Rüyada Parfüm Görmek Ne Anlama Gelir? Parfüm Koklamak, Sıkmak Nedir?

0

Rüyada parfüm görmek ne anlama gelir? Rüyada parfüm sıkmak, koklamak, satın almak, parfüm şişesi görmek, parfüm dökmek ne demektir, parfüm rüyalarının yorumları

Rüyada Parfüm Görmek

Arka resim Kaynak : pixabay.com

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada bir şişe parfüm gördüyseniz, birisini memnun edeceğiniz anlamına gelir. Son zamanlarda birisinin size karşı nazik davranmış olması ve sevmediğiniz yükümlülüklerinizi daha hızlı bitirmenize yardımcı olması ihtimali var. Büyük bir minnettarlık hissedeceksiniz ve o kişiye bir şekilde karşılığını vermek isteyeceksiniz, bu yüzden onu şaşırtacak bir hediye vereceksiniz.

Advertisement

Rüyada parfüm koklamak

Rüyada parfüm kokladığınızı gördüyseniz, taleplerde aşırıya kaçtığınız anlamına gelir. Her zaman ya hep ya hiç için mantığı güdüyorsunuz, bu yüzden vasat sonuçlardan ve tekliflerden asla memnun değilsiniz. Ayrıca, doğanız gereği mükemmeliyetçisiniz ve herkeste kolayca kusurlar bulabilirsiniz, bu da sizi insanlarla yakınlaşmaktan ve sonucu belirsiz işbirlikleri veya ilişkiler kurmaktan alıkoyar.

Rüyada parfüm sıkmak

Rüyada vücudunuza parfüm sıkmak, baştan çıkarmayı sembolize eder. Muhtemelen sevdiklerinize sürpriz yapmak ve onlara unutulmaz bir gece hediye etmek isteyeceksiniz. Bir film sahnesi gibi her şeyin mükemmel olduğundan emin olacaksınız. Siz de biraz gergin olacaksınız çünkü partnerinizin fark edebileceği eksiklikler aklınıza gelecek.

parfüm

Kaynak : pixabay.com

Rüyada boş parfüm şişesi görmek

Rüyada boş bir parfüm şişesi gördüyseniz, hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir. Uğruna savaştığın bir hedef koymuş olma ihtimaliniz var ama bunu başardığında yine de boş hissedeceksin. Tüm sorunlarınızın bu şekilde ortadan kalkacağına inandınız, ancak bazı şeyleri abarttığınız ortaya çıktı.

Rüyada parfüm şişesi düşürmek ve kırmak

Rüyada yanlışlıkla bir parfüm şişesini düşürdüğünü ve kırdığını gördüyseniz, bu, aile üyelerinizden veya arkadaşlarınızdan birinin size büyük bir sır vereceği anlamına gelir. Aşk sorunları hakkında size güvenmeleri mümkün. Şok olacaksınız çünkü onların başına böyle bir şeyin geldiğini hayal bile edemezsiniz. Söz konusu kişinin sizinle yapabileceği dürüst bir konuşmanın önemini bilseniz bile nasıl yardım edeceğinizi bilemeyeceksiniz.

Advertisement

Rüyada parfüm satın almak

Parfüm satın aldığınızı görmek, büyük harcamaları sembolize eder. Evinizi yeniden dekore etme yada tadilat yapma ihtimaliniz var, bu da çok para isteyecek. Yaşam alanınızın mükemmel olmasını istediğiniz için her şeyi hayal ettiğiniz gibi yapacak ve bunu iyi bir yatırım olarak algılayacaksınız.

Rüyada birine parfüm hediye etmek

Rüyada birine parfüm hediye etmek, büyük sorumluluklarınızın olacağı anlamına gelir. Her zaman elinizden gelenin en iyisini yapmak istersiniz, ancak ilerleyen dönemde yeteneklerinizi abartacak ve bunaltacaksınız. Birçok şey üzerinde çalışmaya başlayacaksınız ama hiçbir şeyi bitiremeyeceksiniz, bu yüzden çok gergin ve sinirli olacaksınız.

Parfüm motifli rüyalar nadir değildir, ancak kadınlarda erkeklerden daha sık görülür. Ayrıca, bu tür rüyalar genç insanlarda daha fazladır. Yorumları, rüyanın bağlamına ve onu takip eden ayrıntılara bağlıdır.

Rüyada birinin size parfüm hediye ettiğini görmek

Bu rüya, bir başkası aracılığıyla birine gerçeği anlatacağınız anlamına gelebilir. Bir arkadaşınıza karşı duygularınızı bir arkadaşınız aracılığıyla ifade etme ve o kişinin ilk hareketi yapmasını bekleme ihtimaliniz var. Başka bir olasılık da, kararlarınıza ve eylemlerinize karşı birinin tepkisinden korkacaksınız.

parfüm

Kaynak : pixabay.com

Rüyada parfüm yapmak

Tek başına parfüm yaptığınız bir rüya, çok yaratıcı ve hayal gücü kuvvetli bir insan olduğunuzu ancak potansiyelinizi yeterince kullanmadığınızı gösterir. Yenilikçilik gerektirmeyen bir şey yapma şansınız da var ama bu, yeteneğinizi bir hobiye yönlendiremeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Kim bilir, küçük mesleğiniz bir gün iyi bir gelir kaynağı olabilir.

Rüyada başka birinin parfüm yaptığını görürseniz, yakında çok ilginç bir insanla tanışacaksınız demektir. Çok sayıda yeteneğe sahip birinden bahsediyoruz ve o da oldukça meraklı bir insan. Onu maceralarını dinlemeyi ilginç bulacaksınız, bu yüzden benzer bir şeyler yaşamadığınız için üzüleceksiniz.

Advertisement

Rüyada parfüm sattığını görmek

Rüyada parfüm satmak, uzun soluklu bir fikir veya projeyi kısa sürede hayata geçirme sürecine başlayacağınıza delalettir. Muhtemelen bir süredir aklınızda olan bir şeyden bahsediyoruz, ancak buna dahil olmak için yeterli zamanınız veya paranız yoktu. İlk adımı attığınız anda bu işte iyi olduğunuzu anlayacaksınız, bu yüzden her şeyi en iyi ve en hızlı şekilde bitirmek için çaba sarf edeceksiniz. Hatta projenizin size küçük bir kâr getirme şansı bile var.

Rüyada parfüm dökmek

Rüyada parfüm dökmek üzüntüye işarettir. Sevdiğiniz kişinin sizi hayal kırıklığına uğratma ya da bir çocukluk arkadaşınızla olan tüm bağlantınızı kesme ihtimaliniz var. Artık onun aynı kişi olmadığını ve karşılıklı ilgi ve tutumlarınızın olmadığını anlayacaksınız. Bunu aşmak için muhtemelen biraz zamana ihtiyacınız olacak, ama aynı zamanda, artık fikirlerini paylaşmadığınız herkesten hayatınızı temizlemenin gerekli olduğunu da bileceksiniz.

Rüyada başka birinin parfüm döktüğünü görürseniz, birilerinin tek kelime etmeden hayatınızdan çıkacağına işarettir. Bu, partneriniz veya yakın arkadaşınız olabilir, ne yazık ki. Böyle bir senaryoya neden olmak için ne yaptığınızı merak edeceksiniz ama doğru cevabı bulamayacaksınız. Sadece zamanla bunun üzerinde durmanın bir anlamı olmadığını anlayacaksınız, bu yüzden hayatında yeni bir sayfa açacaksınız.


Leave A Reply