22 Ekim Hangi Burç? 22 Ekim’de Doğanların Özellikleri Aşk Para Durumu

0

22 Ekim günü doğanlar hangi burçtur? 22 Ekim gününde doğanların kişilik özellikleri nelerdir? Aşk, para ve sağlık durumu, uyumu.

22 ekim

Advertisement

22 Ekim Doğumluların Burcu

Terazi

22 Ekim Gezegeni

Yönetici gezegeniniz, kadınsı enerjiyi, sevgiyi, müziği ve zevkleri simgeleyen Venüs’tür, Mars ise maceracı ve asi doğanızdır.

22 Ekim Doğum Günü Sembolleri

 • Terazi Terazi Güneş İşareti Sembolüdür
 • Akrep, Akrep Güneş Burcunun Sembolüdür

22 Ekim Doğum Günü Tarot Kartı

Doğum Günü Tarot Kartınız Aptaldır (Deli). Bu kart, spontane ve her türlü endişeden uzak bir masumiyet anlamına gelir.

22 Ekim Doğum Günü Uyumluluğu

 • Kova burcunda doğan insanlarla en uyumlusunuz: Bu harika bir eşleşme olacak.
 • Başak burcunda doğan insanlarla uyumlu değilsiniz: Bu ilişki başarısız olmaya mahkumdur.

22 Ekim Şanslı Sayısı

 • 5 Sayısı – Bu sayı yeni fırsatlar, macera, merak ve beceriklilik anlamına gelir.
 • 4 Sayısı – Bu, bilgeliği, güvenilirliği, çalışkanlığı ve dürüstlüğü sembolize eden bir sayıdır.

22 Ekim Doğum Günü İçin Şanslı Renkler

 • Gümüş: Gizemi, algıyı, modern düşünceyi ve zarafeti simgeleyen bir renktir.
 • Mavi: Bu renk idealizmi, güveni, inancı, iletişimi ve istikrarı sembolize eder.

22 Ekimde doğanlar İçin Şanslı Günler

 • Pazar – Güneş tarafından yönetilen bu gün, hayallerinizin, hedeflerinizin ve gelecek planlarınızın yenilenme gününü ifade eder.
 • Cuma – Venüs tarafından yönetilen bu gün, sevdiğiniz şeyi yapmaktan memnun olduğunuz bir günü ifade eder.

22 Ekim Burç Taşı Opal

Opal değerli taş, enerjinizi artırabilen ve zihinsel olarak daha stabil olmanıza yardımcı olan şifalı bir taştır.

Advertisement

22 Ekim’de Doğanlar İçin İdeal Doğum Günü Hediyeleri

Erkek için pahalı bir Calvin Klein parfümü ve kadın için saksıda çiçek

terazi

22 Ekim’de Doğanların Karakter Özellikleri

DOĞUM GÜNÜNÜZ 22 EKİM’DE İSE, analitik olan bir Terazi’sin. Kendinizi çok iyi ifade edebiliyorsunuz. Öte yandan, samimi duygularınız ve fikirleriniz söz konusu olduğunda gizemlisiniz.

Gevezelik yeteneğine sahipsiniz ve tanıştığınız herkesle konuşurken bunu herkes görebilir. Tipik olarak, 22 Ekim doğum günü kişiliği, çoğu insanın hayal gücünün ötesinde bilge olan dikkatli insanlardır.

Bazıları göz korkutucu bir kaliteye sahip olduğunuzu söylüyor. İnsanların anlamadığı, kendiniz hakkında böyle düşünüyorsunuz. Ulaşılmaz görünebilirsin ama bu doğru değil. 22 Ekim burç doğum gününe sahip olanlar arkadaşlarını veya kişisel hayatlarına girecek kişileri seçerler.

22 Ekim doğumluların burcu Terazi olduğundan, tipik olarak bu burcuna ait bazı özelliklere sahip olabilirsiniz. Bu ikili kişiliğe sahip olarak, ne yapacağınıza karar vermekte güçlük çekebilirsiniz. Egonuzu kontrol etmeniz gerekebilir. Ek olarak, hükmedebilir veya hatta manipülatif olabilirsiniz. Bazen hiçbir şey yapmamak hoşunuza gider ve bazense hareketsiz oturamazsınız.

Advertisement

Birden fazla kişiyi etkileyen bir uzlaşma veya karar vermeden önce artıları ve eksileri tartma eğiliminiz var. Öte yandan, rezil bir şekilde kararsız olabilirsiniz. Ek olarak, çatışmalardan ve dramdan kaçınmaya çalışırsınız.

22 Ekim doğum günü olanlar, hayattan keyif alacaklar ve bilgeliğin deneyimden kaynaklandığını keşfedecekler. Çoğu şeyin nasıl işlediğini anlıyorsunuz ve aynı zamanda genellikle iyi bir karakter yargıcısınız. 22 Ekim doğum günü kişiliği doğrudan ve dürüst insanlardır. Bu nitelikler, arkadaşlarınızın ve ailenizin sizin hakkınızda sevdiği şeydir. Ek olarak, ister iş ister kişisel olsun, bir ilişkiye tüm kalbinizle girersiniz..

Aşk Hayatı

Aşık olan bu Terazi mutlu biridir. Birisiyle eşleşmenin sizi tam bir daire etrafında döndürdüğünü fak edersiniz. Fikirlerinizi ve hedeflerinizi paylaşan bir ortak yol bulursanız, bu ilişkiyi tereddüt etmeden taahhüt edersiniz.

22 Ekim doğum günü özellikleri, güvenilir, sadık bireyler olduğunuzu gösteriyor. Olumsuz olarak, bugün doğanlarınız ayrılmakta zorlanıyor. Çoğu zaman iyi bir arkadaş olursunuz. Sadık ve hayat dolusunuz. Aktif bir cinsel yaşamınız olabileceğini söylemek kolay olacaktır.

Ancak çok arkadaş canlısı olmadığınız izlenimi vererek bireyleri uzaklaştırma eğiliminde olabilirsiniz. İnsanların çok yakınınızda dolaşmasını sevmiyorsunuz. Ancak siz çok sıcak ve anlayışlı birisiniz. Aslında bağımsızsınız ama biriyle ortak olmaktan hoşlanıyorsunuz. 22 Ekim doğumlular için bu neredeyse bir ihtiyaç. Duygularınızı kendinize saklıyorsunuz ama dürüst bir Terazi’siniz. Genel olarak, doğum günü astrolojiniz idealist ama sağlam insanlar olduğunuzu öngörür.

22 Ekim’de Doğan Ünlüler ve Ünlüler

Deepak Chopra, Robert Fuller, Annette Funicello, Jeff Goldblum, Valeria Golino, Kıvırcık Howard, Bobby Seale, Shaggy

O Yıl Bu Gün – Tarihte 22 Ekim

 • 362 – Açıklanamayan bir yangın Daphne’deki Apollon tapınağını yok eder.
 • 1879 – Thomas Edison ampulü geliştirdi.
 • 1970 – Kötü şöhretli James Brown bugün Bayan Deidre Jenkins ile evlendi.
 • 1994 – Hümanist Psikoloji Hareketi’nin kurucusu Rollo May öldü.

22 Ekim gününün önemli olayları ve 22 Ekim doğumlu ünlüleri bize yorumlardan yazarak, yazıyı geliştirmemize yardım edin.


Leave A Reply