Michael Jackson’un ölümü üzerine ilginç iddalar atılmaya başlandı!!!

3

Michael Jackson’un ölümü üzerine ilginç iddalar atılmaya başlandı. Ölmedi kaçtı iddaları. Michael’a 2. otopsi.

michael jackson

Advertisement

Popun Kralı Michael Jackson’un ölümünün ardından dünya çalkalandı. Şimdi de Ailesi 2. bir otopsi istemiş. Doktoru ile ilgili şüpheler, kullandığı ilaçlar ölüme sebep oldu derken ailesi de devletin yaptığı otopsinin yanı sıra bağımsız bir otopsi kararı almış. Kesin ölüm nedeni ek testler sonucunda 4-6 hafta sonra açıklanacak. Bu demek oluyor ki 4-6 hafta daha ölümü üzerine tartışmalar sürecek.

Ünlü olmanın sonucu bu yaşananlar çok normal geliyor ancak internetin forum sitelerinde dolaşan diğer ilginç haberlere gelince ağzım açık okuyorum. Şimdi de ölmedi kaçtı iddaları atılmaya başlanmış. Aslı astarı nedir bilmem ama böyle bir konuda olur olmaz iddada bulunmak çok çirkin. Neymiş efendim hastaneden çarşafla kaçmış. Bir de resim koymuşlar. Rahatsız oldum doğrusu. Adamcağızın kemikleri sızlar. İddaların en ilginç yanı ise Jackson’un kaçtığı yer. Sıkı durun Grönland. Eskimolara katılacakmış. Borçları yüzünden terki diyar eylemiş koca popstar.

Ölüm haberi ile interneti çöketecek kadar güçlü bir isme böyle iddaların uydurulmasını yakıştıramadım. Bunca seveni varken adı bile öder bence borçlarını. Yorum sizin. Son sözüm Allah Rahmet Eylesin.

Advertisement


3 yorum

  1. en yukarıdakı haberı cok beyendım yanı cunku unlu pop sıtar neden ac sın hem maykıl jaksın tabutuna koyulurkenkı resımlerıde vardı ne haberr sız devam edın yok gulın abla senı sevıyorum dıye edeyım senın gulcın ablada burak abıne sız farkdamısınız dunanı pop sıtarı oldu :-((

  2. allah kuranda şöyle buyurur her insan bir gün ölecektir isterse yanında yüzlerce doktor olsunn dünyanın diğer ucuna gitsin ve daha bir sürü şeyy ölüm bunları bulur ailesine gönülden sabır diliyorumm allah sabır versinn micheal jacksonun tabutu altın kaplama olduğu için hırsızlar gelip alabilir böyle bir şey olabilir hem iskeletini hemde tabutu bu yüzden önlem alınız mezar taşı beyaz renk olsun…saflığın güzelliğin mutluluğun simgesidir beyazz allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun diyerek allaha emanet ediyorum..

  3. hadi cnm millet akıl edemedi sen söyledin!… renginide sana sormazlar ya sen nesin ki? yaf gıcık! ukela

Leave A Reply