21 Ekim Hangi Burç? 21 Ekim’de Doğanların Özellikleri Aşk Para Durumu

0

21 Ekim günü doğanlar hangi burçtur? 21 Ekim gününde doğanların kişilik özellikleri nelerdir? Aşk, para ve sağlık durumu, uyumu.

21 Ekim

Advertisement

21 Ekim Doğumluların Burcu

Terazi

21 Ekim Gezegeni

Yönetici gezegenleriniz Venüs ve Mars’tır. Venüs, sevgiye, ilişkilere, paraya, zevklere ve mülkiyete karşı duygularınızı sembolize eder. Mars, dayanıklılığı, etkinliği, huzursuzluğu ve işleri halletme yeteneğini sembolize eder.

21 Ekim Doğum Günü Sembolleri

  • Terazi, Terazi Güneş Burcunun Sembolüdür
  • Akrep, Akrep Güneş Burcunun Sembolüdür

21 Ekim Doğum Günü Tarot Kartı

Doğum Gününüz Tarot Kartınız Dünyadır. Bu kart, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak içsel bir çağrıyı sembolize ediyor.

21 Ekim Doğum Günü Uyumluluğu

  • Balık burcunda doğan insanlarla en uyumlusunuz: Bu rüya gibi, dumanı tüten ve romantik bir ilişki olacak.
  • Koç burcunda doğan insanlarla uyumlu değilsiniz: Bu, iki zıtlık arasındaki bir ilişkidir.

terazi

Advertisement

21 Ekim’de Doğanların Karakter Özellikleri

DOĞUM GÜNÜNÜZ 21 EKİM’DE ise sadık bir Terazi’sin. Başkalarıyla ve farklı geçmişleri ve sosyal statüleri olanlarla etkili bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Kendinizi en çok takdir edilen ve enerjik hissettiğiniz yer, size hayran olan insanlarla çevrili sosyal bir ortamdır. İnsanlar şakalarınızı veya hikayelerinizi duymak için size akın ediyor.

Esasen, deneyimlerinizi açıkça paylaşma yeteneğinize saygı duyuyorlar. Buna ek olarak, 21 Ekim doğum günü kişiliği, fikir ayrılıkları ne olursa olsun arkadaşların yanında olma eğilimindedir. 21 Ekimde doğanlar eğlenceli ve belki biraz yaramazdır. Oynamayı ve şakalaşmayı seviyorsunuz… belki de asi bir Terazi’sin.

Sizin hakkında söylenebilecek çok şey var ve cesaret onlardan biri. Eğer çiğnenecek bir sosyal kural varsa, muhtemelen onu bozacak olan sizsiniz. Bir ebeveyn olarak bile, hala çok eğlencelisiniz ya da en azından çocukların söylediği bu.

21 Ekim doğumlular Terazi olduğundan, nispeten duygusal bireylersiniz. Çok hassassınız. Bazen başkaları ve ihtiyaçları sizi bunaltıyor. Bazen başkalarının sorunlarının çoğunu üstlenen şefkatli bir insansınız. Karar vermek sizin için acı verici olabilir, ancak çoğunlukla iyi ve kötüyü dengelersiniz.

21 Ekim doğum günü astroloji analizi, ailenizin ve arkadaşlarınızın sizin için çok önemli olduğunu gösteriyor. İhtiyacı olan kimseyi asla geri çevirmezsin. Her zaman doğru olanı yapmakla ilgileniyorsunuz. Bir aşık olarak yoğun, kaygısız ve aşırı derecede düşüncesiz ve romantiksiniz. Aslında, bir eşte aynı nitelikleri ararsınız.

Meslek Kariyer

İşiniz söz konusu olduğunda, tek bir meslekle sınırlı olmadığınızı bilmekten büyük gurur duyarsınız. Çok yönlü, zeki ve başarı odaklı kişiyi 21 Ekim doğumlu kişiyi tanımlayabilir.

Advertisement

Doğal yeteneklerinizle, reklamcılık endüstrisinde çalışmaya veya yerel üniversitede profesör olmaya çok uygunsunuz. Dahası, bugün doğan bir Terazi için uyumlu bir meslek, halkla ilişkiler veya hukuk alanıdır.

21 Ekim doğum günü kişiliği çok yetenekli olduğundan, işleri diğer burçlardan daha fazla değiştirme eğiliminiz var. Bu günde doğanlar, işlerin kendi yollarına yapılmasını seven insanlardır. Tasarruflarınızı ve harcamalarınızı azaltabileceğinden, bu hareketi yapmadan önce mali durumunuza dikkat edin.

Sağlık

21 Ekim doğumlular için, sağlığınızın genellikle iyi olduğu söylenebilir. Ancak fazla yemek yeme eğiliminiz var. Şeker ve tatlı merakı sebebi ile bugün doğan kişilerin bir çoğu obezite ile mücadele ediyor. Yine de, isterseniz bundan kaçınmak kolaydır. Haftada 3 kez parkta yürümek veya bisiklete binmek, ince ve şık kalmanıza yardımcı olacaktır. Üstelik iyi bir kardiyo egzersizidir. Bunu yapmak için öz disiplini kullanmanız gerekecek.

21 Ekim Terazi burcu doğum günü insanları genellikle neşelidir ve arılar gibi diğerlerini bala çeker. Hayattaki amacınız başkalarını mutlu etmek ve daha iyi görünmek. Bazen bir karar vermekte yavaş olabilirsiniz ama mümkün olan en iyi cevabı vereceksiniz.

Ancak bu Terazi’nin masasına çok fazla sorun getirilmemelidir çünkü bu, bugün doğan kişiyi yutacaktır. Her şeyi dingin ve güzel tutmakla daha çok ilgileniyorsunuz. Her bir kişinin bakış açısını görme yeteneğine sahip olmak, bunu yapmanıza olanak tanır.

21 Ekim’de Doğan Ünlüler ve Ünlüler

Carrie Fisher, Dizzy Gillespie, Kim Kardashian, Amber Rose, Yargıç Judy Sheindlin, Ken Watanabe

O Yıl Bu Gün – 21 Ekim Tarihte

  • 1918 – 170 wpm’de dünya yazma hız rekoru Margaret Owen tarafından belirlenir.
  • 1945 – Fransa’da kadınların ilk kez oy kullanmasına izin verildi.
  • 1995 – Meredith Baxter, Michael Blodgett ile evlilik yeminini değiştirdi.
  • 2003 – “What’s Happening” adlı sitcom’dan Fred Berry bugün öldü.

21 Ekim gününün önemli olayları ve 21 Ekim doğumlu ünlüleri bize yorumlardan yazarak, yazıyı geliştirmemize yardım edin.


Leave A Reply