Rüyada Timsah Görmek Ne Demek? Timsahla Yüzmek, Saldırması, Öldürmek

0
Advertisement

Rüyada timsah görmek ne demek? Ne anlama gelir? Rüyada timsah ile yüzmek, timsah saldırısı, timsah öldürmek, timsahtan kaçmak, timsah saldırısı, ısırması ne anlama gelir?

Rüyada Timsah Görmek Ne Demek? Timsahla Yüzmek, Saldırması, Öldürmek

Kaynak: pixabay.com

Rüyada timsah görmek, düşmanlarınıza karşı dikkatli olmanız konusunda sizi uyarır. Çevrenizden biri arkadaşınız gibi davranıyor ama aslında size zarar vermek istiyor olabilir. Bu kişi zamanla uzaklaşacağınız yakın bir arkadaşınızın olma ihtimali yüksektir. Hayat sizi farklı yollara sürüklemiş olsa bu kişi ile beklenmedik bir karşılaşma ile iletişiminizi yenileme isteği duyabilirsiniz. İlk etapta çok heyecan duyabilirsiniz çünkü o kişi sizin için gerekten değerli birisiydi. Ancak zamanla bunların değiştiğini görecek ve bun durumdan hoşlanmayacaksınız. Size karşı dürüst olmadığını ve hatta sizi incitmeye çalıştığını öğreneceksiniz. Diğer insanlar sizi o arkadaşınızdan uzak durmanız konusunda uyaracaklar, ancak haklı olduklarını çok daha sonra anlayacaksınız.

Rüyada timsahtan kaçmak

Umutsuz bir durumda olduğunuzun işaretidir. Sizin için hiç yararlı olmayacak bir şeye çok fazla çaba harcıyorsunuz. Bu bir iş ilişkisi veya arkadaşlık olabilir. Bilinçaltında bunun yükünü taşıyorsunuz, bu da rüyalarınıza yansıyor. Savaşmaktan vazgeçmeniz gerekip gerekmediğine karar vermeye çalışacaksınız, ki bu olaylara daha gerçekçi bakmaya başladığınızda bu durum gerçekleşecektir.

Rüyada timsah öldürmek

Tüm engelleri başarıyla aşacağınıza delalettir. Diğer insanlarla problemleriniz olsa bile, genellikle en büyük düşmanınız kendinizsiniz. Hala kendinizi nasıl yeneceğiniz konusunda çalışıyorsunuz. Önümüzdeki dönemde, mücadeleniz başarılı olacak ve sizi istediğiniz gibi yaşamaktan alıkoyan korkularla kolaylıkla savaşacaksınız.

timsah

Kaynak: pixabay.com

Rüyada bir timsah tarafından saldırıya uğramak

Bilinciniz size bir sorununuz olduğunu ve nasıl çözeceğinizi bilmediğinizi söylüyordur. Sonraki dönem mücadeleler ve şüphelerle dolu olacak, bu yüzden bazen her şeyden vazgeçmek isteyeceksiniz. Eşiniz ve aileniz sizi savaşmaya devam etmeniz için motive edecek, ancak bundan daha fazlasına ihtiyacınız olduğunu görecek ve hissedeceksiniz.

Rüyada Timsah Tarafından Isırılmak

Rüyada timsah tarafından ısırılmak veya yenmek, tehlikede olduğunuz anlamına gelir. Size herhangi bir başarı getirmeyen bir şeye çok para, çaba veya sıkı çalışma ile emek harcamış olabilirsiniz. Bu durumdan vazgeçmek ve zamanınızı başka bir şeye adamak ya da sonuna kadar dayanmaya çalışmak gibi bir ikilem içinde olacaksınız.

Advertisement

Rüyada birinin timsah tarafından ısırıldığını veya saldırıya uğradığını görmek

Timsahın başka birine saldırdığını veya yediğini görmek, güvenilmez ortaklar veya iş arkadaşları nedeniyle önemli bir işin başarısız olabileceği anlamına gelir. Özel bir işiniz varsa, yakın arkadaşlarınızdan bazıları size ihanet edebilir.

Rüyada suda timsahlarla çevrili olmak

Yakın bir gelecekte üstesinden gelemeyeceğiniz bir durumla karşı karşıya kalacağınıza işarettir. Birinin size çok fazla strese neden olacak hazır olmadığınız bir işi vermesi mümkündür. Attığınız her adımda dikkatli olmanız gerekecek, çünkü en küçük hata bile ölümcül sonuçlara yol açabilir. Yardım veya tavsiye isteyecek kimseniz olmayacağı için ek baskı oluşacaktır. Ancak, tanımadığınız bir kişi size yardım etmek ve ihtiyaç duyduğunuzda orada olmak için yeterli anlayışa ve sabra sahip olabilir.

Rüyada timsah yakalamak

Bir macera yaşayacaksınız demektir. Muhtemelen yeni bir ilişkiye girecek veya yurtdışından bir iş teklifini kabul edeceksiniz. Kabul edip etmemeye karar vermeye çalışacaksınız ya da şu anda kendinizi güvende hissettiğiniz yerde kalacaksınız. Arkadaşlarınız ve yakınlarınız, sonucu ne olursa olsun böylesine bir maceranın size uygun olacağını bilseler bile değişiklik korkunuzu körükleyerek ikinci seçeneği seçmenizi tavsiye edeceklerdir.

Rüyada kafeste veya hayvanat bahçesinde timsah görmek

Karşı cinsten biriyle tartışacağınız anlamına gelir. Partnerinizle veya bir aile üyesiyle tartışmalarınız olabilir. Verdikleri kararlara katılmayacaksınız çünkü bunlar sizin hayatınızı da etkiliyor. Sizden başka hiç kimsenin geleceğiniz hakkında karar verme hakkına sahip olmadığını düşünüyorsunuz.

timsah

Kaynak: pixabay.com

Rüyada timsahla yüzmek

Problemlerinizi başarılı bir şekilde çözme umudunu yitirmeyi temsil edebilir. Muhtemelen gerçek hayatta bir şey için savaşıyorsunuz ama çabalarınızın boşuna olduğunu biliyorsunuz. Bundan vazgeçmeye cesaret edip dikkatinizi hayatta daha yapıcı şeylere adamanız an meselesidir.

Advertisement


Leave A Reply