İkizler Burcu Erkeğinin Özellikleri, İkizler Burcu Erkeğini İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

0

İkizler burcu erkeğinin genel özellikleri, ikizler burcu erkeğini ne kadar tanıyorsunuz test edin. İkizler burcu nasıl bir babadır, İkizler erkeğinde cinsellik ve diğer tüm özellikler.

İkizler Erkeği

Yerinde duramayan, ne yapacağı, nerede olacağı belli olmayan iki insan tek bir bedeni paylaşıyor. İnsanlardan hoşlanan, sıcak, sevecen, konuşmayı seven, girdiği her ortamda ince esprileri ve eğlence tarzı ile dikkatleri çeken bir yapıya sahiptir. Her an değişip farklı bir kimliğe bürünebilir; mutlu ise mutsuz, sakinse öfkeli olabilir. Çabuk sıkılan yapısı fazla dramatik davranışlara tahammül edemez. Genelde kendi zeka düzeyinde ya da üstünde bir partner arar. Oldukça gerçekçidir ve kişiliksiz, köle ruhlu biriyle olmak istemez.

Her ihtiyacınız olduğunda yanınızda olup, sorunları çözecektir ama onu bunaltıcı bir cendereye sokmaya çalışmayın. İlginç, zeki, heyecan verici oluşu sizi mutlu ederken bir anda eleştirici, sabırsız, huysuz, alaycı, mesafeli ve soğuk olabilir. Aslında ikizler size aşıksa bu eğlenceli olabilir. Eğer ruhsal olarak güzel bir u-yum sağlayabilirseniz uzun süreli bir ilişkiniz olabilir. İkizler erkekleri çok evlilik yaparlar ama bu olgunluk dönemini beklemeden, genç yaşta evlenenlerde görülür. Bir an çok cömert, iki dakika sonra çok cimri olabilir.

Ama genelde cömerttir. Para ve bilgiyi biriktirmek yerine paylaşırlar. Sürekli orijinal fikirler üretirler, hatta üretemedikleri zaman rahatsız olurlar. El ve zeka çabukluğunda başarılı bir iş adamıdır ama gelişmeye açık, projeler üretmeye ya da haberleşmeye, haberciliğe yönelik mesleklerde daha başarılı olurlar. Herkesle dost olurlar, bayan ya da erkek fark etmez. Bu nedenle onun bayanlarla ilişkilerini normal karşılayabilmek gerekir. Kendisine güvenilmemesi ve yanlış anlaşılması onu çok üzer.

İkizler Erkeği İçin Cinsellik

Değişken, havai ve istikrarsız olan ikizler erkeği genelde entelektüel, akıllı ve fiziği düzgün kadınlardan hoşlanır. Son derece değişken bir yapıları olduğundan onlara ayak uydurmak zordur. Aşkı ve aşık olmayı sevmelerine rağmen aşk hayatlarında çok önemli bir yer tutmaz. Seks onlar için bir oyundur. Farklı mekanlarda, farklı kadınlarla seks yapmak hayatlarının vazgeçilmez bir parçasıdır. E–tik telefon konuşmaları yapmayı severler.

Yatak oyunlarını iyi bilir ve bunu kadınları baştan çıkarmak için ustaca kullanırlar. Karşısındaki kadının konuşmasına çok önem verir. Terbiyeli ve düzgün konuşmak bu erkeklere karşı kadının şansını attırır. İkizler burcu erkeğini elde etmek için ona annesi, ablası, dostu kadar yakın olmalısınız. Bir kadını sahiplenmeye başladığı andan itibaren ondan sıkılıp yeni aşklara yelken açmaya başlar.

İkizler Burçlu Babalar

Disiplinci bir baba değildir ama çocuklarla arası iyidir. Baskı yapmadan, arkadaş ve sırdaş olmayı bilen bir babadır. Kendi rutin bir yaşamdan hoşlanmadığı için çocukları ile ilişkileri de eğlenceli ve neşelidir. Bir gün eleştirdiği bir durumu başka bir gün takdir edebilir.

