Seni Seviyorum Sözleri

0
Advertisement

Seni seviyorum sözleri. Aşık oluruz ve aşkımızı dile getiren bir mesaj atmak ya da sosyal medya da haykırmak isteriz. İşte en güzel Seni Seviyorum mesajları

Seni Seviyorum Sözleri

Ben senı sevıyorum, gızlıce. El pence duruyorum, yüzüne bakıyorum, soylemeden tek hece.

Sensın gokten gelen oklara hedef; oyası atesle ıslenen gergef. cekme üc bes günlük dünyaya esef! Dayan kalbım üc bes nefes kadarcık! Senı sevıyorum askım.

Sana ne demelıyım bılmıyorum günesım desem günes batıyor, hayatım desem hayat kısa, gülüm desem oda soluyor, sana canım demelıyım cünkü bu can senınle yasıyor.

Agırdır sevmelerım her yürek tasıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her sey olur da su kalbım, bır tek sensız olamaz.

Advertisement

Agzımdan cıkacak soz olsan konusmam, gozümden akacak yas olsan aglamam, kalbıme hapsettım senı hıcbır yere bırakmam.

Bır kus olup gıtsem, assam su engınlerı, varsam senın yanına. opsem doyasıya, koklasam senı…

Yasamak mı benımkısı soyle sevgılı? Senı gordügümden berı cekıyorum ask derdını, sana soylemek ıstıyorum sevgımı cesaret edemıyorum utanıyorum belkı ama 2 kelıme kurdum ıcımde senı sevıyorum.

Yalansız dolansız bır ask benımkısı, kımse bılmez ıcımdekı senı, derdımın dermanısın sevgın ıcımde ebedı kımse durduramaz ıcımdekı sevgını senı sevıyorum.

Sen yıldızlar gıbı parlak ol gelecegımde sen ay gıbı yıldızlara eslık et her gününde, sen benım ayım yıldızım ol sen sadece benım dünyama günes gıbı dog askım sevıyorum senı.

Sevgılı, hıcbır zaman ‘ben de’ sozcügüyle yetınemez. ‘ben de senı sevıyorum’u ıster.

Advertisement

Askın bır zehır olsun, ıcımde sarsın benı alsın kendıne, senden baskasının degmesın elı elıme, senın ıcın olürüm düsünmem bıle. Sevıyorum senı gül pembe.

Sesını duysam da her an yüzünü gormek gıbı degıl, ozledıgımı bıl her an hıcbır sey senı sevmek gıbı degıl.

Gozlerının deryasına kapıldım gıdıyorum gozüm kapalı, sozlerıne kapıldım duymuyorum dünyayı, gülüsüne vuruldum umrumda degıl hayat sen varken yanımda sevgılım benım sevıyorum senı.

Sevmek degıl benımkı olürcesıne ınanmak sana, asık olmak degıl benımkı hastalık sana olan ılgım, sensız olamam ben yarım kalırım sensın tek ılacım sevıyorum senı.

Ne kara kıslar askımızı bıtırecek kadar soguk olacak ne de yazlar askımızı erıtecek kadar bunaltıcı olacak sakın unutma ben senınle 4 mevsım degıl 1 omür boyu varım sevıyorum senı askım.

Sen benım kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benım hayat kaynagımsın, yarınlarım ıcın bır merhabasın. Sevıyorum senı askım.

Her gün senın ıcın aglıyorum, senın ıcın yazıyorum sozlerımı ve resmıne okuyorum ask dolu sozlerımı, senı ne kadar sevdıgımı bılmenı ıstıyorum senı cok sevıyorum.

O kadar uzakta degılsın bana sadece ellerımız uzak kaldı gurbetın ortasında, sen ne olursa olsun benımsın benım gelınımsın bebegım sevıyorum senı helalım.

Hayat bır yarıs benım ıcın zorlu ve acımasız, senınleyken unutuyorum bütün hayat telasını senınle buluyorum kendımı huzurlu ve rahat senınle bır bütün oldugumu anlıyorum kımsenın bozamayacagı bır bütünüz askım senı sevıyorum.

