2013 Nissan 370Z Model Araç Fotoğrafları ve İncelemesi

0
Advertisement

2013 Model Nissan 370Z Araba Resimleri 2013 Model Nissan 370Z modelinin kısa incelemesi.İyi ve kötü yönleri ile bu modelin özellikleri.

2013 Nissan 370Z

İyi Yönleri

  • Sportif tasarım
  • Güçlü V-6 motor
  • Synchro-Rev düz şanzıman
  • Otomatik vites değiştirme
  • Fiyat / performans oranı

BEĞENİLMEYENLER

  • Yol ve lastik gürültüsü
  • Motor gürültüsü
  • Sıkı kabin alanı
  • Bir spor otomobil için bile fazla yük alanı yok

Tanıdık bir yörüngeden sonra, Nissan Z’nin en son yinelemesi, 2003 yılında 350Z olarak yeniden tanıtılmasından bu yana sürekli olarak daha fazla teknoloji, daha fazla özellik ve daha fazla performans bu modele eklendi. Mevcut 2013 Nissan 370Z, her segment modeline bir avuç yeni özellik eklerken, çekirdek segmentli spor otomobil / grand tourer özünü korumayıda başarıyor.

2013 Nissan 370Z

Arkadan çekişli, ön-orta motorlu, 332 beygir gücünde, iki kişilik, 370Z spor araba kalıbına mükemmel bir şekilde uyuyor gibi görünüyor ve direksiyonun arkasında da çoğunlukla böyle hissediyor.

Ancak 3,200 pound artı boş ağırlıkta ve güçlü 3,7 litrelik V-6 ile 370Z, özellikle daha lüks iç mekanı ve gelişmiş gadget, özellik ve seçenekleriyle spor otomobil ve büyük turne arasındaki ayrım çizgisini bulanıklaştırıyor .

Advertisement

2013 güncellemeleri arasında LED gündüz sürüş farları, yeni 18 ve 19 inç alaşım jant tasarımları, gözden geçirilmiş dış renk seçenekleri ve daha fazlasını içeren gözden geçirilmiş bir ön uç yer alıyor. Daha yüksek performanslı, daha parça odaklı NISMO 370Z ayrıca mevcut bir Bose altı hoparlörlü, altı CD değiştirici ses sistemi eklenmiş durumda. Bluetooth ahizesiz telefon bağlantısı; HomeLink alıcı-vericili otomatik kararan ayna; yükseltilmiş fren hatları; yeni bir dış renk ve daha fazlası. 370Z Roadster, Coupe gibi LED gündüz sürüş farlarının yanı sıra Sport Package donanımlı otomobiller için yeni 19 inç jant tasarımı ve Sport Package’ın içeriğinde birkaç değişiklikle yeni ön ucu alıyor.

2013 Nissan 370Z

2012 Nissan 370Z’den öne çıkan özellikler arasında, vites değiştiricili yedi ileri otomatik şanzıman veya Nissan’ın benzersiz SynchroRev özelliğine sahip altı ileri manuel şanzıman, bilgisayar kontrollü gaz kelebeği kanatlarıyla vites küçültmeyi otomatik olarak yeniden eşleştiriyor. Her iki şanzıman da rorty V-6 ile iyi uyum sağlarken, kılavuz meraklıları için en iyi seçimdir.

370Z, genel olarak, meraklıları için bir otomobil, ancak temel süspansiyon ayarı agresif olduğu için – bazıları buna sert bir dokunuş diyebilir – ve yükseltme Sport ve NISMO modelleri bu kenarı daha da keskinleştiriyor. Direksiyon hissi belki de bu tutkulu paketin ana dezavantajı, biraz belirsiz olduğu için, yoldaki küçük kanallar boyunca tramvay eğilimi gösteriyor. Bununla birlikte, hala eğlenceli, yetkin bir genel paket.

Advertisement

2013 Nissan 370Z

Kabin içinde 370Z, destekleyici, rahat ayarlanabilir koltuklar, mevcut deri döşeme, güç aksesuarları. Anahtarsız giriş / çalıştırma ve hız sabitleyici ile kendisinden önceki 350Z’den çok daha rafine. Daha da fazla rahatlık için isteğe bağlı ekstralar arasında bir çok seçenek var. Navigasyon, gerçek zamanlı trafiğe sahip uydu radyo, HID farlar ve daha fazlası bulunur.


Bir Yorum Yazmak İster misiniz?