Ayrılık Mesajları – Sevgilisinden Ayrılanlar ya da Ayrılmak İsteyenlere…

0

Sevgilisinden ayrılanlar ya da ayrılmayı düşünenler yada yeni ayrılık acısı yaşayanlar için düzenlenmiş olan ayrılık mesajları, ayrılık sözleri

Ayrılık Mesajları
*** Seninle birlikteyken hayatımın uçsuz bucaksız olacağını düşünürdüm ama sensiz artık tamamen özgürüm…

*** Sen gittin ve ben artık ne doğan güneşi ne de parlayan ayı görmek istiyorum. Gönlüm sadece ama sadece seni istiyor. özledim seni ne olursun dön bana geri.
Ayrılık Mesajları

*** Sana gitme diyemeyen dilim, bugün sana çok pişmanım seni seviyorum dese beni af eder ve bu ayrılığa bir son verir misin sevgilim.
Ayrılık Mesajları

*** Günlüğümü yazmaya gittim ve geçmiş günleri gözden geçirirken gördüm ki aslında hayat senden ibaretmiş. Ayrıldım ve hayatımın hatasını yaptım ama seni severek zaten hayatıma ihanet etmişim….

Ayrılık Mesajları

*** Gidenlerin ardından ağlayamayacağım üzülemeyeceğimi bildiğim için ben gidiyorum sevgilim çünkü sensiz bir hayat benim için mutlu bir hayat değildir.

Ayrılık Mesajları
*** Eğer ki bir gün bir uçurumjun kenarında dolanırken uçurumdan düşersem ve tutunduğum dal parçası da sen olursan unutma ki sevgilim ölmekten değil seni kırmaktan korkardım. Neden senden ayrıldım ben de bilmiyorum. Ayrılığın acısı taa yüreğim de yanıyor…
Ayrılık Mesajları

*** Yıldızlar bile bir nefes kadar yakın gelirken sen neden bana bu kadar uzaksın sevgilim. Seni seviyorum hayatı da seviyorum ama sensiz bir hayat nasıl yaşanır onu bilemiyorum. ne olursun bitsin bu hasretlik bitsin bu ayrılık geri dön bana…

Ayrılık Mesajları
*** Gözlerin kadar masum bir yüreğin olsaydı eğer bu ayrılık hiç olmazdı. Güzel sözlerde seni aramaktan sa kahır dolu ayrılığımı yaşamayı tercih ediyorum. Seni elbet unutacağım ve sensiz daha da mutlu bir hayat süreceğim. Yolun açık olsun sevgilim. Ayrılık senin mutluluk benim olsun.

Ayrılık Mesajları


Bir Yorum Yazmak İster misiniz?