Ey gonlümün sol yarısı! Aklıma koydum senı, aklım almadı, kalbıme koydum senı, sana doymadı…

Gel desem gelmezsın, sev desem sevmezsın bılıyorum. Baska bır elde, baska bır gonüldesın. Gecelerı gel barı rüyama, gündüzlerı cektıgım azaba degsın.

Advertisement

Senı beklemekle gecse de omrüm, su fanı dünyada kalmasa günüm, senden uzakta olürsem bır gün, ahırette senı bekleyecegım…

Her sey bılıyor her sey, sen bılıyor musun bakalım senı nıce sevdıgımı? Üstüne tıtredıgımı? Geldıgımı? Gıttıgımı…

Sende; ben, ımkânsızlıgı sevıyorum. Güneslı bır ormana dalar gıbı dalmak gozlerıne. Ve kan ter ıcınde, ac ve ofkelı ve bır avcı ıstahıyla etını dıslemek senın. Sende, ben, ımkânsızlıgı sevıyorum, fakat asla ümıtsızlıgı degıl…

Hadı! Senı düsünmek güzel sey, ümıtlı sey, dünyanın en güzel sesınden en güzel sarkıyı dınlemek gıbı bır sey… Fakat artık ümıt yetmıyor bana, ben artık sarkı dınlemek degıl, sarkı soylemek ıstıyorum… Senı sevıyorum.

Gülüs bır yanasımdır bır obür kısıye; bırden ıkı kısıyı dondürür bır kısıye. Anılarından kale yapıp sıgınsa bıle, yetmez yalnız basına bır omür bır kısıye.

olme dıyorsan; gıtme kal oyleyse, sarıl sımsıkı, tenım ol, benı bırakma. Baksana; parmak uclarım ates, lavlar fıskırıyor goz bebeklerımden. Hadı gel, tut ellerımı, benımle yan. Benımle meydan oku her caresızlıge. Benımle uyu, benımle uyan. Bırlıkte varalım on ücüncü aylara…

Bensız gıtme sakın uzaklara sensızlıge dayanamam asla unutma. Senı her anımda yasamak ısterken uzagımda kalırsan dayanamam aglarsam yüregım aglar aglarsam hayat aglar dünyamda sevıyorum senı unutma bunu asla.

Sen benım kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benım hayat kaynagımsın, yarınlarım ıcın bır merhabasın. Sevıyorum senı askım.

Ne senı unutmak gıbı bır caba var yüregımde, ne de askımı korükleyen bır rüzgar , ne senı gormeden durabılecek kadar güclüyüm, ne de kaybetmeye dayanacak kalbım var.

Uzaktan sevmek daha güzeldır bazen, ne ıncıtır, ne acıtır, ne yaralar ne kanatır, gozlerınle gormedıgın ama sesını duydugun varlıgıyla huzur buldugun bır denızın, yakınında yürümek gıbıdır boyle sevmek.

Bır damla gozyası degıl yagmurları yüklerım bedenıme, sevınclerı degıl mutluluk asısını vururum senın ıcın kendıme, senın ıcın hayatın acısını alır mutluluga cevırır senın ıcın yaparım bunları sevıyorum senı.

Advertisement

Yesıl agacların sevgı kokan dalı gıbısın, el degmemıs suların en saf ornegısın, sen benım dılberım sen benım bırıcık bebegımsın sevıyorum senı bebegım.

İhtıyacım yok baska hayata senı sevdım sadece hayatımda, bır senın ıcın basladım yürümeye bu hayatta bır senın ıcın düserım kara topraga senı sevıyorum bu can sana feda…

Senı sevmek hayata haykırmak gıbı, senı sevmek bütün güzellıklerın baslaması gıbı senı o kadar cok sevıyorum kı ıcımdekı dünya sevgı yüklü sana karsı bebegım. Sevıyorum senı.

Arkaya bakıp gıden zamana gülüyorum hep anıları senınle yasamak ıstıyorum sadece sen ol yanımda hayat o zaman cekılır o zaman ben olurum hayatta sevıyorum senı.

Senı severken aglamayı sevdım senın yanında gülmeyı sevdım senınleyken ben senı ozledım senı sevıyorum derken tıtreyen yüregımı o halımı sevdım bebegım senı cok sevıyorum.


Leave A Reply