En Güzel 10 Romantik Film Önerisi, Aşkı Sonuna Kadar Yaşayın!

0
Advertisement

Sevgilinizle evde romantik bir gece geçirmek için izleyebileceğiniz en güzel 10 romantik film önerisi. Romantik ve tutkulu filmler.

En Güzel 10 Romantik Film Önerisi - Aşkı Sonuna Kadar Yaşayın!

Sizler için hem kaliteli hem de birbirine benzemeyen romantik filmlerden oluşan bir liste oluşturduk. Umarız ki beğenirsiniz.


10. Sideways

sideways

Büyüleyici, düşünceli ve genellikle komik olan Sideways, mükemmel performanslarla dolu, kesinlikle muhteşem bir romantik komedi.

Jack ve Miles’ın orta yaş sonlarında yaşadıkları komik maceralar.

Advertisement

9. The Big Sick

Big Sick

Komik, içten ve zekice. The Big Sick standartların dışında hala keşfedilecek yeni açıların olduğunu kanıtlamak için çekici ipuçlarınıbarındıran ve kültürler arası temaları yoğurmuş güzel bir romantik film.


8. Her (Aşk)

Her (Aşk)

Her (Aşk)

Tatlı, duygulu ve akıllı Spike Jonze’s Her (Aşk) filmi, modern insan ilişkilerinin durumu hakkında komik bilgelikler içeren senaryosu ile değişik bir romantik film izlemek isteyenler için ideal.


7. Geceyarısından Önce

Geceyarısından Önce

Geceyarısından Önce

Richard Linklater’ın iyi hazırlanmış üçlemesinden önceilk filmi olan Geceyarısından Önce, aşk, evlilik ve uzun vadeli bağlılık üzerine akıllı, güçlü bir şekilde hareket eden perspektifler sunuyor.


6. Artist

Artist

Oscar ödülü aldığı yıl büyük bir sansasyon yaratmış olan Artist filmi sessiz sinemanın büyüsüne karşı kalabalık bir övgü olmıştır. Keyifli performansları ve görsel stili ile akıllı, neşeli bir film.

Advertisement

5. Söz ve Müzik

Söz ve Müzik

Söz ve Müzik

Söz ve Müzik, ortak yıldızlarının önemli cazibesi nedeniyle başarılı olan hafif ve hoş bir romantik komedidir. Hugh Grant’in yer aldığı müzik bölümleri izlenmeye değerdir. Sadece başrol oyuncuları için dahi izlenebilecek sımsıcacık bir romantik film.


4. Aşk Tarifi

Aşk Tarifi

Aşk Tarifi

Bir çok sinema sitesinde ağır eleştiriler almış olsa dahi bu filmde ağır bir melankoli ve bambaşka bir dünyaya uzanan romantik komediyi hissedeceksiniz. Bazılarına melankolik gelebilir ancak kesinlikle izlenir..


3. Aşık Shakespeare

Aşık Shakespeare

Sonsuz esprili, görsel olarak rahatsız edici ve tatlı romantik olan Shakespeare in Love (Aşık Shakespeare), neredeyse her seviyede başarılı olan hoş bir romantik komedidir.


2. Göl Evi

Göl Evi

Göl Evi

Acımasız eleştirilere maruz kalmış olmasına rağmen hem Keanu Reeves hem de Sandra Bullock’u aynı karede toplayabilmiş güzel ve sadece mekanları ve görselliği için dahi izlenebilecek güzel bir romantik komedidir. Kötü eleştirilere kulak asmayın. Güzel bir gecede bu film kesinlikle izlenir.


1. Titanic

Titanic

Titanic

Titaniz için söz söylemeye gerek var mı? Sinemalarda oynarken dahi onlarca kez aynı kişiler tarafındn izlenmiş muhteşem bir görsel şölen. Leonardo’nun belki de en güzel filmi. Tabii ki James Cameron’un yönetmenliğini ve senaryosunun muhteşemliğini de göz ardı etmeyin. Daha önce izlemediyseniz zaten çok şey kaçırmışsınız demektir. İzlediyseniz bu filmi yeniden izlemekten yeniden ve yeniden keyif alacaksınız.


Leave A Reply