Marka İletişimi (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları 2020

0

Marka İletişimi (2 Yıllık) taban puanları. 2019 – 2020 yerleştirme sonuçlarına göre Marka İletişimi (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2020 Marka İletişimi (2 Yıllık)Taban Puanları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Marka İletişimi (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Marka İletişimi (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Marka İletişimi

2019 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Marka İletişimi (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2020 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Marka İletişimi (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı / Meslek – Yüksekokul Adı / Bölümü / Kont. / Taban Puanı

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) / Açıköğretim Fakültesi / Marka İletişimi (Açıköğretim) / 600 / 188,19302

Marka İletişimi

55%
55%

Marka İletişimi Önlisans Programının amacı, marka iletişimi ve pazarlama iletişiminin temel kavramlarını bilen ve bu kavramlar çerçevesinde oluşan teorik bilgiyi pratiğe dönüştürebilecek; kurum ve kuruluşların markalaşma sürecinin yönetilmesine yardımcı olabilecek; kendini gelişime ve geliştirmeye adamış; görev ve sorumluluklarının bilincinde, her türlü görevde kurumsal, kültürel, toplumsal ve etik değerlere, sosyal adalete saygılı personel yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

  • İş İmkanları
    6
  • Kazanma Zorluğu
    5
  • Kullanıcı Oyları (0 Oy Verilmiştir)
    0


Bir Yorum Yazmak İster misiniz?