Rüyada Takip Edilmek Kovalanmak Ne Anlama Gelir? Kaçmak Anlamı

0

Rüyada birisi veya bir şey tarafından kovalanmak, takip edilmek, birisinden kaçmak ne anlama gelir? Kovalanmak ve takip edilmek ile ilgili rüyaların yorumları.

Rüyada Kovalanmak

Çoğu zaman, hayatımızda hazırlıksız yakalandığımız veya başa çıkamayacağımız bazı önemli sorunlarımız olduğunda kovalandığımız, takip edildiğimiz ile ilgili rüyalar görürüz. Rüyanın mesajı harekete geçmek ve konuyla yüzleşmektir.

Rüyada Kovalanmak

Kaynak: pixabay.com

Bazı durumlarda, kovalanıp kovalayandan kaçma rüyaları, kişiliğimizin bazı özelliklerinden veya hayatımızdaki bazı şeylerden kaçışımızı simgeler. Rüya bizden bunları düşünmemizi ve onlarla başa çıkmamızı istemektedir. Böyle bir durum mümkünse kimden, hangi sorundan yada konudan kaçtığımızı sorgulamamız gerekir.

Bazen birinin bize saldırabileceğinden korktuğumuzda bu tür rüyaları görürüz. Birisinin ya da bir şey sizin tarafınızdan kovalandığı rüyalar ise farklı anlam taşır. Böyle bir rüya genellikle amaçlarınızı, hedeflerinizi ve arzularınızı takip etme isteğinizi ortaya çıkarır.

Kovalanmakla ilgili bir rüyayı deşifre ederken, kovalayandan uzaklığınızı dikkate almak önemlidir. Örneğin, peşinizide olan kişi size çok yakınsa bu durum sorunların çok yaklaştığınız ve kaçma şansınız kalmadan yüzleşmek zorunda kalacağınıza işarettir.

Kovalayan kişi sizden uzaktaysa, sahip olduğunuz sorunların bir şey yapmaya gerek bile kalmadan kendi kendine kaybolabileceğini gösterebilir.

Rüyada birisi tarafından kovalanmak

Rüyada birisinin sizi kovalaması genellikle kötü bir işarettir. Bu rüya güçlü düşmanları ve rakipleri gösterebilir. Kovalayan sizi yakalamayı başardıysa, bu insanlar veya bir kişinin size bir şekilde zarar verebileceğini gösterebilir. Eğer kaçmayı başarırsanız, rüya muhtemelen bu kişi tarafından zarar görmekten kaçınabileceğinizi gösterir.

Bazı durumlarda, bu rüyalar finansal sorunları veya gelecekteki finansal endişelerinizi gösterir.

Birinin ya da bir şeyin peşine düştüğünü görmek

Rüya sahibinin birisini veya bir şeyi kovalaması, başarma isteğini ortaya koyar. Ulaşmaya çalıştığınız bazı hedeflerin peşinde olabilirsiniz  ve başarmakta zorlanıyorsunuz. Çözemediğiniz bazı sorunlarınız da olabilir.

Takip edilip kaçamadığını görmek

Birisi tarafından kovalanmayı ve hareket edememeyi veya kaçmayı gördüyseniz, bu rüya daha sorumlu davranarak görevlerinizi ve yükümlülüklerinizi zamanında yerine getirmeye başarabileceğinizin göstergesidir. Ayrıca ertelediğiniz ve yok saydığınız sorumluluklardan bunalmış olduğunuzu da gösterebilir.

takip

Kaynak: pixabay.com

Bilmediğiniz bir yerde birisi tarafından takip edilmek

Bir yerde kaybolduğunuzu ve sizi kovalamaya başlayan birisini görmek, bu rüya rahatsız edici bir işarettir. Hayatınızda çok fazla zorluğa sahip olduğunuzu ve onlarla başa çıkamadığınızı gösterebilir. Bu durum, hissettiğiniz şiddetli endişe ve stresin nedeni olabilir.

Şu anda yaşadığınız şey buysa, sahip olduğunuz sorunları çözmek için birinin yardımını almak akıllıca olacaktır.

Kovalayan kişinin kim olduğunu göremediyseniz, bu rüya birine karşı gerçek duygularınızı keşfetmeye çalışmak için bir öneri olabilir .

Karanlık bir varlık tarafından kovalanmak

Genellikle iyi bir işaret değildir. Bu rüya sizinle romantik partneriniz arasındaki farkları ortaya çıkarabilir. Siz ve eşiniz birçok yönden uyumsuz olabilirsiniz veya sizin dışınızda bir şey, ikiniz arasındaki ilişkide problemler ve olumsuz duygular yaratır. Bu dış faktörler finansal konular, mevcut yaşam koşulları, aile veya arkadaş müdahalesi vb. olabilir.

Bir rüyada şeytanlar tarafından kovalandığınız takdirde, bu rüya da iyi bir işaret değildir. Bazı evlilik veya ilişki sorunlarınızın olduğunu ve bunlardan dolayı duygusal veya psikolojik problemler yaşayacağınızı gösterebilir. Rüya, partnerinizle çözülemeyen bazı sorunların yanı sıra ikinizin sahip olduğu argüman ve anlaşmazlıklara işaret edebilir.

Vampirler tarafından kovalanmak

Vampirlerin sizi kovaladığını gördüyseniz, rüya cinsel arzunuzu ortaya çıkarabilir. Dikkatsiz olmayı ve bu nedenle kendinizi tehlikeli durumlara sokmanızı da gösterebilir.

kovalanmak

Kaynak: pixabay.com

Hayvanlar tarafından kovalanmak

Eğer çeşitli hayvanlar tarafından kovalandığınızı gördüyseniz, rüyanız hayatınızda sevinç ve mutluluk dolu iyi bir dönemi işaret eder. Hayvanlar rüyada sizi korkutursa, rüya bastırılmış öfkeyi gösterebilir veya arzularınızın peşinden gitmekten kaçınabilirsiniz.  Rüyada bir köpeğin sizi kovalaması, aceleyle bir şeyler yaptığınızı ve bu tür davranışlar nedeniyle hatalarınızın sonuçlarını taşımanız gerektiğini gösterebilir.

Bir yılan tarafından kovalanmak güvenmediğiniz bir kişiden kaçınma veya kaçma arzunuzu ortaya çıkarabilir. Bir boğa tarafından kovalanmak, işte sorun yaşadığınızı gösterebilir. Bazı durumlarda, meslektaşlarınızın sizinle rekabet ettiğini gösterir. Köpekbalıkları tarafından kovalanmak genellikle yakında bazı zorluklarla karşı karşıya kalacağınızı gösterir. Arılar tarafından kovalanmak biriken sorunların büyüyerek kötü bir hal alacağının işaretidir. Ayılar tarafından kovalanmak,  yakın gelecekte hastalık olduğunu göstermektedir.


Leave A Reply