Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi Taban Puanları Başarı Sıralamaları 2021

0
Advertisement

Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) taban puanları. 2020 – 2021 yerleştirme sonuçlarına göre Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2021 Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi (2 Yıllık)Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Aşağıda yer alan tabloda Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi

2020 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2021 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı /  Bölümü / Puan Türü / Kont. / Taban Puanı / Başarı Sıralaması

  • Başkent Üniversitesi (Ankara) (Vakıf) – Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi (Burslu) – TYT – 3 – 219,82222 – 1.303.089 – –
  • Başkent Üniversitesi (Ankara) (Vakıf) – Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi (%50 İnd.) – TYT – 12 – Dolmadı

Advertisement

Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi

60%
60%
Awesome

Endüstriyel Hammaddeler İşleme Teknolojisi Programında, temel bilimlere ilişkin bilgilerle birlikte, sektörün ihtiyaç duyduğu güncel mesleki bilgiler verilmesi ve öğrencilerin mezuniyet sonrasında mesleki uygulama bilgilerinin artırılması amacıyla sektörde yer alan firmalar ile protokoller imzalanarak hem staj hem de işyeri uygulamasına destek alınması için planlamalar yapılmaktadır. İki uygulama ile birlikte öğrencilerin mesleki bilgileri arttırılarak istihdam olanaklarının arttırılması hedeflenmektedir.

  • İş İmkanları
    6
  • Kazanma Zorluğu
    6

Leave A Reply