Tel, Ahşap ve Taşın Bir Araya Gelmesi – Şaman Atölye

0

Sanırım Ocak ayının başları idi. Karşıyaka Çarşı’nın metro girişinde bir kermes vardı. Bu kermesde Taş, Tel ve Ahşap üçlüsünden oluşma enteresan ürünler satan bir stand ile karşılaştık.

Advertisement

Kermesteki en orjinal ürünler burada duruyordu. Aslında bir duvar lambası almayı istedik ama o anda fiyatın yüksek gelmesi sebebi ile almadık. Ürünler gerçekten oldukça güzeldi ve hepsinin üzerinde şaman Atölye ismi yazılıydı. Buranın neresi olduğunu sorduğumda karşımdaki kişi Şaman Atölye’nin sahibi olduğunu ve (tam olarak adını hatırlamıyorum) bu ürünleri kendisinin yaptığını söylemişti. Eşimle birlikte aşağıdaki resimlerde görülen tarzda yapılmış bir salyangoz aldık ve salonumuzda tam televizyonun üzerinde duran bir yere yerleştirdik ve oldukça da güzel durdu. Değişik hediyelik arayanlara bu arada tavsiyemizdir.

Fiyatlar oldukça makul. Bu ürünler lükse bir mağazada satışa konsa fiyatlar eminiz ki el yakar. Uygun fiyatlara ürünler olduğu gibi büyük ürünlerde emeğe dayalı olarak biraz daha pahalıya satılıyor ancak astronomik rakamlara biz rastlamadık.

Nasıl alırım diye soracak olursanız eğer sürekli açık olan bir dükkanları yok ancak Facebook üzerinden satış yapıyorlar. Facebook sayfalarında gerekli olan tüm iletişim bilgileri mevcut. ürünler oldukça kalitelidir tavsiye ederiz.

Advertisement

Advertisement

Advertisement

Advertisement

Advertisement

 

Advertisement

Advertisement


Leave A Reply