ayrıca uyanık hayatınızda sınırlandırılmış, özgürlüğünüz kısıtlanmış hissedersiniz. Sol kolunuzu kaybetmek eğlenceden yoksun olmak, sağ kolunuzu kaybetmek ise beslenme eksikliğini gösterir.

Rüyada Parmak Kaybetmek

Rüyada parmak kaybetmek, uyanık hayatınızda kontrolü kaybetmek demektir. Durumların davranışınızı ve günlük yaşamınızı etkilemesine izin veriyor olabilirsiniz. İşaret parmağınız düşerse, otoritenize meydan okunduğunu hissediyorsunuz demektir.

Orta parmağınızın düşmesi, hedefinize ulaşmak için aceleci davrandığınız anlamına gelir, hatta belki de yol boyunca düşman edinirsiniz. Daha sonra kontrol edemeyeceğiniz düşmanlar veya kararlar verebileceğiniz için dikkatli olun.

Yüzük parmağınızın sizden koptuğunu görmek, ilişkinizle ilgili bir şeyden korktuğunuz anlamına gelirken, küçük parmağınızın düşmesi iletişim eksikliğini gösterir.

Rüyada İç Organlar Görmek

Rüyada Beyin Görmek

Beyin bilgiyi temsil eder. Beyninizi kaybetmeyi görmek, yüksek zihinsel stresi ve yeterince onaylanmama hissini ifade eder. Ancak sonra rüyanızda beyniniz yerine alıyorsa, bu, uzun süredir devam eden algılarınızın yakında değişeceği anlamına gelir.

Rüyada Akciğerler Görmek

Bu rüya, bilinçaltınız sizden nefes almanızı istiyor anlamına gelir çünkü şu anda uyanık hayatınızdaki koşullar tarafından çok boğulmuş hissediyorsunuz. Ayrıca, ilham ve yaratıcılık kaybınızın yanı sıra cansız bir yaşam tarzının olduğunu gösterebilir.

karaciğer

Kaynak: pixabay.com

Rüyada Kalp Görmek

Kalbiniz, rüya dünyasındaki duygularınızın merkezidir. Kalbinizin olmadığını görmek, özellikle kan gördüğünüzü hatırlayabiliyorsanız, şu anda hayatınızdaki önemli insanlardan destek alamadığınızı hissettiğiniz anlamına gelir.

Kalp ameliyatı geçirdiğinizi görmek ilişkilerde bir değişiklik anlamına gelir. Rüyada insan kalbi yemek duygusal bir yarayı iyileştirmeye çalışmanızı sembolize eder.

Rüyada Bağırsak Görmek

Kendi bağırsaklarınızın vücudunuzu terk ettiğini gördüyseniz, mevcut durumunuz hakkında umutsuz hissettiğinizi gösterir. Nihai hedefinize ulaşmak için başkalarının cesaretlerini kırmak kadar bile ileri gitmeye istekli olduğunuzu gösterir.

Rüyada safra kesesi görmek

Safra kesesi gıdayı işlemeye yardımcı olan safra ürettiğinden ve biz onsuz yaşayabildiğimizden, rüyanızdaki safra kesenizi kaybetmek, şu anda sizi kötü hissettiren duyguların yakında yok olacağına ve hayatınızı etkilemeyi bırakacağına işarettir.

Advertisement

Rüyada Böbrek Görmek

Böbrekler vücudunuzu temizlemenize yardımcı olur, bu nedenle bu rüya, kendinizi ihmal etmeyi bırakmanız ve kendinizi temizlemek ve sıfırlamak için gerekli molayı vermenizin zamanı olduğu anlamına gelir.

Rüyada Karaciğer Görmek

Rüyada görülen karaciğer, sağlığınızın bozulmakta olduğunun işaretidir. Bundan sonra bir sağlık kontrolü yaptırmak veya daha sağlıklı yaşam yollarına başvurmak isteyebilirsiniz.


Leave A Reply