Oğlak Burcu Kadınının Özellikleri, Oğlak Burcu Kadınını İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

0
Advertisement

Oğlak burcu kadınının genel özellikleri, Oğlak burcu kadınını ne kadar tanıyorsunuz test edin. Oğlak burcu nasıl bir annedir, Oğlak kadınında cinsellik ve diğer tüm özellikler.

Oğlak Kadını

İnatçı, müşfik, nazik, mütevazıdır. Onların amacı saygı, güven ve mevkidir. Oğlak kadını ün sahibi olmak ister. Bunun için yeteri kadar azimlidir. Oğlak erkeği de kadını da ruhlarındaki denge ve uyumun sonucu iyi bir sanat yeteneğine sahiptir. Geleneklere bağlı, terbiyeli ve zarif insanlardır. Ne kadar sert görünürse görünsün aslında duygusal ve ılımlı bir insandır. Karamsarlıklarının ya da bunalımlarının ardında daha derin bir anlam gizlidir.

Şakadan hoşlanmazlar. Çok cazibeli ve güzel olmalarına rağmen bu konuda kendilerine güvensizdirler. Sıkça kendilerine kompliman yapılmalı ki, bu korkularını atabilsinler. Ailesine bağlıdır. Onunla evlenen ailesi ile de evlenmiş demektir. Maddi ve manevi yönden kendini ailesine karşı sorumlu hisseder. Eşinin ailesine karşı da aynı hassasiyeti gösterecek inceliktedir. O kusursuz bir eştir.

İhtiyacı olan insanlara yardım edebilmek için her zaman çabalayacaktır ama bunu fert olarak yapmaz, bir organizasyonun parçası hatta başkanı olarak böyle hizmetler yapmak onun için daha mantıklıdır. Mali konularda cimri değildir ama savruk da değildir. Genelde oğlakların makyaja alerjisi vardır. Gerçi makyaja gerek duymayan bir güzellikleri vardır. Hayalci olmamaları, hayalleri olmadığını göstermez. İnatçıdırlar ama yersiz dırdırları yoktur.

Oğlak Kadını İçin Cinsellik

Güven duygusuna çok önem verirler. Bir şeyler paylaşacağı erkeğe mutlaka güvenmelidir. Hiçbir zaman tedbiri elden bırakmaz. Önce mesafeli ve soğuktur fakat zamanla partnerine güvendikçe sevecen ve çekici olur. Tutkulu bir aşıktır. Sevilmeyi sever, aklı havalarda değildir. Ayakları yere sağlam basar. Seks sırasında pasif olmayı tercih eder. Güçlü, zengin ve karizması olan erkeklerden hoşlanır. Lüks lokantalarda yemekler onun için inanılmaz bir zevktir. Tutucu, sevecen, esprili ve çok düzenli erkekleri sever. Seks onun için güvenin paylaşımıdır. Geleneklere ve toplumsal kurallara verdiği önem nedeniyle cinselliği de toplumun belirlediği çerçeveler içinde yaşar. Seks için klasik pozisyonları ve mekanları tercih eder.

Advertisement
Oğlak Burçlu Anneler

Terbiyeli, görgülü, itaatkar çocuklar yetiştirmek isteyecektir. Çocuklarına tutumlu olmayı, kaliteye saygı duymayı öğretecektir. Şımartmaktan yana değildir. Çocuklarıyla ilgilenecek, onları dinlemek isteyecektir ama öpücükler dağıtmayacaktır muhtemelen. Çocuklar özgürlükleri için mücadele ettiğinde aralarında gerginlikler olabilir. Çocuklarını kaybetme ile karşı karşıya kalırsa inadından vazgeçip çocuklarını tercih edecektir.

Oğlak Burcunun Saç Rengi

Fethetmeyi seven oğlaklar için toprak renkleri çok uygun.

Oğlak Burcu Kadınını İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Oğlak Burcu Kadınını İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Aşağıdaki soruları dürüstlükle cevaplayın. Her evet için 3, her Bazen için 2 ve her Hayır için de 1 puan verin. Sonra puanlarınızı toplayın.

 • 1. Olayların daima karamsar yönlerini mi görüyor?
 • 2. Mesleğinde başarılı olacağını umuyor mu?
 • 3. Züppe mi?
 • 4. Parasını beklenmedik yerlere mi gizliyor?
 • 5. Partilerden nefret mi ediyor?
 • 6. Önemli günlere değer veriyor mu?
 • 7. Sorumlu bir tip mi?
 • 8. Bir davete uygun giyinmemişse çok sıkılır mı?
 • 9. Israrlı mı?
 • 10. Tutucu mu?
 • 11. Geçmişe ve tarihe önem veriyor mu?
 • 12. Dostlarını kendisine yararlı olabilecek kimseler arasından mı seçiyor?
 • 13. Hastalık hastası mı?
 • 14. Riskli işlerden nefret mi ediyor?
 • 15. Evdeki paranın idaresinden sorumlu olan o mu?
 • 16. İçine kapalı biri mi?
 • 17. Duygularını açıklaması güç mü?
 • 18. Gevşeyip rahatlamakta güçlük çekiyor mu?
 • 19. Seks konusundaki isteği ev dışındaki başarı veya başarısızlığına mı bağlı?
 • 20. Mutsuz olduğunda içiyor mu?

CEVAPLAR

1-30 Puan:

Ya bu kadınla yeni tanıştınız ya da onu hiç tanımıyorsunuz. Veya kendisi tipik bir Oğlak değil. Kendisi gerçek bir Oğlak olamayacak kadar dışa dönük ve hareketli. İkizler, Yay veya Balık gibi daha sorumsuz burçlardan birinden etki almış olabilir. Bu burçları incelerseniz kendisini daha iyi anlayabilirsiniz. Birinin size yardım etmesi gerekiyor.

Advertisement

31-50 Puan:

Sevgiliniz tam anlamıyla bir Oğlaktır. Hem kendisinde burcun olumlu özellikleri görülüyor. Ayrıca onu çok iyi anlamaktasınız. Yeni tanıştınızsa çok büyük bir mutluluğun eşiğindesiniz. Yine de, onunla uzunca bir süredir birlikte olduğunuzu sanıyorum.

51-60 Puan:

Nasıl olduysa, burcunun olumludan çok olumsuz özelliklerini taşıyan bir Oğlak kadınıyla ilişki kurmuşsunuz. Üstelik buna dayanmayı başarabilmişsiniz. Belki de siz zayıf birisiniz ve bazı yönlerden de eksikleriniz var. Dolayısıyla yaşantınızda bu ciddi, güçlü etkiye gereksinme duymaktasınız. Bir tek şey kesin. Hayatınızda pek eğlence olamayacaktır. Bu ağır başlı kadını gerçekten isteyip istemediğinizi düşünmelisiniz.


Leave A Reply