Başak Burcu İş Hayatı ve Diğer Burçlarla İş Ortaklığı

0
Advertisement

İş hayatında Başak burcu nasıldır? Başak burcu için kariyer, uygun meslek, ortaklık, diğer burçlarla iş hayatındaki uyumu.

İş Yaşamındaki Başak Burcu

Başak Burcu İçin Kariyer: Başaklar daima güvenlik içinde ve parasal gelirin düzenli ve sağlam olduğu işlerde çalışmak isterler. Halkla ilişkiler, tamamlayıcı tıp, ekonomist, öğretmen, psikanalist, borsacı, muhasebeci, eczacı, hemşire, yayıncı ve satıcılık başaklara göredir. Başarılı olmak için değerinize inanın ve fikrinizi söylemekten kaçınmayın.

Sizin başarınızın başkalarına mal edilmesine ve övülmelerine izin vermeyin. Problemleri çözmek için bir adım atmadan, işinizle ilgili şikayetlerde bulunmayın. Kriz anlarında panik olmayın. Nasıl olsa onu atlatmak için bir yolunu bulacaksınız. Çalışma ortamınızdan memnun olduğunuza emin olun.

Başak Patronu: Başağın mükemmelcilik tutkusu onun kötü bir patron olmasına neden olur. Başağı memnun etmek için ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın, ağzından övgü dolu bir söz duymak veya takdir edilmek son derece zordur. Başak patronu, çalışanlarının saygısını kazanabilir.

Başak Çalışanı: Gerçekte bir başak yeterli övgü ve takdir olmadan da sonsuza dek kendini işe adayabilir. Elinden gelenin en iyisini yapar, son derece pratiktir.

Advertisement

Başak Burcu ve Diğer Burçlar Arasındaki İş Ortaklığı

Başak-Koç: Sorunlu bir ortaklık olacaktır. Ortaklık zararlıdır.

Başak-Boğa: Bu ortaklık kişiliklerin iyi bir bileşimidir. İlişki sağlam olacaktır. Ortaklık faydalıdır.

Başak-İkizler: Gerçek bir ikizler meraklı, eli her işe yatkın ve akıllıdır. Ortaklık risklidir.

Başak-Yengeç: Yengecin kurnazlığı, başağın cimriliği ile birleştiğinde şirketin para kaynakları emin ellerde olacaktır. Ortaklık faydalıdır.

Başak-Aslan: Gerçek bir aslan cömerttir, enerjiktir, ona güvenilir. Ortaklık denemeye değer.

Advertisement

Başak-Başak: Bir başka başak ile ortaklık kurmak isteyen başak kendi huylarını göz önünde tutmalıdır. Ortaklık risklidir.

Başak-Terazi: Gerçek bir terazi, kaliteli, uyumlu bir kişidir. Güçlü bir adalet duygusu vardır. Ortaklık faydalıdır.

Başak-Akrep: Birbirini oldukça yaralayan bir ortaklık olur. Tipik bir akrep enerjiktir, bağımsızdır, kararlıdır. Ortaklık denenebilir.

Başak-Yay: Bir başağın yay ile işbirliği yapmak isteme gerekçesini anlamak oldukça zordur. Ortaklık zararlıdır.

Başak-Oğlak: Bu mükemmel bir ortaklık olur. Tipik bir oğlak gayretli ve tutucudur. Çalışmaktan yılmaz. Ortaklık faydalıdır.

Başak-Kova: Her ikisi de bağımsız ve mesafeli kişilerdir. Ortaklık risklidir.

Başak-Balık: Oldukça sorunlu bir ortaklık olabilir. Gerçek bir balık zarif, nazik, hassas ve çekingendir. Ortaklık risklidir.


Leave A Reply