Rüyada Turp Görmek Ne Anlama Gelir? Turp Yemek, Turp Salatası Yapmak

0
Advertisement

Rüyada turp görmek ne anlama gelir? Rüyada turp yemek, dikmek, turp toplamak, almak, satmak, salatasını yapmak ne demektir, yorumları.

rüyada turp

Arka plan kaynak: pixabay.com

Rüyada turp görmek

Rüyada turp görmek dedikodunun yol açacağı zararlara karşı sizi uyarır. Birisi sizin hakkınızda aile üyeleriniz, ortaklarınız veya partnerinizle sorunlara yol açacak yalanlar yayabilir. Haklı olduğunuzu kanıtlasanız bile, size inanmayan insanlara karşı şüphe ve küskünlük devam edecektir.

Rüyada turp yemek

Rüyada turp yemek, sorumluluklardan kaçtığınız anlamına gelir. Muhtemelen yapmak zorunda olduğunuz şey yerine sevdiğiniz şeyi yapmak için milyonlarca bahane bulacaksınız. Genelde her şeyi son ana bırakmak ve bazı şeylerin sevmeseniz de sizin için iyi olduğunu kabullenmekte güçlük çekiyorsunuz.

Bu rüyanın bir başka anlamı da, sağlığınıza takıntılı olmanızdır. Muhtemelen vücudunuzu yoran ve sizi başka bir uç noktaya iten diyetler ve egzersizlerle aşırıya kaçıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlara yaşam tarzlarını değiştirmeleri için baskı yapıyorsunuz ve fast food, şekerleme vb. Yediklerinde tiksinti duyuyorsunuz.

Başka birinin turp yediğini gördüğünüz bir rüya, ” – yapamam, istemiyorum ve yapmayacağım” kelimelerini söylemeyi öğrenmeniz gerektiği anlamına gelir. Son zamanlarda başkalarını memnun etmek için yükümlülüklerinizi, ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi çok sık ihmal ettiniz. Bunu yapmayı bırakmalısınız çünkü aksi takdirde bir gün mutsuz ve tatminsiz bir insan olarak uyanacaksınız.

Rüyada topraktan turp toplamak

Rüyada topraktan turp çıkarmak, sebepsiz yere utanacağınıza işarettir. İncinebilecek çok hassas bir insansınız. Yeterince iyi olmadığınızdan ve insanların beklentilerini karşılayamayacağınızdan korkuyorsunuz. Aslında buna hiç gerek yok. Önemli olan kendi beklentilerinizdir. Yerden turp çıkaran başka birini gördüyseniz, o kişinin kibri sizi şaşırtacak demektir. Eskiden saygı duyduğunuz biri hakkındaki düşüncelerinizi değiştirecek bir olaya tanık olma ihtimaliniz var.

Advertisement
turp

Kaynak: pixabay.com

Rüyada turp dikmek

Rüyada turp dikmek ilerlemeyi sembolize eder. Kendi işinizin patronu olma arzunuzla hedefinize doğru yavaş ama emin adımlarla ilerliyor olabilirsiniz. Başkası için çalışmak daha kolay olsa da, bağımsız olmak ve tek başına kendi geçimini sağlamak istiyorsunuz.

Rüyada turp sulamak

Rüyada turp suladığınızı görmek, emeğinizin meyvelerinin tadını çıkaracağınız anlamına gelir. Muhtemelen sahip olduğunuz her şeyi elde etmek için çok çalıştınız ve bunu sevdiğiniz insanlarla paylaşmak istiyorsunuz. En çok değer verdiklerinizin hayatınızdaki önemli olayları kaçıran ve servet biriktirenlerden değilsiniz.

Rüyada turp satın almak

Rüyada turp satın almak, olağandışı istekleriniz olduğu anlamına gelir. Bu bazı insanları rahatsız ediyor olabilir. Sizi mutlu eden şeyi yaptığınız sürece başkalarının yorumlarını ve sözlerini umursamanıza gerek yoktur.

Rüyada turp sattığını görmek

Rüyada turp satmak, bir sorunu çözmek veya bir şeyi başarmak için çok fazla enerjiye, zamana ve çabaya ihtiyacınız olacağı anlamına gelir. Bu süreçte sabrını ve motivasyonunu kaybetmemek gerekiyor. Potansiyel sonuçları daima aklınızda tutun ve hepsinde ısrarcı olun, her engeli aşacaksınız.

Rüyada turp rendelemek

Rüyada turp rendelemek, eşinizden veya aile üyenizden bir şey sakladığınız anlamına gelebilir. Sessizsiniz çünkü gerçeğin onları incitebileceğinden korkuyorsunuz. Bunu sizin yerinize başkasından öğrenirlerse daha da çok kırılacaklarını bilmelisiniz.

Başka birinin turp rendelediğini gördüğünüz bir rüya, eşinizin veya aile üyelerinden birinin sizden bir şey sakladığına inandığınız anlamına gelir. Bu şekilde yaşamayı sevmediğiniz için, neler olup bittiğini kesinlikle öğreneceksiniz, ancak gerçek çok rahatsız edici ve hatta acı verici olabilir.

Advertisement
turp

Kaynak: pixabay.com

Rüyada turplu salata yapmak

Rüyada turp salatası yapmak, hakkında konuşurken bir durumu abarttığınız anlamına gelir. Aşırıya kaçmanıza gerek yok ama ne olursa olsun gerçeğin gözlerine bakın. Sevdiklerinizden biri, sizi rahatsız eden sorunu çözmenize bile yardımcı olabilir. Rüyada başka birinin turp salatası yaptığını görmek, birisinin size yalan söylemeye çalıştığını ima eder. İlk başta o kişiye inanacaksınız ama çok geçmeden doğruyu söylemediğini anlayacaksınız. Yalancıları hor gördüğünüzü yüzlerine karşı söylemekten çekinmeyeceksiniz.

Rüyada çürük turp görmek

Rüyada çürük turp görmek, birisinin sizin hakkınızda dedikodu yapacağına fakat itibarınızı etkilemeyeceğine işaret eder. Nadiren inanılan biri sizin hakkınızda kötü konuşuyor. İyi bir üne sahip olmadığını düşünürsek, sonunda adınız lekelenmeyecektir.

Rüyada turp atmak

Rüyada turpu çöpe atmak, maddi veya manevi bir kayba uğrayacağınız anlamına gelir. Kârsız bir şeye para yatırabilirsiniz. Diğer bir olasılık da arabanızın veya ev aletlerinizden birinin arızalanması veya sizin için çok şey ifade eden birinin hayatınızdan çıkmasıdır.


Leave A Reply