Anne İle İlgili Kompozisyon, Anne Sevgisini ve Annenin ne Olduğunu Anlatan Deneme, Yazı

0
Advertisement

Anne ile ilgili yazı / kompozisyon. Anne sevgisini annenin önemini anlatan annenin ne olduğunu önemini anlatan yazı / deneme / kompozisyon.

anne

Kaynak: pixabay.com

Mükemmel güzellik

Annemle ne zaman karşılaşsam, ona bakmaktan ve doğaüstü güzelliğine hayran olmaktan kendimi alamıyorum. Görünüşe göre o dünyanın en güzel kadını ve yaşı onu etkilemiyor. Bu durumda objektif olduğumu düşünmeme rağmen, dünyadaki hemen hemen herkesin annesini sevdiğini ve onu en iyi olarak gördüğünü biliyorum. Annem hala süper sıska, süper muhteşem bir güzel ve her zaman şu iltifatı duymaktan gurur duyuyorum, “Hey, bu gerçekten annen mi?” Fotoğrafı anneme gösterdiğimde hemen hemen tüm arkadaşlarım şaşkınlıkla kaşlarını kaldırıyor, çünkü genellikle dudaklarından geçen ilk cümle şöyle bir şey oluyor: “Kardeşin olduğunu biliyoruz!” Başka bir tahminin var! Bu benim annem!

Annemin gözlerini severim. Karanlık bir ruh halindeyken bile çok arkadaş canlısıdırlar. Bunlar her zaman ruh halinizin en iyi göstergeleridir ve genellikle süper iyidir. Ben çocukken ve okulda biraz sorun çıkarırken, öğretmenimin aramalarıyla annemin gözleri koyu yeşile döndü. Bundan sonra üzerime gerçek bir taciz fırtınasının geldiğini düşünürdüm. Çoğu annenin yaptığı gibi bundan sonra bana cehennemi yaşattığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Annem çok özel bir insan ve öfkesini kendine saklamaya çalıştı, ancak şimdi bunu yapmanın çok zor olduğunu anlıyorum. Yanına oturmamı istedi, bana sarıldı ve duygularından bahsetmeye başladı. Beni sevdiğini ve yanlış bir şey yapsam bile beni her zaman seveceğini söyledi. aceleci hareketlerim onu ​​üzse de. Her başarısızlığımın ona kalbinde korkunç bir acı hissettirdiğini söyledi. Böyle nazik ve sevgi dolu bir konuşma beni her zaman çok etkiledi ve suçluluğumu anlamaya başladım. Kötü davranışımın beni ne kadar üzdüğünü ancak 17 yaşında hissetmeye başladım. O benim için iyi bir anneydi ve ben onun için mükemmel bir çocuk olmaya başladım.

Annemin onaylamaması her zaman eylemlerimin ölçüsüydü. Fikrini korumaya çalıştım, çünkü onun yaşam tecrübesinin ve bana olan sınırsız sevgisinin kötü bir tavsiyede bulunamayacağını biliyorum. Benim hakkımda her zaman herkesten daha iyi hissetti ve bazen beni gerçekten benden daha iyi tanıdığını düşünmeye başladım.

Annem benim en iyi arkadaşım mı? Arkadaşım olduğunu söyleyemem. Bu kelime ona olan tüm minnettarlığımı, saygımı ve sevgimi ifade etmiyor. O sadece bir arkadaştan daha fazlasıdır; 21 yıl önce beni sıkan bir insandan daha fazlası. O benim için tüm Evren ve bir gün bu sevgili insanın hayatımdan kaybolacağını hayal etmek istemiyorum. Hey! Durmak! Zaten gözlerimde yaşlar belirdi! Peki ya sen? Denememi çok duygusal hale getirmeyecektim, ama sanırım annelerle ilgili denemeler herhangi bir duyguyla yazılamaz. Annelerimiz bu dünyadaki her şeyin en iyisini hak ediyor, çünkü onların dünyadaki görevleri gerçekten en önemli ve en zor olanıdır.

anne

Kaynak: pixabay.com

Anneni sev! Anneni çağır!

Seni ağlatmak istemedim; Annemin makalesini okumayı bitirdikten sonra anneni hatırlamanı ve onu aramanı istedim. Sana bundan hiç bahsetmese bile, her zaman beklediğine eminim.

Advertisement

Annemin nereye giderse gitsin iPhone’unu her zaman yanında taşıdığını biliyorum. İlk başta onu neden tuvalete götürdüğümü bile anlamadım, ancak her zaman aramalarıma cevap verdiğini ve telefonunda yanlış arama olmadığını fark ettiğimde her şey netleşti. Şimdi ayrı yaşıyoruz, beni her dakika duyma susuzluğu azalmamış olsa da.

Annemi olabildiğince sık mutlu etmeye ve ona güzel ve pahalı hediyeler almaya çalışıyorum. Gülümsemeniz çok değerli. Geçen sefer, bu fırsat ortaya çıktığında, onun mutlulukla parlaması için elimden geleni yaptım. Geçen hafta doğum günü vardı. Açıkçası, annem bu günü sevmiyor. Genelde onu ikna etmeye ve yılların onu daha da kötüleştirmediğini açıklamaya çalışmama rağmen, yaşlandığından emin. Gün geçtikçe gençleştiğine ve güzelleştiğine adım gibi eminim. Ona yüz gül aldım ve sabah erkenden getirdim. Keşke gözlerini görebilseydin… Birkaç yüz fotoğraf çektim çünkü annemin güzelliği tarif edilemezdi. 20 yıl sonra da aynı güzellikte olmayı umuyorum.

Annemin benim kahramanım, idolüm ve benzemek istediğim bir insan olduğunu kesin olarak söyleyebilirim.

Alıntıdır


Leave A Reply