Denizci Sağlığı (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları 2020

0
Sponsorlu Reklamlar

Denizci Sağlığı (2 Yıllık) taban puanları. 2019 – 2020 yerleştirme sonuçlarına göre Denizci Sağlığı (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2020 Denizci Sağlığı (2 Yıllık)Taban Puanları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Denizci Sağlığı (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Denizci Sağlığı (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Denizci Sağlığı

2019 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Denizci Sağlığı (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2020 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Denizci Sağlığı (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı / Meslek – Yüksekokul Adı / Bölümü / Kont. / Taban Puanı

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) / Hamidiye Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (İstanbul) / Denizci Sağlığı / 60 / 265,55212

Denizci Sağlığı

80%
80%

Denizci Sağlığı bölümü mezunları gemilerde çalışan insanların olası acil sağlık durumlarında müdahale edebilecek kadar ilk yardım eğitimi almış ve olası bir tıbbi durumda hekimlere yardım edebilecek düzeyde donanıma sahip olacaktır, namıdiğer “Denizci Sağlığı Teknikeri” olacak diyebiliriz.

  • İş İmkanları
    8
  • Kazanma Zorluğu
    8
  • Kullanıcı Oyları (0 Oy Verilmiştir)
    0

Sponsorlu Reklamlar

Bir Yorum Yazmak İster misiniz?