Şırnak Devlet (KYK) Öğrenci Yurtları Adres ve Telefonları

0
Advertisement

Şırnak’daki devlet (KYK) öğrenci yurtlarının adres ve telefon numaraları. Şırnak öğrenci yurtları listesi. Şırnak KYK yurtları hakkında bilgi alabileceğiniz adres ve telefonlar.

Şırnak Devlet (KYK) Öğrenci Yurtları Adres ve Telefonları

CEZERİ ÖĞRENCİ YURDU
Tipi : Erkek
Telefon : 0(486) 216-4252
Faks: 04862164255
Adres :
YENİ MAH. CİZRE CAD. KAMPÜS ALANI. NO 203 ŞIRNAK
 ŞIRNAK YURDU
Tipi : Kız
Telefon : –
Faks: 4862167740
Adres :
YENİ MAH.CİZRE CAD.DEVLET HASTANESİ KARŞISI NO:171 ŞIRNAK

Daha detaylı ve güncel adres bilgilerine ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Şırnak Üniversitesi’nin resmi web sitesini ziyaret ederek KYK öğrenci yurtları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sitede yurtlarla ilgili iletişim bilgileri de yer alabilir.

Şırnak’ta bulunan KYK öğrenci yurtlarına ilişkin bilgi almak için KYK’nın çağrı merkezini arayabilirsiniz. KYK çağrı merkezi numarası 444 9 596’dır.

Şırnak’ta bulunan belediyelerin ve valiliklerin resmi web sitelerinde de KYK yurtları hakkında bilgi bulabilirsiniz. Bu sitelerde genellikle iletişim bilgileri de yer alır.

Şırnak İlinde Yer Alan Üniversiteler

Şırnak ilinde bir devlet üniversitesi bulunmaktadır. İşte o üniversitenin adı ve kısa açıklaması:

  1. Şırnak Üniversitesi: Şırnak Üniversitesi, 2015 yılında kurulmuş bir devlet üniversitesidir. Şırnak il merkezinde ve Cizre ilçesinde kampüsleri bulunmaktadır. Üniversitede lisans, yüksek lisans ve doktora programları yer almaktadır. Fakülteler arasında Mühendislik, Fen Edebiyat, İktisadi ve İdari Bilimler, İlahiyat ve Veterinerlik yer almaktadır. Ayrıca, yüksekokullar, meslek yüksekokulları ve enstitüler de mevcuttur.

Bu bilgilerin yanı sıra, Şırnak ilinde özel üniversiteler ya da diğer eğitim kurumları hakkında bilgi edinmek için ilgili kurumların web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Advertisement

Leave A Reply