Rüyada Paralel Evren Görmek Ne Anlama Gelir? Paralel Evrene Geçmek

0
Advertisement

Rüyada paralel evren görmek ne anlama gelir? Rüyada paralel evrene geçmek, tekrarlayan rüyalar ne demektir, neyi işaret eder, yorumları.

Rüyada Paralel Evren Görmek

Rüya dünyasındayken, benzersiz bilgiye ve kavrayamayacağınız şeylere erişiminiz olur. Bu aynı zamanda bilinçaltınızın belirli şeyler hakkında size daha açık olduğu yerdir.

Rüyada Paralel Evren Görmek

Kaynak: commons.wikimedia.org

Öyleyse rüyada paralel bir evren görmek ne demektir?

Başka bir düzlemde var olan başka bir versiyonunuzun bir anlık görüntüsü müdür? Geçmiş yaşam rüyası mıdır? Yoksa bilinçaltınızdan, anlam vermeniz gereken başka bir şey gibi kılık değiştiren bir mesaj mıdır?

Paralel bir evren hakkında rüya görmenin üç temel anlamı vardır: 1) gerçek alternatif benliğinizi görüyorsunuz, 2) geçmiş yaşamlarınızdan birini yeniden izliyorsunuz veya 3) yaşamınızdaki gerçek bir olayın anısıdır, ancak size farklı bir şekilde sunulmuştur.

Paralel bir hayat yaşamakla ilgili bir rüyada alternatif benliğinizin, sıradan bir dünyada sıradan bir günde yaptığı, kendi işini yaptığını görmüş olabilirsiniz. Elbette, bu dünyadaki uyanık hayatınıza geri döndüğünüzde, o diğer dünya sizi büyüleyecektir. Ancak paralel yaşamınızı görürken, her şeyin o rüyaya özgü, karakteristik olduğunu hissedebileceğinizi unutmayın. Bu, rüyanızın paralel bir evrene kısa bir bakış olduğunun en iyi göstergesidir.

Paralel bir evren görmekle ilgili ikinci olası rüya anlamı, geçmiş yaşamlarınızdan birini görmüş olmanız olabilir. Özellikle düzenli veya tatmin olmuş hissederek uyanırsanız, rüya bu olabilir. Ayrıca, içinizin derinliklerinde, olayın çoktan sona erdiği ve görebilmeniz ve hatta belki de öğrenmeniz için bir durumun kaydı olduğuna dair bir ipucu da olabilir.

Advertisement

Tarihsel nesneleri görmek veya geçmiş bir tarihte olma bilgisi veya rüyalarınızdan bazılarının geçtiği yerlerin aynı olması veya görünen şeylerin tekrarlandığı rüyalar görmek başka belirli işaretler de var.

Rüyanızda paralel bir evren görmek sadece bilinçaltınızdan gelen bir mesaj da olabilir ve onu yaşamdaki konumunuza ve rüyadan hatırlayabileceğiniz diğer sembollere bağlı olarak yorumlamak size kalmıştır.

Tuhaf bir şeyle karşılaşmak üzeresiniz

Paralel bir evren hakkında rüya görmek, tuhaf bir olayın başınıza gelmek üzere olduğunu gösterebilir. Macera gezisi, zorla tahliye veya olağandışı bir tanıklık gibi bir şeyle karşılaşabilirsiniz.

Bulunduğunuz yer, oraya nasıl gittiğiniz ve orada ne yaptığınız gibi o rüyadan hatırlayabileceğiniz diğer ayrıntıları not edin.

paralel evren

Kaynak: pixabay.com

Bir soruna alternatif çözümler aramalısınız

Paralel bir evren rüyası, her şeyin nasıl alternatiflere sahip olduğunun önemli bir sembolü olabilir. Hiçbir şey sabit değildir ve bu dünyadaki tek değişmez şey değişimdir. Daha iyisi ya da daha kötüsü için sürekli gelişiriz ve yüksek benliğinizin size anlatmaya çalıştığı şey budur. Sizi rahatsız eden bir sorununuz varsa, bilinçaltınız size alternatif çözümler aramanızı söyleyen bir cevap göndermiştir.

