Kurban Bayramı Mesajları, Sevdikleriniz İçin En Güzel Kurban Bayramı Mesajları

0
Advertisement

En güzel kurban bayramı mesajları, SMS tebrikleri. Mübarek Kurban Bayramı için dilerseniz sosyal medyadan dilerseniz de akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz en güzel mesajlar.

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

***Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kurban Bayramı Kutlama Mesajları

***Yaşamaktır Hayatı mutluluklarla, sevmektir sevilenleri güzel günde hatırlamak, En güzel Anıları Ufakta Olsa bir mesajla Hatırlamaktır, Bu Bayramda Unutulmadığınızı Bilmenizi isteriz…

Kurban Bayramı Mesajları
***Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Advertisement

Kurban Bayramı Mesajları
***Söz: Nimetlerin en iyisi çalışarak kazanılan, arkadaşların en iyisi de Allahı hatırlatandır. Kurban Bayramınız Mübarek olsun…

Kurban Bayramı Mesajları

*** Sema kapılarının açık olduğu bugünde, heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

Kurban Bayramı Mesajları

***Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun..

Kurban Bayramı Mesajları
***Gökyüzü Kurbanların Rahmetiyle, Gönüllerimiz Duaların bereketiyle, kalplerimiz huzurun güzelliği ile kıpır kıpır olması dileğiyle, KURBAN BAYRAMINIZ Huzurlu ve mutlu geçmesi ümidiyle, Hayırlı Bayramlar.

Kurban Bayramı Mesajları

***Haram’a değil helal lokmaya yeminliyim, yalanlara değil hep gerçekleri sevdim, şeytanın değil ALLAH’ın yolunda ilerledim, Dualarım Sizlerler içindir Sevdiklerim! Hayırlı Bayramlar.

Advertisement

Kurban Bayramı Mesajı

***Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, dua ise yüce Allah’a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle bayramınızı kutlarım.

Kurban Bayramı Mesajları

***Kardeşliğimizin, Dualarımızın, Huzurumuzun ve Sevgimizin Bir araya geldiği Bu Mübarek Günde Dualarımız Sevdiğimiz ve Sevdiklerimizle, Hayırlı Bayramlar.

Kurban Bayramı Mesajları
***Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin… İyi Bayramlar..

Kurban Bayramı Mesajı

***Mübarek Bayramın Bereketi Sofranızdan Eksik Olmasın, Huzurun Sıcaklığı kalbinizde Olsun, En Güzel ve bereketli Günler Sevdiklerimizle Olsun, Mübarek Kurban Bayramınız hayırlara vesile Olması Dileği ile Hayırlı Bayramlar Diliyorum Sevdiklerime.

Kurban Bayramı Mesajları

***Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi… Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin… Hayırlı bayramlar dileğiyle…

***Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban Bayramı dileriz.

Kurban Bayramı Mübarek Olsun

 • ***Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle..
 • ***Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun.
 • ***Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez… Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun..

Kurban Bayramı Mesajları

Advertisement
 • Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice Kurban Bayramlarına..
 • Gönüller bir Olsun Bu mübarek Ayda Düşüncelerimiz Hem fikir olsun ALLAH ın yolunda, Hayırlara vesile Olsun Bu Mutlu Gün Tüm Müslümanlara Kurban Bayramınız Mübarek Olsun Canım Dostlarıma.
 • Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah”a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Kutlu olsun…
 • Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle..
 • Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle, Kurban bayramınız mübarek olsun.
 • Yüce ALLAH Dualarınızı Kabul etsin, Her duanızda Hayırlar hayatınıza vesile olsun, her vesilede mutluluklar sizlerle olsun, her mutluluk hayatınıza huzur vererek dolsun, Bayramınız Mübarek Olsun.
 • En Güzel Bayramların En Güzel Anlıları Sadece Bugün değil Hergün Size güzel bir Anı olsun! Kurban Bayramınız Mübarek Olsun!
 • Güzel Düşünceler Nefeslere Dolarsa Güzel Dualar Olur, Dua ise Yüce Allah’a Gider Nur Olur, Gökyüzünde Buluşan Dualarımızın Nurlanması ümidiyle Bayramınızı Kutlarım.
 • Kurban bayramını sevdiklerinizle beraber sağlık ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Kurban bayramı tüm insanlığa hayırlı olsun!
 • Kesilsin kurbanlar yok olsun belalar adansın adaklar bereket ve huzur dolsun bütün ocaklar, Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.


Leave A Reply