Akrep Burcu İş Hayatı ve Diğer Burçlarla İş Ortaklığı

0
Advertisement

İş hayatında Akrep burcu nasıldır? Akrep burcu için kariyer, uygun meslek, ortaklık, diğer burçlarla iş hayatındaki uyumu.

İş Yaşamındaki Akrep Burcu

Akrep Burcu İçin Kariyer: Psikiyatrist, araştırmacı, polis, politikacı, eczacı, medyum, savcı, köşe yazarı, cerrah, bilim adamlığı uygun mesleklerdir. Başarılı olmak için meydan okumalardan hoşlanmanız güzel ama gereksiz kavgalardan kaçının.

İşinize karşı tutkulu olun. Kendinizden biraz ödün vermeniz gerekse de çalıştığınız herkesle iyi geçinmeye çalışın. Güvensizliklere kapılıp, üreticiliğinizi engellemeyin. Takıntılı bir megaloman olmayın. Asabi davranmayın.

Akrepler işlerinin son derece önemli olduğuna inanırlarsa çok mutlu olurlar. Boşa kürek çekmek kanlarını durdurur. Gerçeklerle boğuşmayı seçerler. Her şeyi inceleyen bakışları, sorunları çözme yeteneği, onu araştırma, analiz, gizemleri çözme konularına yöneltir.

Akrep Patronu: Anlaşılması kolay olmayan ve birlikte çalışılması çok zor olan bir patrondur. Akrep o iş yerinin en güçlü temel taşıdır, eğer iş görenler bunu saygıyla kabullenemiyorlarsa, sessizce o iş yerinden uzaklaştırılırlar.

Güvenilir ve çalışkan elemanlar isterler. Akrepler hata yapmayı normal karşılamazlar. Ama akrep bir patron, bir elemanını gerçekten sevmişse, hizmetinin karşılığını vermek için elinden gelen her şeyi yapacak, elemanının işinden ayrılmasına asla izin vermeyecektir.

Advertisement

Akrep Çalışanı: Bu kişi gayretli ve kazanmaya kararlıdır. Eğer işinde yükselmeyi hedeflemişse mutlaka elde eder. İyi bir akrep her zaman başarılı olacaktır, çünkü amirleri bunu asla görmezlikten gelemezler. Ona verilen her işin çok önemli olduğu söylenmelidir. Hangi boyutta olursa olsun yetki sahibi olmak hoşuna gidecektir.

Akrep Burcu ve Diğer Burçlar Arasındaki İş Ortaklığı

Akrep-Koç: Koç ile akrebin tek ortak noktaları savaş yeteneklerdir. Ortaklık denemeye değer.

Akrep-İkizler: Bir akrep, ikizlerle daha ilk karşılaştığında rahatsız olacaktır. Ortaklık risklidir.

Akrep-Yengeç: Yengeç ve akrep mükemmel bir karışım ortaya çıkarır. Ortaklık faydalıdır.

Akrep-Aslan: Aslanın kişiliğini tanıması, onu anlaması gerekir. Ateşli aslan hassastır, dinamiktir, lükse ve güzelliğe aşıktır. Ortaklık zararlıdır.

Advertisement

Akrep-Başak: Zodyak’ın iki eleştirmeni karşı karşıyadır. Tipik bir başak çalışkan, sistemli ve analitiktir. Ortaklık faydalıdır.

Akrep-Terazi: Akrep, terazi ile çalışmaya kararlıysa onu anlamaya çalışması akıllıca olur. Ortaklık denemeye değer.

Akrep-Akrep: Bir akrebin kendi cinsinden biriyle ortaklığı çok aşırıya kaçan bir durumdur. Ortaklık risklidir.

Akrep-Yay: Tamamen zıt karakterdeki bu iki kişiyi neyin bir araya getirdiğini anlayabilmek çok zor. Ortaklık zararlıdır.

Akrep-Oğlak: Akrep bir oğlak ile ortak olacaksa oğlağın ağzı sıkı gayretli ve pratik bir adam olduğunu aklında tutmalıdır. Ortaklık denemeye değer.

Akrep-Kova: Her ikisi de çok güçlü ve birbirlerine direnecek yapıda olduklarından bu işbirliğinin sakin bir beraberlik olacağı söylenemez. Ortaklık zararlıdır.

Akrep-Balık: Mükemmel bir işbirliği. Tipik bir balık sempatik, iyi kalpli ve sanat yönü güçlü kişidir. Ortaklık faydalıdır.


Leave A Reply