Siz de yenilikçi bir şeyler denemek isteyebilirsiniz. Mevcut gerçekliğinizden çok uzak bir şey olabilir. Daha önce hiç seyahat etmediyseniz, herkesin önünde şarkı söylemediyseniz, bir kitap yazmadıysanız, kendinizden başka birine ilgi göstermediyseniz, şimdi bunları yapmak için iyi bir zaman olacak.

Advertisement

Kendinizin daha önce bastırılmış yönlerini kabul ediyorsunuz

Fiziksel benliğinizi ve paralel olarak kendi kendinizle tanışmanızı ve hatta etkileşimde bulunduğunuzu gördüyseniz, bu, kendinizin daha fazla parçası hakkında farkındalık kazandığınızı ve şimdi utandığınız ve bastırdığınız bazı yönlerinizi bile kabullendiğinizi gösterir. Bunlar hoşunuza gitmeyen veya zayıf olduğunuz yönleriniz olabilir.

Bazı şüpheleriniz var

Alternatif benliğinizi aradığınız ve onu hiç bulamadığınız paralel bir dünyada olduğunuzu gördüyseniz, kendinizle ilgili bazı şüpheleriniz olabilir. Yeni bir yerde, yeni bir işte, yeni bir ilişkide veya hayatın yeni bir aşamasında olabilirsiniz.

Paralel evrende başka birini arıyorsanız ve o kişiyi bulmada başarısız olduysanız, o kişi ile ilişkinize bir tür nokta koymayı diliyor olabilirsiniz. O kişide beklemediğiniz bir şeyi keşfetmiş olabilirsiniz veya onunla büyük bir anlaşmazlığa girmiş olabilirsiniz.

paralel evren

Kaynak: pixabay.com

Paralel hayata bir bakış

Paralel evrenlerin varlığı teorisi, uzay-zamanın düz ve bu nedenle sonsuz olduğu, bu nedenle evrenlerin tüm alanı doldurmak için defalarca tekrar etmesi gerektiğidir. Paralel evrenlerde tam benliğiniz bu şekilde var olabilir ve küçük bir farkla başka bir siz de diğer birçok dünyada var olabilir.

Paralel bir evren rüyanızda gördüğünüzde, o anda diğer yaşamlarınızdan birine gerçekten tanık olma şansınız vardır. Durumun böyle olup olmadığını anlamanın en iyi yolu, kalbinizde ait olduğunuz yerin neresi olduğunu ve o rüyada her şeyin sizin oraya özgü olduğunu fark etmenizle mümkündür.

Geçmiş yaşamın bir incelemesi

Rüya görürken daha fazla bilgeliğe erişiminiz olduğu için, paralel bir evren rüyasında geçmiş yaşamınızın bir incelemesini de izleyebilirsiniz. Geçmiş bir yaşamın rüyasını gördüğünüze dair bazı işaretler şunlardır:

Tarihi sembolleri görmek

Rüyanızın gerçekleştiği yeri not edin ve giydiğiniz kıyafetleri hatırlamaya çalışın. Bu dönemin modernize edilmiş şeylerinden daha eski icatlarını görüp görmediğinizi hatırlayın. Rüyadayken devam etmekte olan olayı düşünün.

Uyanık hayatınızın farklı olmak

Paralel evren rüyanızda hangi cinsiyettiniz? Irkınız, adınız, yaşınız ve dininiz neydi? Başka diller de bilip bilmediğinizi veya uyanık hayatınızda bilmediğiniz becerilere sahip olup olmadığınızı hatırlayın.

Tekrarlayan rüyalar görmek

Rüyanız tekrarlanmaya devam ederse, geçmiş yaşamın tekrarı olabilir. Aynısı, aynı yerde meydana gelen veya aynı temaya sahip bir rüya veya bir dizi rüya için de geçerlidir.

Tuhaf bir davranışınız için bir açıklama bulmak

Belki de çocukluk korkunuzdan veya herhangi bir travmadan kaynaklanmayan irrasyonel bir kurbağa korkunuz var. Belki bu yaşta yapılması gerekmeyen bir şeyi yapmaktan hoşlanıyorsunuz ve bunu yapmayı bırakamıyorsunuz. Rüyada tuhaf davranışınızın gerçekleştiğini fark ederseniz ve bunu neden yaptığınıza dair mükemmel bir anlam ifade ettiyse, paralel bir evrene benzeyen bir geçmiş yaşam rüyası görmüş olabilirsiniz.

Advertisement


Leave A Reply