Bayram Sözleri

0
Advertisement

Mübarek ramazan ve Kurban bayramlarında dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz sevdiklerinize, eşe, dosta akrabaya hem SMS olarak hem de Facebook üzerinden gönderebileceğiniz bayram sözleri / mesajları.

*** Her bayramın bereketinin rahmetinin hem sizin hem de ailenizin ve sevdiklerinizin üzerinde olması dileklerimizle bayramınız mübarek olsun.

*** Sana gelen her iyiliğin Allah(c.c)’tan her kötülüğün ise nefsinden kaynakladığı bu dünyada yuvanın huzurlu mekanının cennet olduğu kalbinin ise Allah sevgisi ile dolu dolu olduğu bir bayram dilerim.

*** Alemlerin, kainatın yaratıcı olan yüce Rabbim’e şükürler olsun ki bir bayramı daha sevdiklerimizle eş, dost ve akrabalarımız ile karşılamak nasip eyledi. Huzur ve bereket dolu hayırlı bayramlar dilerim. Küçüklerin gözlerinden büyüklerimin de ellerin öperim.

*** Yine bir mübarek bayrama ulaşmanın şevki içerisindeyiz. Gözlerimizde umudun kalplerimizde ise barışın tüm dünya üzerinde de sevginin hüküm sürdüğü, insanların ayrımcılığa uğramadığı, her şeyin eşit paylaşıldığı bir dünya ümidi ile bayramınızı kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.

Advertisement

Bayram Sözleri

Bayram Sözleri

Bayram Sözleri

Bayram Sözleri

Advertisement

Leave A Reply