Belki bu tezatlar çocukların kafasını karıştıracaktır ama ceza uygulamayı sevmeyen, eğlenceyi, macerayı seven bu baba çocukların hoşuna gidecektir. Tabii bazen verdiği sözleri değişken karakteri sebebiyle hatırlamayacaktır. Bu da verdiği sözleri tutmamasına sebep olacaktır.

Çocuklar faaliyetlerine engel olmaz, ayağına dolanmazlarsa bu onu daha memnun edecektir. Bilinçli bir şekilde gayret edip çocuklara sevgisini göstermeye dikkat etmeli, yoksa tipik ikizler soğukluğu, çocukları sevildiklerini düşünmekten alıkoyacaktır.

İkizler Burcu Erkeğini İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

İkizler Burcu Erkeğini İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Aşağıdaki sorulara dürüstlükle cevap verin. Her Evet için 3 puan, her Bazen için 2 puan ve her Hayır için 1 puan verin. Sonra puanlarınızı toplayın.

 • 1. Onunla tanışmadan önce kendisi gerçek bir Kazanova mıydı?
 • 2. Evli kadınlardan mı hoşlanıyordu?
 • 3. Sevgiliniz seksteki başarısıyla övünüyor mu?
 • 4. Pek çok konuda biraz bilgi sahibi mi?
 • 5. Kıskançlık yapmanızdan nefret mi ediyor?
 • 6. Para konusunda ne yapacağını bilemiyor mu?
 • 7. Eleştiriye meraklı mı?
 • 8. Sıradan bir sevişme yerine, ilginç bir konuşmayı yeğler mi?
 • 9. Çok yönlü mü?
 • 10. Flörtçü mü?
 • 11. İş yaşantısı biraz dalgalı mı?
 • 12. Kendisinden söz etmekten hoşlanıyor mu?
 • 13. Belleği zayıf mı?
 • 14. Eğlenceli bir aşk mı?
 • 15. Kendisini kadınların beğendiği bir erkek mi sayıyor?
 • 16. Hareketleri hızlı mı?
 • 17. Geceleri kafasındaki sorunlardan kurtulmakta güçlük çekiyor mu?
 • 18. Yeni tür eğlenceler bulmaktan hoşlanıyor mu?
 • 19. Sık sık dinlenmeye gereksinmesi mi var?
 • 20. Değişikliklerden zevk alıyor mu?

CEVAPLAR

1 – 30 Puan:

Bu adamla uzun süredir birlikte olmadığınızı umalım. Çünkü kendisini pek tanımıyorsunuz. Durum ya böyle ya da kendisi doğum esnasında başka burçlardan etki almış. Yıldız haritasında Toprak burçlarından biri güçlü olabilir. Onu anlamayı çok istiyorsanız Boğa, Başak ve Oğlak burçlarını inceleyin. Belki anlayamadığınız İkizler erkeğini orada bulursunuz.

31 – 50 Puan:

Bu sadece ideal puan değil, siz İkizler erkeği için ideal eş de olabilirsiniz. Fakat daha derinlere inmeye kalkışmamalısınız. Onu böyle iyi anlamanız sayesinde bu mükemmel ilişkiyi yıllarca sürdürebilirsiniz.

51 – 60 Puan:

Yüksek puanınızdan, karanlık yönü olan bir İkizler erkeğiyle ilgilendiğiniz anlaşılıyor. Bu adam durmadan kendisinden söz ediyor herhalde. Bu durumda onu anlamamanıza imkân yok tabii. Fakat bu kadar fazla bilgi bıkmaya, bezginliğe neden olmaz mı? Bu durumda ilişkinizin sürmesini sağlamak için bazı değişiklikler yapmalısınız.


Leave A Reply