Regaib Kandili Mesajları

0

Mübarek üç aylarda ki ilk kandilimiz olan Regaib Kandili ile ilgili kutlama mesajları ve sözlerinin yer aldığı yazımız.

Regaib Kandili Mesajları

*** Bereket dolu 3 ayların ilk kandili kabul edilen Regaib Kandilinin gelecekteki kardeşlik dolu, sevginin birleştirici güç olacağı yepyeni günlerin habercisi olması dileklerimizle Regaib kandiliniz mübarek olsun.

*** Üç ayların başlangıcının büyük müjdecisi olan Recep ayının ilk mübarek kandili olan Regaib kandiliniz hayırlara vesile olsun.

*** Havada uçuşan her toz zerreceğinin size duacı, kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’in yol gösterici olmasını yüce Rabbim’den niyaz eder mübarek Regaib Kandiliniz mübarek olmasını dilerim.

*** Mübarek üç ayların selameti üzerimize olsun, duanın gücü hep yanımızda olsun Regaib Kandilimiz mübarek olsun.

*** Allah’ın adı ile Allah’ın inayeti ile yapacağınız her işte muvaffak olmanızı Rabbim’den diler Regaib kandilinizi kutlarım.

*** Her Cuma kıymetlidir hele ki o Cuma Regaib ile birleşirse hem daha kıymetli hem de daha bereketlidir. Regaib kandili mübarek ola…

*** Müslümanların kalbindeki sevgi pırıltılarının tüm dünyayı aydınlatacağı gecelerden birisi olan Regaib Kandilindeki tüm duaların ve tüm ibadetlerin kabul edilmesini Yüce rabbimden dilerim. regaib kandilinizin hayırlara vesile olmasını canı gönülden dilerim.

*** Regaib Kandilinde duaların nuru ile aydınlat bizi Allah’ım. Günahlarımızı bağışla, yollarımızdaki engelleri kaldır. Sağlığımızı koru. Sevdiklerimizle iki dünyada da mutluluk nasip eyle.

*** Allah’ın yüce vasıflarından birisi olan affediciliğine vesile olacak bu mübarek regaib Kandilinde kalbinizin huzur ile dolu ibadet dolu geçirmenizi dilerim.

*** Canı gönülden huşu içinde iman eden, iman dolu kalbini her tülü kötülükten günahlarsa uzak tutan, dilini sadece hayırlı işlerde konuşmaya cevaz veren, doğru yoldan, Hakkın ve Peygamber Efendimizin yolundan ayrılmayan müminlerden olmanızı Rabbimden diler Regaib Kandilinizin hayırlara vesile olmasını dilerim.

*** Regaib Kandilinde Yüce Yaradanın affına sığınmanızı ve ondan mağfiret dileyerek geçirmeniz ve yeni doğmuş bir çocuk gibi büyük bir saf enerji ile iman etmenizi dilerim. Regaib Kandili mübarek olsun…

*** Mevlana gibi Allah aşkı ile yandığınız, ibadet ve dua dolu olmasını dilediğim Regaib Kandili mübarek olsun.

**** Hayırlı kandiller olsun. Regaib kandilinin sadece İslam alemine değil dünyada ezilen, aç kalan, esaret çeken tüm insanlık için bir umut, bir dua ve rahmet olmasını dilerim.

Resimli Regaib Kandili Mesajları


Leave A Reply